Перша позика під 0,01%

MoneyVeo

Рівень довіри користувачів: 97.6%

Moneyveo – це кредити онлайн, які доступні кожному українцю.
Низька процентна ставка на повторні кредити, ніяких додаткових платежів і комісій.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії MoneyVeo

Термін видачі кредитувід 1 до 126 днів
Перший кредит17000 грн
Сумавід 100 до 30000 грн
Безкоштовний кредит17000 грн на 30 днів
Ставка новым клиентам0.01%
Ставка на повторний займ1.70%
Віквід 18 до 90 років
Час розгляду5 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Moneyveo – це перша компанія в Україні, яка стала надавати своїм клієнтам сервіс «швидких» споживчих мікрокредитів. З тих пір проект впевнено займає перші позиції всіх рейтингів МФО в нашій країні. Moneyveo сумарно видала понад 9 мільярдів гривень коштів в 3 мільйонах оформлених кредитів, а її послугами регулярно користуються понад 640 постійних клієнтів.

Вимоги до позичальників

На відміну від традиційних банківських організацій, Moneyveo надає доступ до фінансових ресурсів з мінімумом вимог і обмежень. Для отримання мікрокредиту Вам достатньо відповідати таким критеріям:

 • бути громадянином України віком від 18 до 90 років;
 • мати чинний внутрішній паспорт нового чи старого зразка;
 • мати індивідуальний податковий номер ІПН;
 • мати діючий номер мобільного телефону українського оператора зв’язку;
 • бути власником діючої іменної картки одного з банків-партнерів МФО.

Крім того, при реєстрації на сайті компанія попросить Вас заповнити мінімальний набір особистих даних. Ніяких довідок про доходи або документів про наявність заставного майна не потрібно. Після вказівки всіх даних заявка на отримання кредиту надходить на обробку в систему. Процедура перевірки займає в середньому кілька хвилин і засоби видаються клієнту в готівковій формі в касі відділення або в безготівковій формі на верифікувати в системі банківську картку.

Пролонгація

Якщо клієнт з тієї чи іншої причини не може повернути позичені кошти вчасно – він може використовувати послугу пролонгації кредиту. Максимальний термін, на який можна продовжити угоду, становить 30 календарних днів, а умовою надання послуг служить повна оплата нарахованих процентних платежів. Оформити послуг можна одним з трьох способів:

 • через особистий кабінет користувача на сайті компанії – вкажіть необхідний термін продовження і оплатіть відсотки онлайн;
 • через електронні платіжні термінали систем EasyPay, City24, 24nonStop, iBox, Приват24, 2click, Система. Квітка, E-PAY – автоматичне продовження при повній оплаті процентних платежів;
 • по телефону – зателефонуйте в службу підтримки компанії.

Якщо у клієнта кредит прострочений від одного до трьох днів з моменту закінчення терміну оплати, то пролонгувати його можна тільки першими двома способами. Пеня при продовженні терміну кредиту не нараховується, а процентна ставка використовується в стандартному розмірі 1,70% в день.

Прострочення і штрафи

Після того, як термін оплати виданої позики закінчився, компанія надає пільговий період в три дні без нарахування процентних платежів. Це зроблено спеціально для тих клієнтів, які оплачують свою заборгованість банківським переказом. Після закінчення пільгового періоду, на четвертий день, якщо кошти не надійшли, компанія здійснює перерахунок процентних платежів за весь термін дії кредиту за стандартною ставкою без урахування спеціальних знижок, акцій і умов. Будуть нараховані 12% від загальної суми позики – по три відсотки за чотири дні, які включають стандартний відсоток 1,7% і пеню в розмірі 1,3%. Крім того, три відсотки за кожну добу нараховуються аж до повного погашення клієнтом своєї заборгованості, але на строк не більше, ніж вісімдесят діб.

Акції та спецпропозиції

Для всіх користувачів послуг компанії, які отримують гроші на свої картки, на постійній основі діє спеціальна Програма лояльності. Вона дає можливість накопичувати бали і перетворювати їх в реальне зниження ставки відсотка по кредитах. Чим більше накопичених балів, тим вище становище клієнта в рейтингу і тим вища знижка. Крім цього, клієнти можуть скористатися партнерською програмою «Приведи друга» та іншими сезонними подарунками та пропозиціями.

Переваги

Ключовими перевагами Moneyveo є:

 • обробка кредитних заявок за кілька хвилин;
 • перший кредит під 0.01%;
 • три дні пільгового періоду в разі прострочення платежу.

Контактна інформація

Веб-сайт:moneyveo.ua
Телефон:
 • 0 800 21 93 93
E-mail:support@moneyveo.ua
Юр. адреса:01015, м. Київ, вул. Лейпцизька, будинок 15
Час роботи підтримки:Понеділок - П'ятниця: 09.00-22.00, Сб - Нд: 09.00-18.00
Свідоцтво про реєстрацію:ІК №105 от 21.03.2013
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№1001 от 14.05.2015

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.