Перша позика під 0,01%. Отримайте 100 грн за перший займ.

CCloan

Рівень довіри користувачів: 98.6%

СС Лоун пропонує онлайн кредити від 100 до 15 000 грн терміном до 30 днів. Щоб отримати кредит, Вам потрібно лише знати дані свого паспорта, ІПН, банківської картки та мати при собі мобільний телефон.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії CCloan

Термін видачі кредитувід 7 до 14 днів
Перший кредит4000 грн
Сумавід 100 до 25000 грн
Безкоштовний кредит4000 грн на 30 днів
Ставка новым клиентам0.1%
Ставка на повторний займ1.65%
Віквід 20 до 65 років
Час розгляду10 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

CCLoan – інтернаціональний бренд, який успішно працює на ринках України, Іспанії, Грузії та Казахстану. У нашій країні мікрофінансова організація почала свою роботу в 2016 році, запропонувавши своїм користувачам максимально простий і швидкий спосіб отримання позик на будь-які цілі без оформлення документів. Зараз онлайн-сервіс СС Лоун має в своїй продуктовій лінійці позики розміром від 100 до 15 000 гривень на термін до 65 діб. Професійний підхід, грамотно вибудувана корпоративна стратегія і надійність бізнес-процесів дозволили компанії за короткий час стати одним з провідних гравців на ринку МФО України.

Вимоги до позичальників

Для того, що б взяти кредит в МФО CCLoan необхідно:

   • мати громадянство України;
   • бути у віці 20 років і більше;
   • мати діючий паспорт старого або нового зразка та індивідуальний податковий номер ІПН.

Крім того, для проходження процедури реєстрації клієнта знадобиться номер телефону з сім-карткою українського оператора зв’язку, доступ в Інтернет і банківська картка для отримання коштів. Для оформлення кредиту потрібно зайти на офіційний сайт компанії, натиснути в правому верхньому куті кнопку Вхід і Реєстрація для нових клієнтів. Потім заповнюємо інформаційну анкету, вказавши контактну, особисту інформацію та погодившись з правилами обробки персональної інформації та кредитного договору.

Другий крок – кредитна заявка. На початку цього етапу клієнтові знадобиться підтвердити свою особистість, завантаживши приватне фото з розкритим паспортом в руках. Потім вносимо дані платіжної картки, на яку має надійти кредит. Вибираємо в кредитному калькуляторі необхідну суму і термін погашення – калькулятор відразу покаже розмір процентних платежів, які потрібно сплатити за користування коштами. Всі дані введені і заявка надходить на розгляд автоматизованою системою. Процес розгляду зазвичай займає приблизно 10-15 хвилин. У разі позитивного рішення гроші надходять протягом декількох хвилин.

Пролонгація

Пролонгація – це спеціальна послуга продовження терміну дії кредиту, яка дозволяє не виплачувати пеню і не погіршувати кредитну історію клієнта, якщо той не може своєчасно виплатити отриману позику. Для активації послуги необхідно зайти в свій Особистий кабінет і вибрати термін продовження. Якщо пролонгація оформляється в останній день, то продовжити можна на максимальний термін в 30 діб. В іншому випадку пролонгувати кредит можна на термін рівний або менше фактичного періоду використання коштів. Для оформлення продовження необхідно попередньо сплатити нараховану пеню, якщо вона є, а також процентні платежі пропорційно кількості необхідний доби пролонгації. Використовувати послугу можна будь-яку кількість разів.

Прострочення і штрафи

Після закінчення терміну дії кредиту, зазначеного в договорі, клієнт отримує додаткові три дні для погашення кредиту. У ці три дні штрафні санкції застосовуватися не будуть. Якщо клієнт не сплатив свій кредит повністю або частково, то на четверту добу компанія CC Лоун накладає штраф в розмірі 6,00% від суми кредиту, а використовувана ставка відсотка збільшується до 3% на добу. Проти злісних неплатників подаються судові позови для примусового списання боргу, інформація передається в Кредитне бюро, а також право власності на прострочений позику може бути передано третім особам.

Акції та спецпропозиції

Компанія CCLoan регулярно проводить розіграші призів і акції. В рамках цих спеціальних пропозицій розігруються промокодом на знижки при оформленні кредитів і цінні призи. Умови акцій публікуються на офіційному сайті компанії, на сторінках в соціальних мережах, а також в розсилках по електронній пошті. Крім того, підписавшись на сторінку компанії в Facebook, користувачі отримують шанс виграти поповнення свого мобільного телефону, а в рамках партнерської програми, привівши друга або родича в число клієнтів компанії, користувачі отримують 300 гривень на свою картку.

Переваги

Перевагами компанії є:

  • європейська якість сервісу;
  • високий рівень безпеки даних;
  • зручні способи пролонгації кредиту.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://www.ccloan.ua/
Телефон:
 • +38 093 583 11 77
 • + 38 097 583 11 77;
 • +38 044 222 77 33
E-mail:help@ccloan.com.ua
Юр. адреса:01024, м.Київ, вул. Басейна, 6
Час роботи підтримки:24/7
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№ 1127 от 13.04.2017

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.