Перша позика під 0.01%

Swizo

Рівень довіри користувачів: 15%

SWIZO – це сервіс онлайн мікрокредитування, що надає людям прості і необхідні фінансові послуги. Переваги SWIZO- висока швидкість обробки заявок і видачі кредиту на будь-яку банківську карту, сервіс працює 24/7. Немає прихованих комісій і додаткових платежів.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Swizo

Термін видачі кредитувід 7 до 30 днів
Перший кредит5000 грн
Сумавід 500 до 15000 грн
Безкоштовний кредит5000 грн на 30дней
Ставка новым клиентам0.01%
Ставка на повторний займ0.99%
Віквід 18 до 70 років
Час розгляду15 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

МФО Swizo – це онлайн-сервіс з видачі жителям України швидких і простих споживчих кредитів. Онлайн-позики оформляються через інтернет, а кошти зараховуються на платіжну картку. Користувачі можуть вирішити свої термінові фінансові проблеми без довгого очікування в черзі, необхідності збору довідок і документів. Цільове призначення позики вказувати не потрібно – користувач може витратити отримані кошти так, як йому захочеться.

Вимоги до позичальників

Мікрокредитний сервіс Свізо пред’являє до своїх клієнтів мінімум вимог:

  • вік від 18 до 70 років;
  • громадянство України;
  • наявність паспорта та ідентифікаційного коду ІПН;
  • платіжна картка українського банку з активним балансом не менше 1 гривні;
  • номер мобільного телефону українського оператора зв’язку.

МФО надає своїм клієнтам можливість отримання першої позики на суму від 500 до 3000 гривень за пільговою ставкою 0,01% на добу. Період погашення кредиту становить до тридцяти календарних днів. При повторних зверненнях ліміт збільшується до 15000 гривень з використанням стандартної ставки 1,50% на добу. Сама процедура оформлення заявки дуже проста. Для початку на головній сторінці корпоративного сайту Swizo на онлайн-калькуляторі вибираємо суму і термін погашення, натиснувши на кнопку «Отримати зараз». Проходимо процедуру реєстрації – вказуємо номер мобільного телефону, який в подальшому буде служити логіном, адреса електронної пошти та унікальний пароль. Потім погоджуємося на обробку персональних даних і знайомимося з умовами використання ресурсу.

Після цього вводимо реквізити платіжної картки, на яку мають надійти кошти і верифікуємо. Наступний етап – заповнення Анкети користувача – вводимо паспортні та персональні дані у відповідні інформаційні поля на сайті. Під час завантаження фотографій або скан-копій документів, система зажадає також завантажити особисте фото клієнта з розгорнутим паспортом в руках – це необхідно для того, що б переконатися у відповідності особистості заявника його документами. Якщо кредитна заявка була схвалена – користувач повинен ознайомитися з правилами договору позики і підписати його онлайн. Зазвичай кошти надходять на картку протягом декількох хвилин.

Пролонгація

Клієнт має право погасити оформлену позику достроково або в кінці періоду користування коштами. Якщо по якійсь причині він не встигає або не може виконати своїх зобов’язань – він може оформити послугу продовження або пролонгації. Термін продовження становить 30 діб. Умовою пролонгації є повна і своєчасна оплата нарахованих процентних платежів. Активувати послугу можна через Особистий кабінет на сайті МФО Свізо.

Прострочення і штрафи

Якщо користувач повністю або частково не виконує взятих на себе зобов’язань за договором позики, то до нього автоматично будуть застосовуватися санкції – з першої доби формування простроченої заборгованості Swizo нараховує штраф у розмірі 2,00% від повної суми боргу. Інформація про прострочення направляється в Українське бюро кредитних історій, що може спричинити за собою відмову у видачі позик в інших МФО України. Компанія залишає за собою право передати кредит на користь компаній-колекторів або направити справу в суд для примусового списання заборгованості.

Акції та спецпропозиції

В даний момент розіграші акцій і спеціальних пропозицій мікрофінансової компанії Свізо не проводяться. За актуальними пропозиціями необхідно стежити на офіційному сайті, на сторінках сервісу в соціальних мережах або через розсилку по електронній пошті, яку можна оформити в Особистому кабінеті.

Переваги

До основних переваг МФО Swizo можна віднести:

  • прості і зрозумілі умови кредитування без прихованих нарахувань;
  • пільгові умови для перших оформлень – всього 0,01% на добу;
  • базова процентна ставка – всього 0,99% в день з можливістю оформлення пролонгації;
  • зручний і простий дизайн Особистого кабінету на корпоративному сайті.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://swizo.com.ua
Телефон:
  • +38(044) 233-33-15
E-mail:info@swizo.com.ua
Юр. адреса:01014, г. Киев, ул. Звіринецька, 63
Час роботи підтримки:с 08:00 - 22:00
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№1782 от 09.10.2018

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.