Перший кредит онлайн до 10 000 грн під 0,01% на день

CreditPlus

Рівень довіри користувачів: 95.2%

CreditPlus – сервіс простого онлайн-кредитування, який допомагає вирішити фінансові питання не виходячи з дому чи з роботи. Перша позика під 0.01% до 30 днів.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії CreditPlus

Термін видачі кредитувід 3 до 30 днів
Перший кредит10000 грн
Сумавід 500 до 15000 грн
Безкоштовний кредит10000 грн на 30 дней
Ставка новым клиентам0.1%
Ставка на повторний займ1.90%
Віквід 18 до 65 років
Час розгляду7 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

CreditPlus – мікрофінансова організація зі 100% іноземним капіталом. МФО спеціалізується на видачі “швидких” кредитів, які є чудовою альтернативою традиційним банківським продуктам. Для отримання грошей позичальникові не потрібно відвідувати відділення в робочі години, оформляти довідки про доходи та інші документи. Вся процедура отримання коштів відбувається онлайн в Інтернеті і займає максимум 10-15 хвилин для нових клієнтів і 2-3 хвилини для повторних заявок. Вказувати мету, на яку оформляється позика, і надавати застава не потрібна.

Вимоги до позичальників

Вимоги до потенційних клієнтів для оформлення позики мінімальні. Користувач повинен:

  • мати громадянство України;
  • бути у віці від 18 до 65 років;
  • мати мобільний телефон з сим-карткою українського оператора зв’язку;
  • мати паспорт старого зразка або ідентифікаційну карту, а також ІПН;
  • мати платіжну карту українського банку.

Вся процедура оформлення заявки відбувається онлайн за допомогою комп’ютера або смартфона. Спочатку вибираємо суму позики і термін, протягом якого ми хочемо його повернути. Для нових клієнтів компанії максимальний кредитний ліміт становить 10000 гривень, а при повторних зверненнях він збільшується до 15000 грн на термін до 30 днів. Онлайн-калькулятор на сайті відразу покаже процентні платежі, які необхідно буде заплатити. Стандартна ставка відсотка становить 1,90% за кожну добу користування кредитними ресурсами, але в рамках акцій і спеціальних пропозицій вона може бути значно нижче.

Потім заповнюємо анкету – вказуємо контактні та платіжні дані, мінімальну персональну інформацію. Після цього кредитна заявка відправляється на перевірку і розгляд. Винесення рішення здійснюється автоматизованою системою на основі Ваших даних. Якщо вся інформація, зазначена в анкеті, правильна, клієнт не має прострочених кредитів в інших МФО і не був помічений в шахрайських діях – приходить позитивне рішення. Останній крок – ознайомлення і підтвердження з умовами кредитного договору.

Пролонгація

Якщо Ви, з якої-небудь причини, не можете виплатити вчасно взятий кредит – його можна продовжити (пролонгувати) на такий же термін, як і первісна заявка. Оформити послугу пролонгації можна через Персональний кабінет користувача на сайті компанії Кредит плюс. Продовження можливе тільки в тому випадку, якщо клієнт повністю оплачує нараховані процентні платежі і, якщо такі є, штрафи і пеню. З першого дня пролонгації на тіло кредиту застосовується стандартна ставка відсотка 1,80%. Продовжувати термін дії кредитного договору можна скільки завгодно раз.

Прострочення і штрафи

Прострочена заборгованість за кредитом формується тоді, коли термін дії кредитного договору закінчився, клієнт повністю або частково не виплатив його і не оформив пролонгацію. На суму заборгованості мікрофінансових компанія CreditPlus нараховує штрафи і пеню. Проти злісних неплатників подаються судові позови про примусове списання коштів або право власності на їх заборгованість може перейти на користь третіх осіб. Також звертаємо Вашу увагу на те, що прострочена заборгованість в МФО значно погіршує кредитну історію клієнта, що може привести до відмови у виплаті позик у всіх мікрокредітних організаціях України.

Акції та спецпропозиції

Компанія CreditPlus проводить регулярні Акції, з умовами яких можна познайомитися на офіційній сторінці організації в соціальній мережі Facebook. В рамках цих акцій між передплатниками розігруються знижки на оформлення кредитів на спеціальних умовах, а також цінні призи – ігрові консолі, смартфони, аудіосистеми, смарт-годинник і багато іншого. Знижками на кредити можна скористатися за допомогою промокодом, які необхідно ввести на сторінці оформлення замовлення на кредит.

Переваги

Кілька причин, чому вигідно співпрацювати з компанією Кредит плюс:

  • зручна форма подачі кредитної заявки;
  • розширення кредитного ліміту при повторних зверненнях;
  • можливість дострокового погашення без додаткової комісії і штрафу.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://creditplus.ua/
Телефон:
  • 0 800 753 363
E-mail:info@creditplus.ua
Юр. адреса:03062, м.Київ, пр-т Перемоги, 90А
Час роботи підтримки:Понеділок-п'ятниця з 9:00 до 23:00 Суббота-неділя з 10:00 до 21:00
Свідоцтво про реєстрацію:ФК №870 от 28.02.2017
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№ 1860 от 24.09.2019

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.