Banana Credit

Рівень довіри користувачів: 15%

Кредити в Banana Credit – мікропозікі на будь-які спожи У статті розглянуто особливості кредитування Banana Credit, плюси і мінуси оформлення, вимоги, що висуваються до клієнтів. Як отримати і погасити кредит, умови пролонгації позики, документи і контактна інформація. Мікрофінансових компанія Banana Credit належить ТОВ «ФК« ІНВЕСТРУМ »і займається видачею короткострокових кредитів в онлайн режимі. Для постійних […]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок нет)
Loading...

Умови кредитування в компанії Banana Credit

Термін видачі кредитувід 7 до 25 днів
Сумавід 1000 до 15000 грн
Ставка новым клиентам0.1%
Ставка на повторний займ%
Віквід 18 до 65 років
Час розгляду5-10 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Кредити в Banana Credit – мікропозікі на будь-які спожи

У статті розглянуто особливості кредитування Banana Credit, плюси і мінуси оформлення, вимоги, що висуваються до клієнтів. Як отримати і погасити кредит, умови пролонгації позики, документи і контактна інформація.

Мікрофінансових компанія Banana Credit належить ТОВ «ФК« ІНВЕСТРУМ »і займається видачею короткострокових кредитів в онлайн режимі. Для постійних клієнтів існує програма лояльності зі зниженою процентною ставкою. Крім основної діяльності фінансова компанія також надає послуги факторингу і фінансового лізингу. Видача кредитних коштів не передбачає сплату податків та інших зборів, виключно відсотки за використання коштів. Організація з’явилася на ринку не так давно, при цьому вже встигла добре зарекомендувати себе у клієнтів.

Особливості кредитування

Процентна ставка – фіксована, вказується в кредитному договорі. Оформлення позики відбувається онлайн, а кошти приходять на банківську карту. При цьому цільове призначення кредиту ролі не грає. Процентна ставка не перевищує ставки основних конкурентів. Оформити позику клієнт може в будь-якому місті України, маючи доступ в інтернет. Оформлення кредиту в телефонному режимі сервісом не передбачено.

Плюси оформлення мікропозик Banana Credit

 1. Швидке прийняття рішень – після заповнення анкети відповідь клієнту приходить протягом 5-20 хвилин.
 2. Відсутність прихованих платежів.
 3. Висока швидкість схвалення платежів – до 96%.
 4. Знижки та акції для постійних клієнтів.
 5. Процес оформлення і отримання кредиту віддалений.
 6. Можливість пролонгації позики.
 7. Компанія лояльна до клієнтів з поганою кредитною історією.
 8. Простий і зрозумілий сайт зі зручною навігацією.

Мінуси

 1. 100% гарантії отримання позики все одно немає.

Хто може оформити позику в Banana Credit

 • пенсіонери;
 • студенти;
 • безробітні;
 • самозайняті особи;
 • без офіційного працевлаштування.

Вимоги до клієнтів

 1. Громадянство України.
 2. Паспорт старого або нового зразка.
 3. Ідентифікаційного коду.
 4. Вік від 18 до 65 років.
 5. Вказати контактний телефон, домашня адреса та електронну пошту.
 6. Мати картку будь-якого українського банку VISA або MasterCard.

Як отримати кредит

Перше, що повинен зробити потенційний позичальник – зайти на сайт компанії https://bananacredit.com.ua/ і зареєструвати особистий кабінет. Для повторного позики досить зайти в свій аккаунт і уточнивши умови зама, отримати гроші всього за 2 хвилини.

Для входу в особистий кабінет клієнта потрібно натиснути на помаранчеву кнопку «Вхід» у верхньому правому куті сайту компанії. Одноразовий код прийде на вказаний раніше номер телефону.

Клієнти, які вперше звернулися до послуг МФО, проходять кілька етапів:

 1. Кредитний калькулятор

Знаходиться по центру основної сторінки сайту. Кредитний калькулятор стандартний і простий у використанні. За допомогою калькулятора можна дізнатися дату погашення та загальну суму позики (з відсотками). Клієнт за допомогою повзунка встановлює суму і термін свого позики і натискає на кнопку «Отримати кредит».

