Акція - Перша позика під 0.01%!

KF.UA

Рівень довіри користувачів: 97.8%

Кредитування онлайн на карту або готівкою у відділенні KF.UA/ Акція “Приведи друга”. KF.UA дарує 200 грн (до вирахування податків) ВСІМ клієнтам, які порекомендують своїм друзям або знайомим оформити перший кредит в KF.UA!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії KF.UA

Термін видачі кредитувід 15 до 30 днів
Перший кредит4000 грн
Сумавід 1000 до 15000 грн
Безкоштовний кредит4000 грн на 21 день
Ставка новым клиентам0.01%
Ставка на повторний займ1.80%
Віквід 18 до 70 років
Час розгляду15 хв
Спосіб отримання грошейГотівкою
На карту

KF.UA або Компаньйон Фінанс – це мікрофінансова організація, яка займається кредитуванням населення України через свою філіальну мережу і в онлайн-режимі. Компанія має понад 140 відділення в двадцяти областях нашої країни. Почавши свою діяльність на ринку більше семи років тому, онлайн-сервіс KF.UA стояв біля витоків народження послуги мікрокредитування, заслуживши довіру сотень тисяч своїх клієнтів. Крім основної діяльності, клієнти компанії можуть отримати в мережі філій додаткові послуги – купити страховку, отримати посилку експрес-служби доставки Meest Express і багато іншого. Для постійних користувачів діє програма лояльності, яка надає знижки і приємні бонуси.

Вимоги до позичальників

Мікрокредитний сервіс KF.UA від потенційних заявників на кредит вимагає відповідності таким критеріям:

 • громадянство України;
 • вік 18+ років;
 • наявність діючого паспорта та ідентифікаційного коду ІПН.

Для оформлення мікрокредиту необхідно ввести свій номер мобільного телефону і в відповідне поле на сайті код, який був надісланий в СМС-повідомленні. На цьому етапі також можна вказати адресу своєї електронної пошти, але це не є обов’язковим. Потім приступаємо до заповнення інформаційної анкети – вказуємо паспортні дані, ІПН, реквізити платіжної картки, дату народження, знайомимося з правилами роботи онлайн-сервісу і ставимо галочку в знак згоди з тим, що співробітники компанії будуть здійснювати обробку Вашої персональної інформації.

Потім завантажуємо скан-копії документів і своє фото з розкритим паспортом для успішної ідентифікації особистості. Після цього кредитна заявка відправляється на перевірку і узгодження. Зазвичай ця процедура займає приблизно 15-20 хвилин. Якщо рішення позитивне – підписуємо кредитний договір в цифровому вигляді за допомогою спеціального коду і кошти надходять на картку.

Пролонгація

Якщо з якої-небудь причини клієнт не може своєчасно виплатити свій борг повністю або частково – він може його пролонгувати. Зайшовши в Особистий кабінет на офіційному сайті мікрофінансової організації КФ ЮА клієнт вибирає період продовження – від одного до тридцяти діб. Пролонгація можлива за умови повної оплати нарахованих процентних платежів і комісії за продовження. Оплата нового періоду здійснюється за процентною ставкою 1,80% для першого, другого або третього кредиту. Для подальших позик вартість пролонгації зменшується до 1,39% на добу.

Прострочення і штрафи

Прострочена заборгованість клієнта перед компанією формується з першого дня закінчення терміну, зазначеного в договорі. Якщо користувач не пролонгував своєчасно свою позику, то до нього буде застосована підвищена ставка відсотка в розмірі до 2,50% на добу. По відношенню до злісних неплатників компанія залишає за собою право передати інформацію по сформованому простроченні в Бюро кредитних історій для примусового стягнення, а подати заяву до судових інстанцій або передати право власності на кредит третім особам.

Акції та спецпропозиції

Для всіх користувачів мікрофінансової компанії KF.UA діє багаторівнева Програма лояльності, яка дає можливість домогтися економії коштів у порівнянні з базовими кредитними умовами. Програма активується автоматично після успішного погашення першої позики. Кожен наступний позику підвищує рейтинг клієнта і приносить додаткову знижку. Програма лояльності формується з 4-х рівнів:

 • нульовий – знижка 99%, використовувана процентна ставка 0.01%, сума кредиту до 4000 гривень і інші умови;
 • перший – використовувана процентна ставка 1.75%, сума кредиту до 15000 гривень та інші умови;
 • другий – використовується процентна ставка 1.59%, сума кредиту до 15000 гривень та інші умови;
 • третій – використовується процентна ставка 1.39%, сума кредиту до 15000 гривень та інші умови.

Крім того, компанія має партнерську програму, в якій клієнти отримують до 200 гривень на свою карту за кожного нового позичальника.

Переваги

Сильними сторонами компанії є:

 • тривалий термін роботи на ринку;
 • бездоганна репутація;
 • дружня до клієнтів програма лояльності.

Контактна інформація

Веб-сайт:KF.ua
Телефон:
 • 0 800 30 00 88
E-mail:
Юр. адреса:м. Київ, вул. Вікентія Хвойки, 15/15
Час роботи підтримки:з 10:00 до 21:00, з Пн по Пт
Свідоцтво про реєстрацію:ФК №1009 от 27.03.2018
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№691 от 03.05.18

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.