Sweet Money

Рівень довіри користувачів: 15%

Фінансова установа Sweet Money належить компанії “Пастулато Капітал”. Організація займається видачею онлайн кредитів для українців, незалежно від соціального статусу та розміру доходу. Робота компанії побудована з урахуванням особливостей ринку мікрокредитування та міжнародного досвіду, пропонуючи клієнтам відмінний сервіс. Процентна ставка фіксована та залежить від терміну погашення. Грошові суми видаються за рекордно короткі терміни. Спосіб отримання позички […]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок нет)
Loading...

Умови кредитування в компанії Sweet Money

Термін видачі кредитувід 3 до 30 днів
Перший кредит7000 грн
Сумавід 500 до 7000 грн
Ставка новым клиентам1.99%
Ставка на повторний займ1.99%
Віквід 18 до 65 років
Час розгляду7 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Фінансова установа Sweet Money належить компанії “Пастулато Капітал”. Організація займається видачею онлайн кредитів для українців, незалежно від соціального статусу та розміру доходу. Робота компанії побудована з урахуванням особливостей ринку мікрокредитування та міжнародного досвіду, пропонуючи клієнтам відмінний сервіс. Процентна ставка фіксована та залежить від терміну погашення. Грошові суми видаються за рекордно короткі терміни. Спосіб отримання позички – на банківську картку.

Чому варто вибрати Sweet Money

 1. Відсотки нараховуються клієнту лише за фактичні дні використання коштів.Додаткових комісій за видачу та дострокове погашення немає.
 2. Спрощена процедура отримання позики.
 3. Поручники, довідка про доходи та заставу не потрібні.
 4. Висока швидкість прийняття рішень – відповідь на кредит приходить за 7 хвилин.
 5. Доступний кредитний ліміт постійно зростає.
 6. Постійні клієнти можуть оформити позику у будь-який час.
 7. Компанія не передзвонює для уточнення інформації.
 8. Високі стандарти безпеки – персональні дані клієнта надійно захищені.

Умови отримання кредиту

 1. Громадянство України.
 2. Вік від 18 до 70 років
 3. Паспорт у формі ID-карти або старого зразка, а також код ІПН.
 4. Наявність постійного трудового доходу.
 5. Телефон та електронна пошта для зв’язку.

Порядок оформлення

Для подання кредитної заявки слід відвідати офіційний сайт фінансової компанії.

Кредитний калькулятор

Перед заповненням анкети клієнти мають визначитися з умовами позики. Кредитний калькулятор знаходиться у верхній частині основної сторінки сайту Sweet Money. Переміщуючи повзунки, встановлюють термін та суму майбутньої позички. Крім того кредитний калькулятор показує відсоток за використання позикових коштів, суму повернення і термін погашення.

Після того, як користувач визначився з умовами позики, необхідно натиснути на фразу “Отримати гроші”.

Реєстрація облікового запису клієнта

З вікна кредитного калькулятора відбувається перехід у вікно реєстрації. Необхідно заповнити наступні рядки:

 • прізвище;
 • ім’я;
 • по батькові;
 • номер мобільного телефону;
 • придуманий пароль.

В обов’язковому порядку ставиться галочка, що підтверджує згоду користувача з обробкою персональних даних та стандартними умовами кредитування. Після цього необхідно натиснути кнопку «Продовжити».

Вхід у особистий кабінет виконується у цьому вікні. Логіном є номер мобільного телефону, який був вказаний при реєстрації.

Заповнення анкети

Кредитна заявка – це анкета користувача, в якій він чесно відповідає на питання фінансової компанії, не спотворюючи інформацію та не перебільшуючи розмір своєї заробітної плати. Не рекомендується також приховувати від МФО непогашені або прострочені позики в інших компаніях. Sweet Money лояльно ставиться до клієнтів зі зіпсованою кредитною історією, якщо вони чесно говорять про свої фінансові проблеми.

В анкеті необхідно вказати паспортні дані, місце проживання, дату народження та домашню адресу. Також дані про місце роботи, посаду і рівень заробітної плати.

Прикріплення банківської картки

При оформленні швидкого кредиту кошти перераховуються на банківську картку. Це може бути будь-яка картка українського банку типу VISA чи Master Card. Баланс картки має бути позитивним, на рахунку бути не менше 1 гривні. Ця сума знадобиться для проходження верифікації, процедури, яка дозволить прикріпити картку до особистого кабінету користувача. Від користувача потрібно вказати тимчасово заблоковану суму на його рахунку. Це додатковий запобіжний захід, який дозволяє переконатися, що банківська карта знаходиться в руках власника.

