Довгостроковий кредит в Україні

Довгостроковий кредит в Україні

100ПудовЗайм підібрав список кредитних компаній, де можна взяти кредит на тривалий термін від 2 до 36 місяців. Довгостроковий позику може видаватися людям з поганою кредитною історією. Для більшої ймовірності отримання грошей подавайте заявки в кілька компаній.

Способи виплати

Сума
Термін днів
Перший займ
500 000 ₴
Відсоток
0.10%
Розгляд
30 хв
Популярність
4.60 из 5
Переваги
 • різноманіття кредитних продуктів: «готівкою», «Для сім'ї», «Для підприємців», «Під заставу авто», «Легко!», «На онлайн покупки» або «На БО Авто»
 • можливий довгостроковий займ
 • мережу оффлайн відділень по всій Україні
 • відомий і надійний бренд перевірений роками
Сума повторного кредиту 500000 ₴
Вік от 21 до 70
Ліцензія: №163 от 26.01.2017
29.9% річних + комісія в місяць 2.99%
Перший займ
100 000 ₴
Відсоток
0.15%
Розгляд
1 хв
Популярність
5.00 из 5
Переваги
 • До 100 тис.грн на строк до 24 місяців
 • Індивідуальні умови і вигідна процентна ставка
 • Попереднє рішення по кредиту за 1 хвилину
Сума повторного кредиту 100000 ₴
Вік от 18 до 70
Ліцензія: №677 от 09.04.2020
Перший займ
10 000 ₴
Відсоток
1.0%
Розгляд
10 хв
Популярність
4.67 из 5
Переваги
 • швидке кредитування на тривалий термін до 98 днів
 • низька процентна ставка відносно інших компаній - 1%
 • оформлення заявки в будь-який час 24 години на добу
Сума повторного кредиту 30000 ₴
Вік от 18 до 60
Ліцензія: №438 от 28.02.2017
Перша позика під 0.01%
Перший займ
10 000 ₴
Відсоток
1.80%
Розгляд
3 хв
Популярність
5.00 из 5
Переваги
 • декілька кредитних пропозицій для різних цілей
 • можливість реструктуризації кредитів від інших банків
 • грамотна фінансова консультація
 • цілодобове кредитування і робота підтримки
Сума повторного кредиту 25000 ₴
Вік от 18 до 65
Ліцензія: № 1188 от 02.06.2016
Перший займ
8 000 ₴
Відсоток
1.80%
Розгляд
1 хв
Популярність
3.50 из 5
Сума повторного кредиту 25000 ₴
Вік от 21 до 75
Ліцензія: №76 от 17.03.2011
Ексклюзив на 100ПудовЗайм
Перший займ
5 000 ₴
Відсоток
1.65%
Розгляд
11 хв
Популярність
5.00 из 5
Сума повторного кредиту 20000 ₴
Вік от 21 до 70
Ліцензія: №1988 от 23.05.2017
Перший займ
20 000 ₴
Відсоток
1%
Розгляд
15 хв
Популярність
3.50 из 5
Сума повторного кредиту 20000 ₴
Вік от 18 до 60
Ліцензія: №2401 от 08.06.2017 г.
Перший займ
20 000 ₴
Відсоток
0.55%
Розгляд
30 хв
Популярність
4.60 из 5
Сума повторного кредиту 100000 ₴
Вік от 18 до 65
Ліцензія: № 1891 от 25.10.2018
Акція - Перша позика під 0.01%
Перший займ
2 500 ₴
Відсоток
0.01%
Розгляд
7 хв
Популярність
4.00 из 5
Сума повторного кредиту 15000 ₴
Вік от 18 до 75
Ліцензія: № 814 от 01.11.2016
Перша позика під 0,01%
Перший займ
17 000 ₴
Відсоток
0.01%
Розгляд
5 хв
Популярність
4.67 из 5
Переваги
 • найвища швидкість отримання кредиту серед конкурентів - 8 хв
 • наш продукт доступний для малозабезпечених верств населення
 • процентна ставка вказується в заявці і не підлягає зміні
 • відповідаємо міжнародним стандартам безпеки даних платіжних карт PCI DSS Level 1
Сума повторного кредиту 30000 ₴
Вік от 18 до 90
Ліцензія: №105 от 21.03.2013

Позики в мікрофінансових організаціях України – простий і популярний спосіб вирішення тимчасових фінансових труднощів. Мільйони громадян кожен день беруть короткострокові споживчі позики на похід в магазин, аптеку, поїздку у відпустку, закінчення ремонту в квартирі або будинку, покупку нового смартфона і інші цілі. Однак з розвитком фінансового ринку все більше МФО пропонують своїм клієнтам можливість оформити позику онлайн на карту на довгий термін. Що це таке, які вигоди і ризики чекають споживачів цієї послуги?

Що таке довгостроковий кредит від МФО?

Довгостроковий кредит – це фінансова позика, що надається мікрокредитною організацією на період від одного року і більше. Такі фінансові інструменти найчастіше оформляються для придбання дорогих товарів з можливістю активації опції погашення позики частинами протягом усього терміну дії договору без сплати додаткових комісійних зборів і платежів.

