CreditNice

Рівень довіри користувачів: 97%

“CreditNice” – Ваш найкращий помічник у отриманні кредитів. Ми об’єднали понад 100 банків і мікрофінансових організацій з найвигіднішими кредитними пропозиціями. Вам більше не потрібно шукати де взяти кредит або мікропозику на вигідних умовах. Ми зробимо все за вас!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії CreditNice

Термін видачі кредитувід 5 до 365 днів
Перший кредит10000 грн
Сумавід 1000 до 20000 грн
Безкоштовний кредит10 000 грн на 31 дн.
Ставка на повторний займ0.5%
Віквід 18 до 99 років
Час розгляду15 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

CreditNice не є класичною мікрофінансової організацією. Кредит Найс – це онлайн-сервіс, який за заявкою своїх клієнтів займається підбором МФО, максимально відповідачих вимогам заявника. Проект об’єднають більш ніж сто різних кредитних компаній і комерційних банків з найбільш привабливими на ринку умовами співпраці. Користувачеві не потрібно в пошуках грошей перевіряти ставки, ліміти і штрафи на десятках сайтів – все це бере на себе CreditNice, надаючи можливість позичальникові зупинити свій вибір на одній МФО з короткого списку контрагентів, максимально відповідних необхідним параметрам угоди.

Вимоги до позичальників

Для того, що б пройти реєстрацію і скористатися послугами онлайн-сервісу Кредит Найс, клієнту необхідно відповідати наступним критеріям:

  • бути громадянином України;
  • мати діючий паспорт старого або нового зразка;
  • наявність ідентифікаційного коду ІПН;
  • довідка про доходи (якщо кредит буде оформлятися в комерційному банку);
  • бути у віці 18 років або старше.

Для початку роботи необхідно пройти просту процедуру реєстрації на сайті. Для цього заходимо на головну сторінку і натискаємо на кнопку Реєстрація. Потім вказуємо параметри необхідного позики – суму і період погашення. Звертаємо Вашу увагу на те, що Калькулятор одразу покаже приблизну ймовірність того, що заявка на отримання коштів буде схвалено. Потім вписуємо ім’я та адресу електронної пошти або використовуємо для реєстрації дані профілю в соціальних мережах.

Після цього в Особистому кабінеті заповнюємо контактні, персональні дані і даємо свою згоду на їх обробку. Кредитна заявка надходить в автоматичну систему, яка по запропонованим параметрам операції справить відбір мікрофінансових організацій по своїй базі, розішле їм запит користувача, отримає відповіді і представить їх у вигляді зручного для порівняння списку в Особистому кабінеті. Після цього клієнт може самостійно вибрати кращу пропозицію і зв’язатися з компанією для оформлення позики. Кредитний ліміт становить від 1000 до 20000 гривень на термін погашення від

Обробка запиту і видача готового рішення приймається майже миттєво, тому отримати запитану позику можливо протягом 10-15 хвилин. Кредит Найс гарантує точну відповідність ставок по кредиту і умов заявкою клієнта, без будь-яких прихованих зборів і комісійних платежів. Завдяки тому, що онлайн-сервіс має партнерські відносини з лідерами ринку мікрофінансового кредитування України, він може швидко і ефективно підібрати рішення для будь-яких економічних проблем своїх позичальників.

Пролонгація

Пролонгація, а також реструктуризація виданих позик можлива на умовах тієї мікрокредітной організації, яку вибрав клієнт.

Прострочення і штрафи

У разі, якщо клієнт з тієї чи іншої причини порушив графік погашення виданої позики, на суму фактичної заборгованості нараховується пеня в розмірі від 0,10% на добу, але не більше ніж 10,00% від загального розміру кредиту. Дані за простроченням направляються в Українське бюро кредитних історій – це призводить до погіршення рейтингу клієнта і можливу відмову у видачі позик у всіх МФО і банки нашої країни. У крайніх випадках кредитори мають право звертатися до суду для примусового стягнення заборгованості або передавати право на неї третім особам – компаніям-колекторам

Акції та спецпропозиції

Спеціально для своїх клієнтів сервіс CreditNice пропонує оформити першу позику на суму до 10000 гривень в готівковій формі або безготівково, на карту, з використанням пільгової ставки відсотка 0,01%.

Переваги

До переваг проекту слід віднести:

  • простоту роботи і функціональність Особистого кабінету на сайті;
  • відсутність абонентської плати та комісійних, що стягуються з клієнтів сервісом;
  • велика база компаній-партнерів і кращі умови для кожного користувача.

Контактна інформація

Веб-сайт:creditnice.com.ua
Телефон:
E-mail:creditnice@creditnice.com.ua
Юр. адреса:22800, Україна, м Київ, вул. Машинобудівна 14
Час роботи підтримки:цілодобово

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.