 1. Реєстрація на сайті

Для первинної реєстрації клієнту достатньо заповнити всього 3 поля: ім’я, прізвище і номер телефону. Далі необхідно натиснути на кнопку «Отримати код», і дочекатися поки комбінація прийде в смс-повідомленні. Якщо повідомлення з перевірочним кодом не спадає, можна відправити запит повторно. Далі логіном для входу в особистий кабінет буде служити номер мобільного.

 1. Заповнення кредитної заявки

На заповнення анкети не витрачається багато часу. Обов’язкова умова – введення паспортних даних. Застава та поручителі при цьому не потрібні. Крім анкетних даних вводяться відомості про роботу, розмір заробітної плати і сімейний стан.

 1. Прикріплення банківської карти і верифікація

Необхідно вказати номер банківської карти, а також cvv-код. Верифікація являє собою додаткову перевірку на приналежність зазначеної карти клієнтові. На рахунку повинна знаходитися мінімум 1 гривня. Довільна сума тимчасово блокується, і після того як позичальник підтвердить до копійок її значення, повертається на рахунок клієнта.

 1. Відправка заявки на розгляд кредитної компанією

Перед тим як відправити заявку клієнт повинен перевірити всі зазначені ним відомості. Помилки можуть призвести до відмови по кредиту. Для перевірки інформації, зазначеної позичальником в анкеті і оцінки його кредитоспроможності сервіс використовує всі відкриті джерела, в тому числі і базу УБКІ.

 1. Підписання кредитного договору

Оскільки сервіс працює онлайн, підписання документів також відбувається в електронній формі. Клієнт підписує договір з допомогою буквено-цифрового ідентифікатора, який приходить йому в смс. Також можна використовувати цифровий підпис, якщо вона є у клієнта. Після натискання на кнопку «Підписати» кошти приходять на банківську карту.

Чи можна відмовитися від кредиту

Якщо сервіс Banana Credit вже переслав гроші на картку клієнта відмовитися від позики неможливо. Позичальник може відмовитися від умов угоди тільки до моменту підписання кредитного договору. Якщо позикові кошти виявилися не потрібні клієнтові, він може повернути їх, сплативши відсотки, що набігли за фактичний час використання позики відсотки. Комісії за дострокове погашення позики немає.

Як погасити кредит

Banana Credit передбачив для клієнтів кілька способів оплати:

 1. Каса будь-якого українського банку – для оплати необхідно знати реквізити, також оплачується комісія.
 2. При цьому зарахування коштів на рахунок компанії може статися з запізненням на 1-2 дня. Для ідентифікації платежу обов’язково вводиться прізвище клієнта і код ІПН.
 3. В особистому кабінеті на сайті МФО – оплата відбудеться миттєво і без комісій. Кошти будуть списані з раніше прикріпленою банківської карти. Клієнт може вибирати повне, часткове погашення або пролонгацію.
 4. У терміналах Приватбанку.
 5. У будь-якому платіжному терміналі.
  пролонгація

Якщо у клієнтів Banana Credit виникли труднощі з погашенням кредиту, вони можуть оформити пролонгацію. Штрафні санкції та пеня в цьому випадку нараховуватися не будуть. Найзручніше продовжити позику в особистому кабінеті. Для оформлення необхідно підписати додаткову угоду і оплатити фактично відсотки, що набігли.

Документи для ознайомлення

Banana Credit пропонує для перегляду основні документи:

 • свідоцтво про реєстрацію;
 • правила надання коштів;
 • згоду на обробку персональних даних;
 • відомості про компанії;
 • незалежні аудиторські звіти;
 • приблизний зразок кредитного договору;
 • фінансовий звіт компанії;
 • додатковий договір і умови пролонгації;
 • правила діють акційних пропозицій.

Всі документи легко знайти на вкладці «Про нас».

Контактні дані

Юридична адреса: 04071, г. Киев, ул. Ярославська, 6.

ЄДРПОУ: 42201361.

IBAN: UA +30305290000026501000101746 в АТ КБ «ПриватБанк».

МФО 305299.

Телефон: 38 (067) 448 48 45.

Форма зворотнього зв’язку: на вкладці «Контакти».

Контактна інформація

Веб-сайт:
Телефон:
 • 38(067)448-48-45
E-mail:
Юр. адреса:04071, Украина, г. Киев, ул. Ярославская, 6
Час роботи підтримки:24/7
Ліцензія Нацкомфінпослуг:ФК №1107 от 03.10.2018

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.