Угода с користувачем

Ресурс https://100pudovzaim.com.ua/ представляе собою інтернет-платформу, на якій можна вибрати мікрофінансову організацію, яка видає онлайн-позики, і отримати допомогу у виборі. Ми не є ні фінансовою компанією, ні кредитором, а лише даємо інформацію про ці заклади. Наша діяльність носить виключно інформаційно-рекомендаційний характер, і з видачею грошей на умовах кредиту ніяк не пов’язана.

Наполегливо радимо ознайомитися з Даною Угодою, в якому описані правила використання сайту 100PudovZaim користувачами інтернета:

Інформація, що публікується на сайті, є інтелектуальною власністю. Вона може використовуватися виключно відповідно до закону «Про авторське право». Відвідувачі не можуть використовувати наш контент в особистих цілях або для здійснення протизаконних діянь.
Послуги платформа надає на безоплатній основі, тому дія закону «Про захист прав споживача» на неї не поширюється. Сайт виконує функцію посередника між кредиторами і позичальниками. Відсотки за кредитами клієнти виплачують строго своїм позикодавцям.
Власники сайту не несуть відповідальність за угодами (і їх умови), які уклали між собою користувачі і МФО.
Кредитні компанії платять ресурсу 100pudovzaim.com.ua комісію, яка може вплинути тільки на місце розташування кредитора в порівняльному списку. Завдяки цим комісіям, користувачі сайту мають можливість безкоштовно підбирати оптимальний варіант кредиту.
Вся інформація, яку надають нам користувачі, надійно захищена. Зберігається вона в закритій базі даних, є конфіденційною. У адміністрації залишається право використовувати цю інформацію тільки для зв’язку з клієнтом або якщо буде потрібно передати дані кредитній компанії для того, щоб вона могла перерахувати кредитні кошти.
Маркетингові дослідження можуть використовувати дані користувачів виключно в знеособленому вигляді.

Детальніше про управління даними ви можете познайомитися в розділі «Політика конфіденційності».

Всі користувачі зобов’язані дотримуватися чинних законів України щодо сервісу 100pudovzaim.com.ua та його послуг. Забороняється:

  • поширювати контактну, особисту інформацію третіх осіб без їх згоди;
  • поширювати відомості, залишати коментарі, які можуть образити честь і гідність інших людей, стати причиною ворожих дискусій, очорнити третіх осіб;
  • дискримінувати будь-яку інформацію, поширювати наклеп;
  • використовувати сайт для втілення протиправних планів, дій, спрямованих проти третіх осіб;
  • наносити моральну шкоду, зазіхати на права, свободи неповнолітніх осіб;
  • оголошувати коди злому різних бізнес-програм, сайтів, залишати посилання на ресурси, що надають такі коди;
  • впроваджувати (поширювати) шкідливе програмне забезпечення, яке може загрожувати безперебійній роботі нашого сайту, і будь-якого іншого сайту, а також порушити цілісність, захист бази даних.

Правила і заборони повинні неухильно дотримуватися всіма користувачами ресурсу. Вони актуальні щодо фізичних і юридичних осіб.