Gofingo

Рівень довіри користувачів: 60.4%

У «ГОУФІНГОУ» Ви ніколи не зіткнетеся з прихованими відсотками і заплутаними умовами. Ви самостійно вирішуєте де, скільки і коли отримати, а ми завжди раді вам допомогти. Нам неважливо берете кредит на весілля, відпочинок, або просто не вистачило до зарплати – ваші бажання наша робота.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Завантаження

Умови кредитування в компанії Gofingo

Термін видачі кредитувід 1 до 30 днів
Перший кредит4000 грн
Сумавід 500 до 10000 грн
Ставка на повторний займ2.50%
Віквід 18 до 65 років
Час розгляду10 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Оформити кредит без поручителів, підтвердження доходів і офіційного працевлаштування можна за допомогою мікрофінансових організацій. Деякі з них надають послуги оформлення онлайн. Однією з таких компаній є “Гофинго”, заснована в 2018 році. У статті розглядаються її основні вимоги до позичальника, процес оформлення кредиту і способи його погашення.
Gofingo – це мікрокредитний онлайн-сервіс, який входить до складу міжнародного фінансового холдингу. Компанія успішно працює на ринку Данії, Литви, Чехії та України, сповідує європейську якість сервісу і послуг для кожного свого клієнта. Завдяки міжнародному досвіду, інноваційним рішенням і команді фахівців продукти і сервіси ГОУФІНГО є максимально простими, зрозумілими і швидкими. Все, що необхідно для отримання коштів – це доступ до мережі Інтернет та банківська картка. Витрати на відпустку або ремонт, шопінг або просто допомога до зарплати – для всього цього в Gofingo знайдеться рішення.

Вимоги до позичальників

Для оформлення мікрокредиту необхідно відповідати таким мінімальним критеріям:

  • бути громадянином України;
  • мати діючий паспорт і ідентифікаційний код ІПН;
  • бути у віці від 18 до 60 років для чоловіків і від 18 до 65 років для жінок;
  • мати банківську кар точку системи VISA або MasterCard.

Нові клієнти повинні зайти на головну сторінку сайту і в онлайн-калькуляторі вибрати необхідну суму і термін запозичення. Потім заповнюється проста анкета з мінімумом інформації – контактні і особисті дані, реквізити платіжної картки, скан-копії документів. Система отримує заявку і аналізує її. Ухвалення рішення залежить від повноти та достовірності інформації. У разі позитивного результату клієнтові надходить СМС-повідомлення або повідомлення через Особистий кабінет на офіційному сайті компанії. Залишається останній крок – верифікація картки. Верифікація відбувається через код перевірки. На балансі карти блокується певна сума грошей, розмір якої не перевищує 1 гривні. Ввівши значення суми в інформаційне поле, система отримує підтвердження, що карта належить саме Вам. Кошти надходять на картку протягом декількох хвилин.

Максимальна сума оформлення при перших зверненнях становить 4000 гривень, а термін – 30 діб. Погасити отриману позику можна через Особистий кабінет, відділення банку або використовуючи послугу інтернет-банкінгу. Оплата через Особистий кабінет здійснюється за допомогою платіжної картки, а для використання комерційних банків необхідно застосовувати платіжні реквізити, зазначені на офіційному сайті Gofingo.

Пролонгація

Пролонгація – це продовження терміну виплати кредиту. Для активації послуги необхідно зайти в особистий кабінет на сайті ГОУФІНГО і натиснути на кнопку пролонгації в розділі «Відкритий кредит». Після цього користувачеві необхідно сплатити нараховані процентні платежі, вибрати термін продовження і підписати онлайн кредитний договір. Після зарахування оплати необхідно знову зайти в Особистий кабінет і пролонгувати кредит. Звертаємо Вашу увагу на те, що якщо оплата здійснювалася через банк, то транзакція може зайняти деякий час. При цьому необхідно вказувати в платіжних реквізитах номер кредитної угоди. Максимальний термін продовження становить 30 діб, кількість продовжень не обмежено.

Прострочення і штрафи

Якщо з тієї чи іншої причини кредит не був погашений вчасно і пролонгація не була оформлена – згідно умов кредитного договору на суму боргу нараховується штраф і пеня. Інформація про прострочення передається в Українське бюро кредитних історій, що в подальшому може перешкодити отриманню позики у всіх МФО країни. ГОУФІНГО має право подавати в суд на клієнта для примусового стягнення коштів або передати право власності на кредит колекторським компаніям.

Акції та спецпропозиції

Мікрофінансова організація ГОУФІНГО в даний момент не пропонує своїм клієнтам сезонних акцій та пропозицій. В майбутньому ми рекомендуємо уважно стежити за анонсами на корпоративному сайті або підписатися на розсилку новин по СМС та електронною поштою.

Переваги

Сильними сторонами онлайн-сервісу є Gofingo:

  • європейська якість сервісу;
  • проста процедура реєстрації та оформлення заявки;
  • відсутність прихованих комісійних платежів і нарахувань.

Контактна інформація

Веб-сайт:www.gofingo.com.ua
Телефон:
  • 0443337305
E-mail:info@gofingo.com.ua
Юр. адреса:Україна, 04071, місто Київ, вул. Хорива, 1А. р / с 26505056200493
Час роботи підтримки:цілодобово
Свідоцтво про реєстрацію:ФК №1042 от 07.06.2016
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№ 1042 от 07.06.2018

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.