Перший день під 0%

UltraCash

Рівень довіри користувачів: 97.8%

ULTRACASH – це новий, зручний сервіс від компанії ТОВ «Ультра ФІНАНС», який дозволить вам оформити гроші в кредит на короткий термін. Перший день 0%. Повторні кредити зі знижкою до 80%.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії UltraCash

Термін видачі кредитувід 1 до 30 днів
Перший кредит4000 грн
Сумавід 500 до 10000 грн
Безкоштовний кредит4000 грн на 1 дн.
Ставка новым клиентам0.00%
Ставка на повторний займ1.76%
Віквід 20 до 65 років
Час розгляду20 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

ULTRACASH – це простий і зручний онлайн-сервіс, який дозволяє безпечно і швидко оформити фінансову позику на короткий період. Користувачам не потрібно витрачати часу на відвідування відділення компанії – весь процес оформлення відбувається в мережі Інтернет через смартфон, планшет або ноутбук. Вказувати цільове призначення коштів користувачам не потрібно – кредит можна витратити на що завгодно, котрі дають застав або довідок про доходи. Мікрозаем від Ультракеш – ефективна альтернатива традиційним банківським продуктам.

Вимоги до позичальників

Оформити мікрозайм в МФО ULTRACASH можуть користувачі, які відповідають таким вимогам:

  • громадянство України;
  • вік 18+ років;
  • постійне проживання на території країни крім зони проведення АТО і АР Крим;
  • наявність діючого паспорта та ідентифікаційного коду ІПН;
  • наявність мобільного телефону і адреси електронної пошти.

Для початку процесу оформлення кредитної заявки користувачеві необхідно зайти на офіційний сайт компанії і на Калькуляторі вибрати суму і період повернення позики. При першому оформленні нові клієнти можуть отримати до 4000 гривень на термін до 30 календарних днів. При кожному наступному оформленні ліміт буде збільшуватися на 1000 гривень, а максимальна сума позики становить 10000 гривень. Натиснувши на кнопку «Взяти кредит» переходимо до формування облікового запису – вказуємо адресу електронної пошти і унікальний пароль для входу.

В Анкеті користувача заповнюємо поля персональними контактними і платіжними даними, а також вносимо інформацію паспорта та ІПН. Натискаємо на кнопку «Подати заявку» і переходимо до наступного кроку – верифікації платіжної картки. Для проходження процедури потрібно мати активний баланс до 5 гривень. На карті буде тимчасово заблокована невелика сума, розмір якої служить перевірочним кодом в системі. Дізнатися його можна з СМС, надісланого банком, в системі інтернет-банкінгу або зателефонувавши на «гарячу» лінію свого фінансової установи. Після верифікації, в разі схвалення кредитної заявки, кошти надходять на карту протягом декількох хвилин.

Пролонгація

За умовами підписаного кредитного договору, оформлену позику необхідно погасити до дати закінчення терміну його дії. Клієнт може зробити це вчасно або достроково, без виплати штрафу або комісії. Якщо з тієї чи іншої причини він не може зробити цього, то компанія Ультракеш надає можливість оформити продовження або пролонгацію. Послуга активується в Особистому кабінеті на сайті за умови повної оплати всіх нарахованих процентних платежів. Термін кожного продовження дорівнює терміну дії початкового договору на оформлення кредиту ніяких додаткових платежів або комісії оплачувати не потрібно.

Прострочення і штрафи

Коли оформлена позика була не погашена своєчасно і клієнт не активував послугу пролонгації – заборгованість переходить в розряд прострочених. З моменту формування прострочення МФО Ультракеш нараховує на суму боргу штрафну процентну ставку в розмірі 3,00% на добу. Компанія має право звернутися до судових органів для початку процедури примусового списання заборгованості, а також передати право власності на позику на користь компаній-колекторів. Інформація про прострочення передається в Українське бюро кредитних історій, що спричинить за собою автоматичну відмову в оформленні кредитів в інших МФО України.

Акції та спецпропозиції

Мікрофінансова організація ULTRACASH проводить регулярні розіграші промокодів в рамках сезонних акцій та пропозицій. Кожен промокод дає право на оформлення кредиту зі знижкою на виплату процентних платежів. Стежити за актуальними пропозиціями можна на офіційних сторінках проекту в соціальних мережах або на сайті компанії.

Переваги

Конкурентними перевагами онлайн-сервісу Ультракеш є:

  • швидке прийняття рішення про надання першої позики – 20 хвилин;
  • можливість дострокового погашення кредиту без додаткової плати;
  • пролонгація зі збереженням колишніх умов;
  • зручний і функціональний Особистий кабінет користувача на сайті.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://ultracash.ua/
Телефон:
  • 0 800-752-390
E-mail:info@ultracash.com.ua
Юр. адреса:61072, м.Харків, ул.Тобольськая д.42 кімната 316
Час роботи підтримки:з 09 до 19 в будні, з 10-18 у вихідні
Свідоцтво про реєстрацію:ИК №147 от 20.10.2015
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№163 от 26.01.2017

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.