Gofingo – кредит онлайн до 7000 грн

Популярність: 98%
Gofingo – кредит онлайн до 7000 грн

У «ГОУФІНГОУ» Ви ніколи не зіткнетеся з прихованими відсотками і заплутаними умовами. Ви самостійно вирішуєте де скільки і коли отримати, а ми завжди раді вам допомогти. Нам неважливо берете кредит на весілля, відпочинок, або просто не вистачило до зарплати – ваші бажання наша робота.

Без дзвінків
й уточнень
Без завантаження скан
копій документів
Без контактів
родичів і колег
Видача на картку
24/7


Перший займ

Ставка
1.9 %
Переплата
9.5 грн.
До повернення
509.5 грн.

Умови кредитування у компанії Gofingo

Термін видачи кредита
від 1 до 30 днів
Перший кредит
2500 грн
Діапазон кредита
від 500 до 7000 грн
Ставка на повторний займ
1.9%
Вік
від 18 до 65 років
Час розгляду
15 мин хв.
Спосіб отримання грошей
На картку

Сума і термін

За допомогою кредитного калькулятора на головній сторінці сайту необхідно вибрати суму і термін кредитування, після чого натисніть кнопку “Отримати кредит”. Якщо ви вже користувалися нашим сервісом, надайте заявку через особливий кабінет. З кожним повторним кредитом наша взаємна довіра зростатиме, доступна вам сума буде поступово збільшуватися, а процес оформлення заявки зменшуватися.

Анкета

Заповніть анкету, вказавши номер вашої картки, паспортні та деякі загальні дані, додайте, при необхідності, електронні копії документів. Після цього ми проаналізуємо ваші анкетні дані і повідомимо вам рішення по заявці відправивши смс-повідомлення, також дізнатися рішення ви зможете в особистому кабінеті.

Перевірка карти

Нам необхідно переконатися, що саме ви володієте банківською картою, тому на зазначеній карті буде заблокована випадкова сума до 1 грн., Після чого вам необхідно буде вказати точну суму з копійками (наприклад, 0,28) в поле перевірки. Дізнатися про заблоковану суму можна за допомогою інтернет-банкінгу, СМС з вашого банку (якщо у вас підключена ця послуга) або зателефонувавши за телефоном гарячої лінії вашого банку. Ми ніколи не знімаємо ці гроші з вашого рахунку, вони будуть розблоковані в автоматичному режимі. Якщо Ви вирішили отримати гроші на чужу карту, є ймовірність, що сервіс, в цілях безпеки, відхилить Вашу заявку.

Отримання грошей

Отримайте смс-підтвердження, ознайомитися і підпишіть договір. Після цього гроші автоматично зараховуються на вашу карту. Користуйтеся із задоволенням.

Контактна інформація

Веб-сайт:
www.gofingo.com.ua
Телефон:
0443337305
E-mail:
info@gofingo.com.ua
Юр. адреса:
Украина, 04071, город Киев, ул. Хорива, 1А. р / с 26505056200493
Час роботи підтримки:
круглосуточно
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *