Кеш за реєстрацію 20%. Перша позика під 0%

MisterCash

Рівень довіри користувачів: 98.6%

Кредитна компанія «МістерКеш» щодня готова надавати матеріальну підтримку громадянам України, надаючи можливість взяти позику на привабливих умовах і терміново.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії MisterCash

Термін видачі кредитувід 5 до 30 днів
Перший кредит15000 грн
Сумавід 100 до 15000 грн
Безкоштовний кредит4000 грн на 30 дней
Ставка на повторний займ1.65%
Віквід 20 до 60 років
Час розгляду10 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

MisterCash – сучасний, зручний і простий онлайн-сервіс для отримання споживчих мікропозик. Кожному клієнту потрібно мінімум часу і документів для того, щоб вирішити свої фінансові проблеми – протриматися до зарплати чи стипендії, терміново купити новий смартфон, закінчити тривалий ремонт або поїхати в довгоочікувану відпустку. Всі умови співпраці дуже прості і зрозумілі, без прихованих платежів і зборів. Оформити позику можна сидячи на дивані перед телевізором, по дорозі на навчання або на роботу, під час обідньої перерви або в вагоні метро. Кілька хвилин і гроші у вас на картці.

Вимоги до позичальників

Для того, що б отримати споживчий кредит в онлайн-сервісі Містер Кеш необхідно відповідати наступним вимогам:

  • бути у віці 18 або більше років;
  • мати паспорт та індивідуальний податковий код ІПН;
  • бути зареєстрованим на всій території України, крім зони проведення АТО і АР Крим;
  • мати номер мобільного телефону українського оператора зв’язку і доступ до мережі Інтернет.

Оформляючи позику, на головній сторінці сайту на Калькуляторі відзначаємо необхідну суму в розмірі від 500 до 15000 гривень і натискаємо на кнопку «Взяти кредит». Період погашення позики може становити до 30 діб. У анкеті, що відкрилася заповнюємо наступну інформацію – адресу електронної пошти, номер мобільного телефону, код з СМС-повідомлення, ІПН, унікальний пароль і натискаємо на кнопку «Отримання грошей». Наступний крок – вказуємо трохи соціальної інформації, а також паспортні дані та реквізити платіжної картки, на яку мають надійти кошти.

Остання дія – верифікація карти. Верифікація – процедура підтвердження того, що карта належить саме клієнту. Для перевірки на балансі карти заморожується невелика сума грошей, розмір якої є унікальним кодом підтвердження. Дізнатися цей розмір можна, отримавши СМС-повідомлення з банку, скориставшись інтернет-банкінгом або зателефонувавши на «гарячу» лінію. Після успішної верифікації заявка відправляється на розгляд. Якщо кредит схвалений – кошти надходять на рахунок протягом декількох хвилин після того, як клієнт познайомиться з правилами кредитного договору і погодиться з ними. МФО MisterCash використовує відсоткову ставку в розмірі 1,65% на добу.

Пролонгація

Якщо користувач з тієї чи іншої причини не може або не встигає погасити свою позику в обумовлений у договорі термін, то він може оформити послугу пролонгації або продовження. Пролонгація повинна бути активована протягом періоду дії кредитної угоди. Якщо по оформленій позиці діє послуга автоматичної пролонгації на 30 діб і більше поспіль або в сумі понад 60 діб, то клієнт компанії не зможе використовувати продовження. Автопролонгація на 30 діб передбачає використання кредитної ставки в 4,00% на добу. Умовою пролонгації позики є своєчасна оплата нарахованих процентних платежів на весь термін продовження, але послуга недоступна при оплаті через банківську касу або переклад.

Прострочення і штрафи

Якщо користувач не може своєчасно виплатити свою заборгованість повністю або частково і не оформив послугу пролонгації – кредит продовжується автоматично, а після закінчення тридцяти денного терміну автопролонгації він переходить в розряд прострочених. У цій ситуації клієнт може звернутися до фахівців компанії будь-яким зручним для себе способом – якщо мали місце об’єктивні причини, то онлайн-сервіс може піти на реструктуризацію заборгованості з поетапною виплатою або процентними канікулами. Проти злісних неплатників можуть бути подані судові позови або право власності на прострочення передається компаніям-колекторам.

Акції та спецпропозиції

В даний момент мікрокредітна компанія не має активних акцій і спеціальних пропозицій для своїх клієнтів. За актуальними пропозиціями можна стежити на офіційному сайті або на сторінках сервісу в соціальних мережах.

Переваги

Сильними сторонами сервісу є:

  • пільгова ставка для першого оформлення – 0,01% на добу;
  • прості і зрозумілі умови співпраці;
  • можливість автоматичної пролонгації кредиту.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://mistercash.ua
Телефон:
  • 0 800 750 584
E-mail:help@mistercash.ua
Юр. адреса:Україна 01024, м.Київ, вул. Басейна, будинок 6
Час роботи підтримки:24/7
Свідоцтво про реєстрацію:ФК №1251 від 19.09.2019
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№2008 от 10.10.2019

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.