Кешбек 50 грн за 1-й кредит

Mycredit

Рівень довіри користувачів: 95.2%

Миттєвий кредит на карту онлайн. Кешбек 50 грн за 1-й кредит.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Mycredit

Термін видачі кредитувід 1 до 64 днів
Перший кредит6000 грн
Сумавід 100 до 12000 грн
Безкоштовний кредит6000 грн до 30 дней
Ставка новым клиентам0.01%
Ставка на повторний займ1.6%
Віквід 18 до 70 років
Час розгляду20 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

MyCredit – це онлайн-сервіс, створений спеціально для того, щоб будь-який клієнт компанії міг отримати термінову позику саме в той момент, коли гроші потрібні найбільше. МайКредит дотримується принципу простоти – клієнтам не потрібно збирати довідки і документи, ходити в відділення і витрачати свій час на спілкування з кредитними фахівцями. Всі операції проводяться онлайн, за лічені хвилини. Онлайн-сервіс гарантує високий рівень захисту персональної інформації користувачів, а також відсутність набридливих телефонних дзвінків на роботу або родичам.

Вимоги MyCredit до позичальників

Для оформлення позики потенційному клієнту необхідно відповідати наступним критеріям:

 • бути у віці 18 років і старше;
 • мати паспорт нового чи старого зразка і індивідуальний податковий номер ІПН;
 • мати платіжну картку, емітовану українським банком, і номер мобільного телефону.

Для початку оформлення кредиту клієнт повинен на головній сторінці сайту MyCredit вибрати необхідну суму і термін за допомогою кредитного калькулятора. Для першого оформлення доступний кредитний ліміт в 6000 гривень на термін до 30 діб, а при повторних зверненнях можна замовити суму до 12000 гривень. Потім переходимо до анкети позичальника – вказуємо контактні дані і підтверджуємо номер мобільного телефону за допомогою коду, надісланого по СМС. Після цього номер мобільного телефону користувача буде служити логіном для входу в Особистий кабінет.

Переходимо до особистих даних – вказуємо прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, дані паспорта та ідентифікаційний код. У запропонованому списку вибираємо цільове призначення кредиту та тип зайнятості. При цьому важливо пам’ятати, що від якості та кількості інформації багато в чому залежить успішність кредитної заявки в МФО травня Кредит – постарайтеся максимально точно і повно заповнити всі інформаційні поля. Після цього вказуємо реквізити платіжної картки і верифікуємо її за допомогою перевірочного коду – на карті повинен бути позитивний баланс розміром до 1 гривні. Якщо заявка на отримання позики була схвалена – користувач знайомиться з умовами кредитного договору, підтверджує їх і отримує свої кошти протягом декількох хвилин.

Пролонгація кредиту

Якщо протягом терміну використання кредитними коштами клієнт розуміє, що з тих чи інших причин не може своєчасно виплатити позику, то він може активувати послугу пролонгації. Продовження кредиту дає можливість виплатити його пізніше зазначеного в договорі терміну без нарахування штрафу, комісії і погіршення кредитної історії. Для продовження терміну потрібно сплатити всі нараховані процентні платежі. Активувати послугу можна через Особистий кабінет користувача будь-яку кількість разів.

Прострочення і штрафи

Якщо клієнт не повернув свій кредит протягом року дії договору і не оформив пролонгацію, компанія MyCredit налічує на суму заборгованості пеню, розмір якої залежить від суми і початкових умов оформлення позики. Нарахування пені обмежується строком на три календарних місяці. Якщо протягом цього часу заборгованість не була погашена – компанія звертається в судові інстанції для примусового стягнення і має право переуступити права власності на прострочення на користь колекторських компаній.

Акції та спецпропозиції

Мікрофінансова компанія MyCredit пропонує новим і постійним клієнтам участь в сезонних акціях та розіграшах цінних призів. Умови участі публікуються на офіційному сайті компанії в розділі Акції та на сторінках в соціальних мережах. В рамках акцій проводяться розіграші, смартфонів та інших гаджетів, знижок на оформлення кредитів, повне погашення нарахованих процентних платежів і багато іншого. На постійній основі діє партнерська програма «Приведи друга» – за кожного запрошеного нового позичальника компанія перераховує на рахунок клієнта 250 гривень і надає право участі в розіграші цінних призів та подарунків.

Переваги

Перевагами сервісу онлайн-кредитування є:

 • пільгова ставка для першої позики 0,01%;
 • постійні розіграші призів, подарунків і знижок;
 • висока якість сервісу і обслуговування;
 • просто, зручний і функціональний Особистий кабінет.

Контактна інформація

Веб-сайт:mycredit.com.ua
Телефон:
 • 0 800 214 111
 • 073 369 41 11
 • 067 369 41 11
 • 050 369 41 11
E-mail:support@mycredit.com.ua
Юр. адреса:01004, м.Київ, бул. Тараса Шевченка, будинок 11, приміщення 51а
Час роботи підтримки:з 9.00 до 19.00 (без вихідних)
Свідоцтво про реєстрацію:ІК №146 от 20.10.2015
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№163 от 26.01.2017

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.