Перший кредит під 0.01%

Forza Credit

Рівень довіри користувачів: 95.4%

Позика онлайн без застави або поручителя терміном до 65 днів. Акція “Промокод за одного”. Кожен клієнт, за рекомендацією якого буде оформлений кредит, зможе отримати знижку в розмірі 30%.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Forza Credit

Термін видачі кредитувід 1 до 30 днів
Перший кредит4000 грн
Сумавід 500 до 15000 грн
Безкоштовний кредит4000 грн на 15 днів
Ставка новым клиентам0.01%
Ставка на повторний займ1.85%
Віквід 18 до 70 років
Час розгляду10 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Forzacredit – це мікрофінансова організація, яка користується заслужено великим рівнем популярності у споживачів кредитних послуг України. Численні відгуки, які залишають споживачі на спеціалізованих сайтах, говорять про те, що вони оцінюють роботу МФО як професійну, стабільну і надійну. Оформити позику в ФорзаКредіт не складе особливих труднощів для переважної більшості наших громадян. Онлайн-сервіс не має мережі відділень і працює тільки через Інтернет – позика надходить на банківську картку клієнта. Максимальний кредитний ліміт становить 14999 гривень, а оформити його можна на термін від двох до 65 діб.

Вимоги до позичальників

Якщо в традиційних банківських відділеннях існує великий список вимог, що пред’являються до потенційного клієнта, то у випадку з Forzacredit Вам необхідно відповідати тільки базовим критеріям:

  • бути у віці від 18 до 70 років;
  • мати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код ІПН;
  • бути зареєстрованим на території України, за винятком зону АТО і АР Крим;
  • мати мобільний телефон з сим-карткою українського оператора зв’язку і доступ в інтернет;
  • мати платіжну картку, емітовану українським банком.

Для початку роботи користувач повинен зайти на головну сторінку офіційного сайту компанії і в кредитному калькуляторі вибрати необхідну суму і термін дії позики. Натискаємо на кнопку “Подати заявку” і переходимо до заповнення Анкети користувача – вказуємо контактні дані, персональну інформацію, платіжні реквізити картки та заявка відправляється на розгляд. Зазвичай процедура перевірки внесених даних становить 15-20 хвилин. Якщо всі відомості достовірні і повні, фактів шахрайства або наявності прострочених кредитів в інших МФО не виявлено – гроші надходять на картку за 2-3 хвилини. Ставка відсотка на кредитні кошти становить 1.85% за кожну добу.

Пролонгація

Кризова ситуація може трапитися з кожним з нас. Якщо при цьому у Вас є оформлений кредит, а термін його дії закінчується – необхідно оформити пролонгацію договору. Пролонгація або продовження доступно як для нових, так і для постійних клієнтів. Скористатися послугою можна, зателефонувавши на «гарячу» лінію компанії, зазначену на офіційному сайті. Головною умовою пролонгації є повна і своєчасна оплата нарахованих процентних платежів.

Прострочення і штрафи

Якщо клієнт компанії ФорзаКредіт по тій або іншій причині не виплатив отриману позику і не оформив послугу продовження терміну дії кредитного договору, формується прострочена заборгованість. Прострочення чревата штрафними санкціями – використовувана процентна ставка збільшується на 3% на добу. Крім того, компанія залишає за собою право звернутися до суду для винесення рішення про примусове стягнення боргу. Право власності на позику може бути передано третім особам – компаніям-колекторам. Дані про прострочення направляються в Бюро кредитних історій, клієнт втрачає можливість отримання кредиту в інших МФО. Якщо позичальник своєчасно звернувся в компанію з приводу своєї прострочення – МФО ФорзаКредіт може запропонувати йому послугу реструктуризації кредиту з поетапною оплатою боргу.

Акції та спецпропозиції

Компанія Forzacredit пропонує всім своїм клієнтам партнерську програму, в рамках якої за кожного залученого нового користувача Ви отримуєте промокод на знижку в 30% при оформленні наступного кредиту. При цьому притягнуте особа повинна вказати Ваш номер телефону – на нього надійде СМС з промокодом. Скористатися цим спеціальною пропозицією можна протягом одного місяця з моменту надходження СМС-повідомлення на телефон.

Переваги

Якщо Ви вирішили стати клієнтом МФО ФорзаКредіт, то можете розраховувати на наступні переваги:

  • висока швидкість розгляду заяв на отримання кредиту;
  • послуга реструктуризації простроченої заборгованості;
  • тривалий термін кредитування.

Контактна інформація

Веб-сайт:forzacredit.com.ua
Телефон:
  • 0800 300 770
E-mail:
Юр. адреса:м Одеса, вул. Гімназічна, д.21
Час роботи підтримки:Понеділок-п'ятниця: 9.00 - 18.00
Свідоцтво про реєстрацію:ФК №885 от 25.04.2017
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№3189 от 13.07.2017

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.