Ексклюзив на 100ПудовЗайм

VeroCash

Рівень довіри користувачів: 45%

Проста процедура отримання кредиту. Більше ніякої бюрократії і нескінченних поїздок в відділення банку. Пройдіть реєстрацію, підтвердіть дані, подайте заявку і отримаєте гроші онлайн. Продукт “Lucky Start” – від 500 грн до 3 400 грн, на термін від 7 до 30 днів; Продукт “Uno vero” – сума від 3 500 грн до 20 000 грн терміном від 2 до 9 місяців.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії VeroCash

Термін видачі кредитувід 7 до 275 днів
Перший кредит5000 грн
Сумавід 500 до 20000 грн
Ставка на повторний займ1.65%
Віквід 21 до 70 років
Час розгляду11 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

АКЦИЯ ОТ VEROCASH

Просто возьми кредит в период с 01.07.2021 по 31.08.2021 на сумму от 2000 грн и гарантированно стань участником розыгрышей подарков. Решать только тебе, что получишь в подарок! Выиграй сертификат Розетки и выбирай подарки, которые порадуют именно тебя! Еженедельно среди участников будет разыгрываться сертификат номиналом 2000 грн!

VeroCash – європейський онлайн-сервіс надання «швидких» позик на ринку України. Головна мета компанії – зробити мікрокредитування доступним для всіх груп населення нашої країни. МФО є складовою частиною міжнародного холдингу, який об’єднує компанії Східної та Центральної Європи з надання небанківських фінансових послуг фізичним особам, а також малому та середньому бізнесу. Заявки на отримання мікроссуд в Веро Кеш задовольняються в більш ніж 96% випадків, а середній час їх розгляду становить всього одинадцять хвилин.

Вимоги до позичальників

Умовами оформлення кредиту в МФО VeroCash є відповідність клієнта наступними критеріями:

 • вік 18 і більше років;
 • громадянство України;
 • проживання на території України, крім зони проведення АТО і АР Крим;
 • наявність діючого паспорта та ідентифікаційного коду ІПН;
 • платіжна картка банку України з позитивним балансом не менше 2 гривень;
 • адреса електронної пошти;
 • мобільний телефон з номером українського оператора зв’язку.

Для нових клієнтів Веро Кеш на початку роботи необхідно пройти просту процедуру реєстрації на сайті. Для цього в онлайн-калькуляторі вибираємо суму і період погашення. Максимальний ліміт становить 5000 гривень на термін до 30 діб. Потім заповнюємо анкету користувача – вказуємо особисту, контактну та платіжну інформацію. У деяких випадках компанія може попросити своїх клієнтів надати особисту фотографію з розгорнутим паспортом в руках – це робиться для ідентифікації особи.

На другому етапі потрібно верифікувати платіжну карту. Для цього на її балансі буде заморожена певна сума коштів до 1 гривні. Розмір цієї суми буде перевірочним кодом, який необхідно ввести у відповідне інформаційне поле на сайті. Дізнатися кількість заморожених коштів можна з СМС-повідомлення банку, в Особистому кабінеті системи інтернет-банкінгу або зателефонувавши на «гарячу» лінію. Після верифікації кредитна заявка відправляється на розгляд. Кошти надходять на карту в безготівковій формі протягом декількох хвилин після приходу СМС-повідомлення або листи на електронну пошту про схвалення заявки на позику.

Пролонгація

Пролонгація – це послуга з продовження терміну виплати оформленого кредиту, що надається МФО VeroCash своїм клієнтам. Оформити продовження можна через функціонал Особистого кабінету на сайті. Скористатися послугою можна до 12 разів, максимальний період кожної пролонгації становить до 30 діб. Умовою активації є повна оплата нарахованих процентних платежів. Продовження можна оформити до дня закінчення терміну дії кредитного договору, вдень його закінчення або протягом п’яти днів з моменту його закінчення. В останньому випадку, крім відсотків необхідно ще сплатити нарахований штраф.

Прострочення і штрафи

Якщо клієнт мікрокредитного сервісу не погасив вчасно отриману позику повністю або частково, вона переходить в розряд прострочених платежів. У цьому випадку компанія нараховує штраф, який збільшує ставку по кредиту до 3,00% на добу. Крім того, інформація про прострочення направляється в Українське бюро кредитних історій, що може привести до відмови у видачі позик усіма МФО України. Компанія має право подати до судових органів позов для примусового стягнення боргу або передати право власності на нього на користь третіх осіб.

Акції та спецпропозиції

МФО Веро Кеш регулярно пропонує своїм клієнтам промокоди на оформлення кредитів зі знижкою. Стежити за актуальними пропозиціями можна на офіційному сайті сервісу або через СМС-розсилки та розсилки по електронній пошті.

Переваги

Перевагами сервісу є:

 • простота подачі заяви;
 • видача кредитів навіть при «поганий» історії;
 • високий рівень безпеки зберігання персональних даних.

Контактна інформація

Веб-сайт:verocash.com.ua
Телефон:
 • +380673386538
E-mail:info@verocash.com.ua
Юр. адреса:04210, м. Київ, вул. Оболонська набережна 15, корпус 4
Час роботи підтримки:з 9:00 до 20:00 без вихідних
Свідоцтво про реєстрацію:ФК №1394 от 30.04.2020
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№905 від 19.05.2020

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.