У більшості випадків позику на тривалий термін в МФО оформляють на такі цілі:

 • часткове погашення іпотеки – оформивши кредит в банку на придбання житлової нерухомості, клієнти часто стикаються з фінансовими проблемами і вимушені шукати додаткові джерела коштів для виплати основного боргу або відсотків. Мікрофінансові організації надають рішення, видаючи довгостроковий займ;
 • часткове або повне фінансування купівлі автомобіля – МФО надають термінову фінансову «подушку» на випадок виникнення проблем з виплатами боргу, дають можливість отримати транспортний засіб тим категоріям користувачів, яким відмовляє банк через «погану» кредитну історію або інші проблеми;
 • фінансування лікування – пенсіонери або люди без офіційного працевлаштування отримують можливість оплатити своє перебування в лікарні або купити необхідні дорогі лікарські засоби;
 • покупка або оформлення земельної ділянки – земля може використовуватися, як знаряддя виробництва у фермерів або ділянку під житлову забудову у звичайних користувачів;
 • фінансування бізнесу – кредит на тривалий термін отримують для відкриття нової справи, розширення виробництва або товарної лінійки.

Двома ключовими перевагами послуги кредит на карту на тривалий термін є простота оформлення та доступність для всіх. Позику можна оформити за 15-20 хвилин для нових клієнтів МФО або за 3-5 хвилин при повторних зверненнях. Для оформлення заявки не потрібно збирати довідки, надавати заставне майно і фінансові гарантії – мінімум документів і тяганини. Довгостроковий кредит без відмови в мікрофінансових організаціях можуть дозволити собі студенти і пенсіонери, люди без офіційного працевлаштування, жінки в декретній відпустці і всі ті, хто не може розраховувати на позитивне рішення в банківських установах.

Основні умови кредитування на довгий термін

Головною умовою оформлення споживчого кредиту на тривалий термін є наявність успішної історії співпраці з МФО. Новий клієнт, який звернувся до мікрокредітної організації, може отримати тільки короткострокову позикуа на невелику суму, можливо навіть під 0%. Накопичивши досвід роботи, оформивши і своєчасно погасивши свої позики, можна розраховувати на збільшення кредитного ліміту і поліпшення умов співпраці з компанією.

Іншими умовами є:

 • наявність діючого внутрішнього паспорта громадянина України;
 • ідентифікаційного коду ІПН;
 • відсутність критичного рівня прострочених кредитів в інших МФО України;
 • наявність номера мобільного телефону українського оператора зв’язку;
 • електронна пошта.

Віковий ценз для оформлення довгострокового кредиту онлайн на карту може бути різним – найчастіше МФО обслуговують клієнтів від 18 років, але в деяких випадках потрібно відповідати критерію 21 рік і більше. Користувач повинен вказувати при реєстрації актуальні контактні дані та, в разі необхідності, вносити корективи через функціонал особистого кабінету на офіційному сайті компанії. Чим більше інформації Ви вкажете, включаючи необов’язкові для заповнення пункти, тим більша ймовірність успішного схвалення заявки.

Чим більша сума кредиту і термін його оформлення, тим більше рівень ризику для мікрокредітной організації, яка обслуговує своїх клієнтів без надання майнової застави. Тому при оформленні таких позик багато компаній вимагають від клієнтів особистої присутності в відділенні або офісі організації для оформлення і підписання кредитної угоди. Спілкуючись з клієнтом особисто, фахівці можуть переконатися в достовірності даних, автентичності документів, а також прояснити деякі питання, що виникають при оформленні заявки. На час розгляду заяви це зазвичай не впливає, тим більше для тих користувачів, які регулярно обслуговувалися компанією і неодноразово довели свою надійність і платоспроможність. Отримати кошти можна в безготівковій формі, на платіжну картку українського банку, або в готівковій формі через касу МФО.

Ризики, пов’язані з довгостроковим позикою

Звертаючись в МФО, клієнт повинен постійно пам’ятати про те, що, надаючи довгострокові позики на карту навіть тим категоріям користувачів, яким відмовляють банки, компанія бере на себе суттєві ризики. Тому по таких позиках процентна ставка значно перевищує пропозиції комерційних банків. Використовувати пропозиції мікрокредітних організацій на тривалий термін слід тільки з урахуванням всіх Ваших можливостей, ретельно проаналізувавши джерела надходження коштів і статті витрат.

Крім того, необхідно пам’ятати про можливість дострокового погашення позики без додаткових платежів і комісії – погашайте кредит невеликими частинами, не відкладаючи його «на потім». Життєві обставини можуть обернутися іншою стороною і, можливо, в подальшому Вам буде важче виплачувати заборгованість.

Взявши кредит на карту на тривалий термін і успішно погасивши його, користувач отримує можливість виправити свою кредитну історію – дані про позику та своєчасному виконанні умов договору передається кожної МФО в Українське бюро кредитних історій. В подальшому, такі клієнти можуть звертатися в комерційні банки за довгостроковими позиками – ймовірність отримання позитивного рішення в кожному конкретному випадку буде набагато вище.

Підводимо підсумки

Кредит онлайн на довгий термін в мікрофінансових організаціях дає можливість швидко і без особливого клопоту отримати фінансову допомогу в будь-якій життєвій ситуації. Вам не потрібно підтверджувати свою фінансову спроможність або звітувати про витрату коштів – позика видається на будь-які цілі, без довідок про доходи та надання застави. Зазвичай за грошима на рік або більше звертаються в банк, але в деяких життєвих обставинах мікрокредит на тривалий термін може видати тільки МФО. Крім того, позика у фінансовій компанії може допомогти обслужити оформлений довгостроковий банківський продукт, особливо якщо це стосується іпотеки або позики на покупку автомобіля. Головне – точно розрахувати свої сили і можливості.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...
Довгостроковий кредит в Україні рейтинг: 5/5 от 4 голоса.

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.