CashUP

Рівень довіри користувачів: 57.2%

CashUp – це зручний сервіс, який надає можливість отримати кредит онлайн на банківську карту всього за кілька хвилин! Відсоткова ставка зменшується в залежності від кількості днів користування кредитними послугами.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії CashUP

Термін видачі кредитувід 1 до 30 днів
Перший кредит4000 грн
Сумавід 250 до 10000 грн
Ставка на повторний займ1.70%
Віквід 18 до 65 років
Час розгляду10 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

CashUp – це зручний і простий сервіс, який дає можливість широкому колу бажаючих отримати мікрокредит онлайн на платіжну картку українського банку всього за кілька хвилин. Компанія надає свої послуги цілодобово, без вихідних і святкових днів. Кешап працює без застав і не вимагає від позичальників надання довідок про доходи – мінімум бюрократичних процедур і документів. Мета оформлення позики може бути будь-який – гроші можна витратити на похід в нічний клуб або бар, поїздку на море або придбання нового смартфона.

Вимоги до позичальників

Скористатися послугами онлайн-сервісу CashUp можуть всі бажаючі, які відповідають таким вимогам:

 • Громадянство України і постійне проживання на її території;
 • вік від 18 років;
 • наявність діючого паспорта та ідентифікаційного коду ІПН;
 • платіжна картка українського банку систем VISA або MasterCard.

Новий клієнт для оформлення позики повинен пройти просту процедуру реєстрації Особистого кабінету. Для цього в Кредитній калькуляторі вибираємо суму і термін запозичення, натискаємо на кнопку «Отримати кредит», вказуємо номер свого мобільного телефону, адреса електронної пошти та генеруємо унікальний пароль. Кредитний ліміт для нових користувачів становить 4000 гривень, а при повторних оформленнях – 10000 гривень. Наступний крок – заповнення Анкети користувача – вказується мінімальний набір персональних і контактних даних.

Після введення реквізитів платіжної картки, на які слід перевести кошти, вона повинна пройти процедуру верифікації – на карті тимчасово буде заблокована сума до 1 гривні. Після заповнення заявка направляється на розгляд автоматизованою системою прийняття рішення. Якщо позика схвалена – користувач підписує онлайн Кредитний договір і кошти протягом декількох хвилин надходять на картку. Причини негативного рішення зазвичай не сполучаться клієнту, але найчастіше це може бути наявність простроченої заборгованості в інших МФО України, неповна, недостовірна інформація або виявлені факти шахрайських дій.

Пролонгація

Пролонгація оформленого позики можлива в тих випадках, якщо клієнт мікрофінансової організації не може виплатити заборгованість повністю або частково до моменту закінчення дії Кредитного договору. Активувати можливість продовження можна в Особистому кабінеті, сплативши при цьому всі нараховані процентні платежі. На весь термін пролонгації використовується стандартна ставка відсотка в розмірі 1,70%. Якщо продовження здійснюється на стандартний термін, то послуга активується безкоштовно, при самостійному виборі клієнту необхідно сплатити невелику комісію в розмірі від 15 до 120 гривень в залежності від кількості днів пролонгації.

Прострочення і штрафи

У разі, якщо термін дії договору позики закінчився, а клієнт так і не оформив пролонгацію – заборгованість переходить в розряд прострочених платежів. На всю суму боргу нараховується штраф у розмірі 1,70% на добу, а інформація про прострочення передається в Українське бюро кредитних історій. Проти злісних неплатників використовуються судові позови або право власності на їх позику може бути передано на користь третіх осіб – компаній-колекторів.

Акції та спецпропозиції

Мікрофінансових організація Кешап пропонує своїм клієнтам постійнодіючу програму лояльності «Запрошення» – після першого оформлення користувачі отримують право запрошувати знайомих, родичів і друзів оформити кредит по реферального посиланням. Кожен новий клієнт отримує пільгову ставку відсотка 1,00% на добу, а користувач, який запросив його – бонусні бали, які можна використовувати для оплати процентних платежів за позикою. Крім того, оформити позику можна на пільгових умовах, використовуючи промокодом. Поширення промокодом здійснюється в розсилці по електронній пошті або на сторінці компанії в соціальних мережах.

Переваги

Сильними сторонами онлайн-сервісу CashUp є:

 • вигідна реферальная програма;
 • можливість отримання знижки по промокодом;
 • простий і зручний Особистий кабінет на сайті.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://cashup.com.ua/
Телефон:
 • +38 (097) 571 78 78;
 • +38 (095) 571 78 78;
 • +38 (073) 571 78 78 ;
 • +38 (044) 227 52 70
Юр. адреса:01001, м.Київ, вул. Еспланадна, д.34 / 2, оф.18
Час роботи підтримки:понеділок - п'ятниця: 9:00 - 20:00, субота - неділя: 10:00 - 18:00
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№2106 от 01.09.2016

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.