Підписання кредитного договору

Заповнена анкета надсилається на розгляд кредитної компанії. Після отримання позитивного рішення можна перейти до підписання кредитного договору. Оскільки позика оформлялася онлайн, підписання документів також відбувається у віддаленому режимі. Підписом клієнта може бути цифровий підпис або одноразовий ідентифікатор. Це комбінація літер та цифр, яка надходить у смс на контактний номер телефону.

Після того, як клієнт ввів ідентифікатор у спеціальне поле і натиснув на кнопку «Згідний», кредитний договір вважатиметься підписаним. Кошти прийдуть на банківську картку протягом 1 хвилини.

Наслідки невиплати боргу

Якщо позичальник не виконує взяті він кредитні зобов’язання, згідно з підписаним кредитним договором, настає відповідальність. Дані про клієнта потрапляють до бази УБКІ. Також компанія може ініціювати процес примусового стягнення боргу через суд. Боржнику нараховуватиметься щоденна пеня у розмірі, зазначеному у кредитному договорі. Щоб уникнути проблем зі штрафними санкціями, користувачі можуть звернутися до пролонгації позики. Пролонгація оформляється окремою кредитною угодою.

Способи погашення позики

 1. Онлайн в особистому кабінеті

Найбільш швидкий та зручний спосіб. Після входу в обліковий запис за допомогою логіну та пароля необхідно знайти поточний кредит. Кошти буде списано з прикріпленої раніше банківської картки. В особистому кабінеті також можна оформити пролонгацію позики, якщо коштів на повне погашення не вистачає. Пролонгація позики оформляється після оплати всіх, хто набіг за фактом відсотків. Після закриття кредиту клієнту буде доступна нова позика на більш вигідних умовах.

 1. У відділенні будь-якого українського банку

Для погашення мікропозики необхідно знати його реквізити. Точні реквізити можна дізнатися в особистому кабінеті підписаного кредитного договору, а також звернувшись на гарячу лінію Sweet Money. У призначенні платежу зазвичай вказують: «оплата кредиту згідно з договором №», а також ІПН платника.

Порівняно з оплатою позики в особистому кабінеті, погашення боргу у банку більш тривала та незручна процедура. З додаткових мінусів банки зазвичай знімають комісію за проведену послугу. Крім того платіж по кредиту може надійти на рахунок кредитора не миттєво, а через 1, 2, а то й 3 робочі дні. Тому клієнт обов’язково повинен зберігати банківський чек, що підтверджує оплату.

Документи

Будь-який клієнт може ознайомитись із документами, представленими на сайті Sweet Money. У вільному доступі є:

 • Інформація про компанію;
 • інформація про кредитний продукт;
 • положення про обробку персональних даних;
 • правила надання коштів;
 • зразок кредитного договору;
 • зразок додаткової угоди на продовження терміну користування кредитом;
 • свідоцтво про реєстрацію;
 • виписка із Держреєстру;
 • форма власності;
 • фінансова звітність.

Знайти цікавий документ можна, перейшовши з головної сторінки на вкладку «Про нас».

Контактна інформація

Юридична адреса: 04053, м. Київ, вул. Січових стрільців, 21.

Телефон: 0 800 33 74 24.

Графік роботи служби підтримки: пн-нд – з 9.00 до 20.00.

Електронна пошта: info@sweetmoney.com.ua

З питань заборгованості: debt@sweetmoney.com.ua

Відгуки користувачів

Клієнти задоволені сервісом Sweet Money, особливо вигідними умовами кредитування та прозорими умовами, в яких немає прихованих платежів та додаткових комісій.

Користувач під ніком Сергій задоволений одержаним кредитом. Йому знадобилася короткочасна фінансова допомога. Проблем із оформленням та погашенням у чоловіка не виникло, тому він залишив позитивний відгук.

Користувачеві під ніком Михайло сподобалася швидкість оформлення позики, тому він неодноразово звертався до послуг компанії.

Контактна інформація

Веб-сайт:
Телефон:
 • 0 800 33 74 24
E-mail:info@sweetmoney.соm.ua
Юр. адреса:04053, м.Київ, вул. Січових Стрільців, 21
Час роботи підтримки:
Свідоцтво про реєстрацію:НБУ №21/1609-ПК від 18.06.2021
Ліцензія Нацкомфінпослуг:ФК № В0000405 від 26.10.2021

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.