CreditLite

Рівень довіри користувачів: 96.4%

CreditLite – це простий і зручний онлайн-сервіс, за допомогою якого жителі України легко можуть вирішити свої фінансові проблеми. Своєю місією проект мікрофінансових організація вважає грошову допомогу без необхідності збору документів, довідок і відвідування офісу компанії. Своїм клієнтам CreditLite пропонує миттєві позики в сумі до 5000 на термін до тридцяти календарних днів з можливістю здійснення всіх […]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії CreditLite

Термін видачі кредитувід 10 до 30 днів
Перший кредит5000 грн
Сумавід 1000 до 15000 грн
Ставка на повторний займ1.70%
Віквід 21 до 70 років
Час розгляду10 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

CreditLite – це простий і зручний онлайн-сервіс, за допомогою якого жителі України легко можуть вирішити свої фінансові проблеми. Своєю місією проект мікрофінансових організація вважає грошову допомогу без необхідності збору документів, довідок і відвідування офісу компанії. Своїм клієнтам CreditLite пропонує миттєві позики в сумі до 5000 на термін до тридцяти календарних днів з можливістю здійснення всіх операцій онлайн через функціональний Кабінет користувача на офіційному сайті.

Вимоги до позичальників

Для оформлення першого мікрокредиту в компанії CreditLite слід дотримуватись таких умов:

  • Вам повинно бути 21 рік або більше;
  • необхідно мати діючий паспорт громадянина України та ідентифікаційний код ІПН;
  • буде потрібно платіжна картка, випущена українським банком;
  • Вам потрібно номер телефону українського оператора зв’язку і діючу адресу електронної пошти для реєстрації.

Для повчання позики новому клієнтові необхідно зайти на офіційний сайт компанії CreditLite, вибрати потрібну суму і термін погашення, натиснути на кнопку «Оформити кредит». Після цього в відкрилася анкеті заповнюємо мінімальний набір даних про себе і завантажуємо скан-копії паспорта та ІПН – заявка на отримання кредиту надходить в обробку. Рішення генерується системою протягом декількох хвилин. Якщо кредит схвалений – необхідно верифікувати свою платіжну карту. Для цього на картці блокується випадкова сума в розмірі до однієї гривні, точний розмір якої є перевірочним кодом. Дізнатися його можна в особистому кабінеті Вашого банку, за допомогою послуги СМС-банкінгу або зателефонувавши на «гарячу лінію» фінансової організації.

Безпосередньо після успішного проходження процедури верифікації платіжної картки на СМС і зареєстровану адресу електронної пошти надходить рішення про відмову або видачу кредиту. У разі позитивного результату клієнт повинен познайомитися і погодиться з умовами кредитного договору – кошти надійдуть на Ваш рахунок практично миттєво. У деяких випадках можлива затримка, пов’язана з регламентом роботи Вашої банківської організації.

Пролонгація

У разі, якщо клієнт з тієї чи іншої причини не може повернути оформлений кредит у встановлений термін, можлива його пролонгація. Для цього йому необхідно скористатися відповідною функцією в Кабінеті користувача на офіційному сайті компанії CreditLite. Двома умовами для активації цієї можливості є повна оплата нарахованих процентних платежів і фіксованої вартості послуги з пролонгації. Продовження терміну дії можливо на термін, що не перевищує періоду користування існуючого кредиту, за стандартною відсотковою ставкою.

Прострочення і штрафи

Якщо клієнт компанії CreditLite допустив затримку з виплатою основної суми або кредитних платежі і, при цьому, не оформив пролонгацію, то до нього застосовуються штрафні санкції. За кожен день прострочених платежів нараховується пеня, яка буде значно збільшувати суму боргу. При цьому позичальник значно погіршує свою кредитну історію, що призводить до того, що йому буде відмовлено в наданні позик у всіх банках і мікрофінансових організаціях України. На злісних неплатників компанія може подати судові позови або передати їх заборгованість третім особам або організаціям.

Акції та спецпропозиції

Мікрокредітной організація CreditLite регулярно пропонує новим і діючим клієнтам спеціальну бонусну програму. Вона передбачає розіграші цінних призів, подарунків і знижок на оформлення кредитних ресурсів по промокодом.

Переваги

Перевагами онлайн-сервісу CreditLite є відсутність прихованих комісійних зборів і платежів, а також можливість максимально швидкого оформлення заявок – постійні клієнти отримують гроші практично миттєво. Комунікація клієнта з МФО здійснюється за допомогою електронної пошти або СМС-повідомлень.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://creditlite.com.ua
Телефон:
  • 0 800 30 73 73
E-mail:info@creditlite.com.ua
Юр. адреса:03150, м. Киев, ул. Красноармейская, д. 129
Час роботи підтримки:24/7
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№ 1226 от 09.06.2016

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.