Перший кредит під 1.2%

Швидко Гроші

Рівень довіри користувачів: 100%

ШвидкоГроші – це спеціалізована фінансова компанія «Споживчий Центр». Ми зареєстровані Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ІК №78. Єдиний вид діяльності компанії – видача кредитів.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Швидко Гроші

Термін видачі кредитувід 3 до 70 днів
Перший кредит9000 грн
Сумавід 1000 до 30000 грн
Ставка на повторний займ2.0%
Віквід 18 до 60 років
Час розгляду20 хв
Спосіб отримання грошейГотівкою
На карту

Мікрофінансових організація ШвидкоГроші – один з лідерів позичкового ринку України. Компанія має широку мережу відділень, бездоганну репутацію та найвищий рівень фінансової надійності. Перший кредит видається клієнтам прямо у відділенні в готівковій формі на руки, а повторні позики можна оформити онлайн і отримати за кілька хвилин на платіжну картку. Послуги сервісу ШвидкоГроші користуються великою популярністю серед найширших верств споживачів – від студентів, до пенсіонерів, від домогосподарок, до бізнесменів.

Вимоги до позичальників

Для отримання грошового кредиту в МФО ШвидкоГроші необхідний:

 • оригінал паспорта та ідентифікаційного коду;
 • наявність постійного трудового доходу;
 • вік від 18 до 60 років.

Новий клієнт повинен прийти до найближчого відділення компанії ШвидкоГроші з оригіналом свого паспорта громадянина України та ідентифікаційним кодом. У відділенні заповнюється кредитна заявка і за 10 хвилин на основі представлених даних приймається рішення про видачу або відмову у видачі кредиту. Отримати гроші можна прямо у відділенні готівкою через касу. Розмір відсоткових платежів залежить від суми кредиту і терміну його оформлення. Наприклад, якщо Ви оформили позику в розмірі 1000 гривень, то Вам буде потрібно платити на добу відсотків всього 20 грн. при повторних зверненнях за кредитом оформлення заявки може відбуватися онлайн, через Особистий кабінет на сайті компанії, а перерахування коштів здійснюється на картку.

Пролонгація

Пролонгація оформленого в компанії ШвидкоГроші кредиту можлива за умови повної оплати відсотків за продовження. Продовжувати термін дії позики можна скільки завгодно раз без обмежень. Активується послуга в Особистому кабінеті користувача або в будь-якому відділенні компанії.

Прострочення і штрафи

У тому випадку, якщо клієнт повністю або частково не сплатив своєчасно виданий кредит, компанія ШвидкоГроші накладає на позичальника штрафні санкції – від 2% в першу добу прострочення зі збільшенням на 2% за кожні наступні. МФО залишає за собою право звернутися до судових органів для примусового стягнення коштів або передати право власності на борг третім особам. Якщо у клієнта з тієї чи іншої причини немає можливості своєчасно сплатити борг, і він не може оформити пролонгацію свого кредиту, необхідно негайно зв’язатися з представниками компанії будь-яким зручним способом для врегулювання конфлікту і мінімізації можливих втрат.

Акції та спецпропозиції

Корпоративна програма лояльності, що діє в компанії на постійній основі, передбачає проведення різних акцій і спеціальних пропозицій для нових і діючих клієнтів. Підписавшись на розсилку новин по електронній пошті, Ви зможете отримати промокод, який дозволяє істотно заощадити на процентних платежах при оформленні кредиту. На сторінці компанії в соціальній мережі Facebook регулярно публікуються сезонні пропозиції з можливістю отримання знижки або приємних подарунків і призів.

Переваги

Необхідно відзначити наступні сильні сторони мікрофінансової організації ШвидкоГроші:

 • широка мережа відділень – близько 300 філій на всій території України;
 • прозорі умови роботи – ніяких прихованих комісій і платежів;
 • можливість зменшення відсоткової ставки при достроковому погашенні кредиту;
 • високий рівень безпеки та конфіденційності даних;
 • можливість отримання кредиту на пільгових умовах в рамках проведеної сезонної акції або поширення промокодом;
 • в разі необхідності клієнт може оформити реструктуризацію виданого кредиту.

Контактна інформація

Веб-сайт:sgroshi.com.ua
Телефон:
 • 044 498 10 20
 • 0 800 50 10 20
E-mail:info@sgroshi.com
Юр. адреса:01032, м.Київ, Шевченківський район, вул. Саксаганського, 133 А
Час роботи підтримки:пн-пт з 08:00 - 20:00 сб-нд з 10:00 - 19:00
Свідоцтво про реєстрацію:ІК №78 от 28.04.2011
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№438 от 28.02.2017

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.