Нові МФО в Україні

Нові МФО в Україні

МФО – простий, зручний і легкий шлях вирішення тимчасових фінансових проблем. З кожним роком кількість учасників ринку зростає, з’являються нові проекти і сервіси. Сьогодні ми обговоримо, чому кредитуватися в нових компаніях може бути вигідно і які плюси вони пропонують. Нові проекти – свіжі ідеї Маловідомі МФО повинні в першу чергу напрацьовувати клієнтську базу і тому […]

Способы выплаты

Сума
Термін дней
Перший займ
Відсоток
2.50%
Розгляд
5 хв
Популярність
0.00 из 5
Сумма повторного кредита 5900 ₴
Вік от 18 до 65
Свідоцтво про реєстрацію:
Ліцензія Нацкомфінпослуг: №335 от 20.02.2020
Перший займ
3 000 ₴
Відсоток
0.9-1.99%
Розгляд
5-10 хв
Популярність
0.00 из 5
Сумма повторного кредита 3000 ₴
Вік от 21 до 75
Свідоцтво про реєстрацію:
Ліцензія Нацкомфінпослуг: №438 от 28.02.2017
Перший займ
5 000 ₴
Відсоток
0.24%
Розгляд
5-10 хв
Популярність
0.00 из 5
Сумма повторного кредита 100000 ₴
Вік от 18 до 75
Свідоцтво про реєстрацію:
Ліцензія Нацкомфінпослуг: № 2734 от 19.12.2019 г

МФО – простий, зручний і легкий шлях вирішення тимчасових фінансових проблем. З кожним роком кількість учасників ринку зростає, з’являються нові проекти і сервіси. Сьогодні ми обговоримо, чому кредитуватися в нових компаніях може бути вигідно і які плюси вони пропонують.

Нові проекти – свіжі ідеї

Маловідомі МФО повинні в першу чергу напрацьовувати клієнтську базу і тому пропонують користувачам значно вигідніші умови отримання швидких позик, ніж онлайн-сервіси зі стажем. Наприклад, вони видають позики тим, кому які отримали відмови в інших організаціях з тих чи інших причин, пропонують великі терміни оформлення кредитів, зручні і економічні способи пролонгації і багато іншого. Наші фахівці ретельно проаналізували ринок України і внесли в рейтинг тільки самі перевірені проекти. Всі ці компанії пропонують продукти з максимально вигідними умовами погашення, відрізняються високим рівнем безпеки і конфіденційності.

Мікрофінансових галузь не стоїть на одному місці – конкурентна боротьба за кожного клієнта вимагає від кредитних компаній постійного розвитку та поліпшення якості надаваних населенню послуг. Якщо подумки порівняти сьогоднішній ринок з тим, який був ще 2-3 роки тому, то помітно наскільки він змінився, став більш цивілізованим і дружнім по відношенню до кінцевого споживача. Ці зміни є як кількісними, так і якісними.

Кількісні зміни:

 • зменшення розміру процентної ставки;
 • збільшення максимального ліміту;
 • збільшення термінів надання позичок і інше.

Якісні поліпшення:

 • з кожним роком імовірність відмови в наданні наближається до нульової позначки;
 • швидкість обробки заявок нових клієнтів зростає;
 • поліпшується якість клієнтської підтримки.

Працюємо над кредитною історією – використовуємо нові можливості

У зв’язку з непростими економічними обставинами останніх років якість кредитної історії значної кількості наших громадян залишає робити кращого. В першу чергу, це не дає їм можливості використовувати банківські продукти для покупки квартири, машини або інших товарів тривалого терміну користування з великою ціною. Банки неохоче мають справи з такими категоріями, вважаючи за краще працювати тільки з бездоганною репутацією. Однак ситуація не є безнадійною – мікрокредити, видані онлайн, можуть виправити ситуацію. Такі продукти видаються всім бажаючим, за умови, що вони є громадянами нашої країни, які досягли повноліття.

«Потенційним позичальникам необхідно пам’ятати про те, що якщо кредит не була виплачена вчасно і споживач не оформив пролонгацію – формується прострочена заборгованість. У таких випадках МФО найчастіше повідомляють Кредитне бюро, яке заносить клієнта в «чорний список» – звільнитися від такої мітки майже неможливо».

Для поліпшення історії необхідно відвідати відділення кредитної організації або зайти на її офіційний сайт для початку роботи онлайн. Процес кредитування складається з декількох простих кроків:

 • заповнити кредитну заявку на отримання позики, прикріпити скан-копії документів (паспорт та ІПН) і, в деяких випадках, приватне фото з паспортом в руках. Якщо ви робите це онлайн, то послугою можна скористатися цілодобово, без вихідних і святкових днів;
 • відправити заявку на автоматичну перевірку. Зазвичай це займає 15-20 хвилин;
 • після схвалення заявки зазвичай потрібно пройти верифікацію платіжної картки, на яку повинні надійти гроші;
  знайомимося і підписуємо онлайн договір;
 • отримуємо кошти протягом 3-5 хвилин на карту;
 • своєчасно погашаємо позику будь-яким зручним способом.

Чітке і своєчасне виконання позичальником своїх зобов’язань з погашення мікрокредиту є одним з найпростіших і ефективних способів виправлення ситуації. МФО видають позички користувачам, яким відмовляють банки, а вони, в свою чергу, отримують можливість корекції минулих фінансових помилок.

Кредит в новій МФО – на що звернути увагу

Сучасний ринок пропонує користувачам великий вибір партнерів для оформлення мікропозик в готівковій формі, через мережу відділень, або безготівково, на платіжну картку банку. Перш за все, необхідно оцінити всі пропозиції і вибрати ту компанію, яка заявляє умови, максимально відповідають Вашим побажанням. Ми рекомендуємо застосовувати такі критерії оцінки привабливості фінансових сервісів:

 1. низькі процентні платежі – приваблива приманка для будь-якого клієнта. Таким способом користуються як нові МФО, так і проекти з серйозною історією. Однак поспішати в цьому випадку не варто – деякі не зовсім добросовісні фірми вдаються до хитрощів. Наприклад, іноді передбачений додатковий комісійний збір за видачу коштів. Перед тим, як зробити свій вибір, переконайтеся, що відсутні додаткові нарахування і платежі;
 2. оціните запропоновані варіанти отримання коштів. Наприклад, Вам можуть знадобитися тільки готівку і зручніше використовувати послуги тієї фірми, яка має своє відділення в безпосередній близькості. Якщо ж потрібен онлайн-кредит, то в цьому випадку можна вибирати за іншими критеріями оцінки;
 3. способи і умови пролонгації. Пролонгація – продовження дії договору позики. До цієї послуги вдаються в тому випадку, коли з тієї чи іншої причини виплатити позику вчасно не виходить. Невелика частина компаній на ринку не надає можливість пролонгації, а ті, хто має в своєму арсеналі таку опцію, відрізняються великою різноманітністю умов – терміни, наявність пільгового періоду, штрафи і пеня, яка використовується процентна ставка. Ці параметри краще оцінити заздалегідь, що б уникнути нарахування пені та формування прострочення;
 4. надається пакет документів. Ринок мікрокредитування вимагає від потенційних позичальників мінімального набору документів, але навіть тут іноді потрібні довідки. Деякі нові компанії задовольняються паспортом та ідентифікаційним кодом, пропонуючи своїм клієнтам оптимальну ставку відсотка і тривалі терміни.
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Завантаження
Нові МФО в Україні рейтинг: 5/5 от 2 голоса.

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.