Monetka

Рівень довіри користувачів: 99.8%

Термінові позики онлайн на карту 24/7.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Monetka

Термін видачі кредитувід 3 до 30 днів
Перший кредит4000 грн
Сумавід 1500 до 4000 грн
Ставка на повторний займ1.7%
Віквід 18 до 65 років
Час розгляду10 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

MONETKA – сучасний цифровий сервіс, який швидко вирішує фінансові проблеми своїх клієнтів. Завдяки йому мільйони людей України можуть отримати гроші саме тоді, коли вони потрібні найбільше. Він не тільки економить час, а й робить кредитні ресурси доступними для тих, хто до цього не міг їх собі дозволити. На відміну від банків, мікрофінансова організація MONETKA працює цілодобово, без вихідних і свят. Всього 10-15 хвилин і Ви зможете дозволити собі все, що Вам необхідно.

Вимоги до позичальників

МФО MONETKA дає доступ до фінансових ресурсів найширшому колу споживачів. Потенційним одержувачам позики потрібно відповідати наступним критеріям:

 • бути у віці 18 років або старше;
 • мати громадянство України;
 • мати діючий паспорт старого або нового зразка;
 • мати індивідуальний податковий номер ІПН.

Крім того, для проходження процедури реєстрації та отримання кредиту, користувачу необхідно мати сім-картку українського оператора зв’язку, доступ в інтернет і розрахункову банківську картку. Картка повинна пройти процедуру верифікації для встановлення приналежності клієнту – на карті заморожується випадкова сума в розмірі до 1 гривні, яка служить перевірочним кодом. Дізнатися розмір замороженої суми можна, зателефонувавши на «гарячу» лінію або через персональний кабінет користувача на сайті компаниії. Розмір суми вводиться в відповідне поле на сайті МФО MONETKA.

Пролонгація

Для того, що б скористатися послугою пролонгації існуючого кредиту, клієнт фінансової компанії MONETKA повинен активувати відповідну опцію через особистий кабінет на сайті компанії. Пролонгація можлива тільки після того, як будуть виплачені всі нараховані процентні платежі. Особливі умови пролонгації існують по кредитах, оформлених з впровадженням промокоду за акційними пропозиціями і з особливими умовами.

Прострочення і штрафи

Якщо користувач кредитних ресурсів не зможе вчасно погасити свою заборгованість, а також не пролонгував її, то формується прострочення. У цьому випадку автоматично нараховуються штрафні санкції, а застосовувана ставка відсотка збільшується до 2,5%. При цьому компанія MONETKA залишає за собою право на стягнення заборгованості через суд або передачу кредиту третім особам. Для того, що б не доводити ситуацію до крайніх заходів, клієнтам слід негайно звернутися на «гарячу» лінію сервісу і реструктуризувати свою невиплачену позику. При реструктуризації сума ділиться на кілька частин, кожна з яких повинна бути погашена до певної дати.

Акції та спецпропозиції

Компанія MONETKA регулярно проводить сезонні Акції. В ході них нові клієнти і регулярні одержувачі кредитних ресурсів можуть виграти промокод. Промокод використовується для отримання кредитів на більш вигідних умовах – їх вводять у відповідне поле при оформленні позики. Кожен промокод конвертується в реальну знижку відсоткових платежів. За актуальними пропозиціями і акціями можна стежити на офіційному сайті компанії або на її сторінках у соціальних мережах.

Переваги

З актуальних відгуків та оцінок фахівців – клієнти найбільше цінують в мікрофінансовій компанії MONETKA наступні якості:

 • цілодобовий режим роботи, без вихідних днів;
 • кредитування навіть тих клієнтів, які мають «погану» кредитну історію;
 • відсутність додаткових комісійних зборів при достроковому погашенні позики;
 • мінімальний розмір процентних платежів – всього 1,7% в день;
 • професійна і компетентна служба клієнтської підтримки, яка працює, як через телефонну лінію, так і через чат на сайті компанії.

Контактна інформація

Веб-сайт:monetka.ua
Телефон:
 • +38 (093) 760 68 68
 • +38 (098) 760 68 68
 • +38 (099) 760 68 68
E-mail:support@monetka.com.ua
Юр. адреса:02000, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 1Д
Час роботи підтримки:Пн-Пт: 9:00 – 21:00, Сб-Нд: 10:00 – 17:00
Свідоцтво про реєстрацію:ФК №898 от 18.05.2017
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№2634 от 15.06.2017

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.