Перший кредит під 0.01%

Ваша Готівочка

Рівень довіри користувачів: 98.8%

Ваша Готівочка – онлайн-сервіс швидких кредитів в Україні.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Ваша Готівочка

Термін видачі кредитувід 1 до 16 днів
Перший кредит9000 грн
Сумавід 200 до 9000 грн
Безкоштовний кредит9000 грн на 16 дн.
Ставка новым клиентам0.01%
Ставка на повторний займ2%
Віквід 18 до 70 років
Час розгляду5 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

З моменту свого заснування в 2012 році проект впевнено завоював довіру споживачів і став одним з лідерів ринку мікропозик. За допомогою нього десятки тисяч людей в нашій країні всього за кілька хвилин змогли отримати гроші готівкою або на свою банківську картку на ремонт будинку або квартири, відпустку, покупку смартфона або найнеобхідніших предметів особистого вжитку, оновлення гардероба.

Вимоги до позичальників

Одним з переваг співпраці з сервісом Ваша Готівочка є те, що Вам не потрібно збирати безліч довідок, документів для отримання грошей і місяцями чекати схвалення кредитної заявки. Вимоги до потенційних позичальників максимально прості і демократичні – отримати мікрокредит може будь-який громадянин України, який досяг віку в 18 років. Оформлення позики відбувається всього за двома документами – паспортом і ідентифікаційним кодом. Пенсіонерам досить пред’явити своє пенсійне посвідчення.

Для нових клієнтів компанії процес розгляду заяви на отримання позики становить приблизно п’ятнадцять хвилин. За цей час автоматизована система і кредитні фахівці перевірять Ваші дані на достовірність. Якщо було прийнято позитивне рішення – Ви отримаєте грошовий переказ або готівку за 15-20 хвилин. Звертаємо Вашу увагу на те, що в разі ідентифікації спроби обману або фальсифікації наданої інформації, рішення про надання мікрокредиту може бути анульовано.

Пролонгація

На жаль, життєві обставини можуть скластися таким чином, що отриманий кредит не вдається повністю погасити вчасно. Нічого страшного в цьому немає, якщо позичальник при цьому діє за правилами сервісу та своєчасно пролонгує кредит. Продовжити термін дії позики понад установлений строк можна, погасивши при цьому нараховані на Вашу позику процентні платежі. Рішення про пролонгацію приймається нашими фахівцями, після чого сервіс інформує клієнта про це за допомогою СМС-повідомлення або повідомленням в особистий кабінет користувача на офіційному сайті компанії. Отриманий кредит можна продовжувати стільки раз, скільки необхідно клієнту – комісійних зборів і додаткових платежів за пролонгацію позики не нараховується.

Прострочення і штрафи

Якщо клієнт компанії не виконав свої зобов’язання у встановлений строк, що не пролонгував свій кредит або не сплатив нарахованих процентних платежів, то на нього накладаються штрафи і пеня. Розмір штрафу, стягується один раз, становить суму 100 гривень на п’ятнадцять календарних днів прострочення оплати нарахованих процентних платежів. На кожен прострочений клієнтом платіж нараховується пеня в розмірі 2.5% від суми заборгованості за кожен день, починаючи з дня формування прострочення і до часу повного погашення клієнтом своїх зобов’язань. Необхідно відзначити, що пеня і процентні платежі не нараховуються на суму кредиту одночасно.

Акції та спецпропозиції

З метою підвищення лояльності своїх клієнтів і розширення бази потенційних позичальників компанія регулярно проводить розіграші. Наприклад, оформивши кредит на будь-яку суму в період з 20 по 31 жовтня, всі постійні клієнти компанії автоматично ставали учасниками розіграшу грошового бонусу в розмірі однієї тисячі гривень. На кожному етапі конкурсу бонус діставався двадцяти щасливчикам, випадковим чином за допомогою онлайн-сервісу Random.org.

Переваги

Головними перевагами онлайн-сервісу мікрокредитування Ваша Готівочка є:

  • цілодобова телефонна підтримка клієнтів, що працює без вихідних і свят;
  • високий відсоток позитивних рішень щодо видачі кредитів – понад 95% нових клієнтів отримують гроші протягом 10-15 хвилин;
  • простий, зручний і функціональний особистий кабінет користувача на офіційному сайті компанії.

Контактна інформація

Веб-сайт:vashagotivochka.ua
Телефон:
  • 0 800 500 660
E-mail:zayavka@limefin.com
Юр. адреса:54017, м. Миколаїв, вул. Декабристів, 38А/9
Час роботи підтримки:с 8.00 до 20.00 (без вихідних)
Свідоцтво про реєстрацію:ФК №1188 от 11.04.2019
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№3132 от 11.07.2017

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.