Благо

Рівень довіри користувачів: 75.2%

«Благо» – провідна національна мережа ломбардів, одна з найбільших мереж в Східній Європі. Компанія надає кредити без застави до 20 000 грн.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Благо

Термін видачі кредитувід 61 до 365 днів
Перший кредит20000 грн
Сумавід 200 до 20000 грн
Ставка на повторний займ1.9%
Віквід 18 до 75 років
Час розгляду15 хв
Спосіб отримання грошейГотівкою
На карту

Торгова марка Благо – це група компаній, які надають на ринку України заставні і без заставні позики. Послуги мікрофінансового кредитування відносяться до сфери компетентності товариства з обмеженою відповідальністю Бі Ел Джи мікрофінансів. Свою діяльність група компаній почала в далекому 1999 році і зараз має клієнтську базу в більш ніж три мільйони громадян України. Благо є єдиним фінансовим сервісом в Україні, який сповідує комплексний підхід максимальне задоволення потреб своїх позичальників.

Вимоги до позичальників

Для початку оформлення мікрокредітной позики користувачам необхідно відповідати наступним критеріям:

  • бути громадянином України;
  • вік 18+ років;
  • мати діючий паспорт старого або нового зразка;
  • мати індивідуальний податковий номер ІПН.

Оформити позику в Благо можна як офлайн через найближче відділення мікрофінансового сервісу, так і онлайн, скориставшись функціоналом корпоративного сайту. Кредит доступний на термін в 7 або 15 діб в сумі до 20000 гривень. Базова ставка відсотка становить 1,90% на добу. При цьому компанія пропонує спеціальні знижки для людей пенсійного віку в 10% і постійних клієнтів до 20%.

При онлайн-оформленні на головній сторінці корпоративного сайту Благо необхідно вибрати суму і період погашення кредиту на спеціальному Калькуляторі. Натиснувши на кнопку “Відправити заявку”, переходимо до заповнення Анкети користувача. У ній вказуємо паспортні дані, ІПН, контактну і персональну інформацію. Звертаємо Вашу увагу на те, що від повноти та достовірності даних буде залежати успішність узгодження кредитної заявки. Внісши всю необхідну інформацію, натискаємо на кнопку “Відправити заявку” і верифікуємо свій номер мобільного телефону, ввівши код з СМС в відповідне поле на сайті.

В кінці процедури оформлення на вказаний номер клієнта зателефонує кредитний фахівець і задасть кілька запитань для остаточної перевірки заявки. Якщо все в порядку – отримати свої гроші користувач може в найближчому відділенні сервісу або онлайн на зазначену платіжну картку, емітовану банком України. При оффлайн-оформленні позики всі анкети заповнюються безпосередньо у відділенні.

Пролонгація

Пролонгація або продовження терміну дії кредитного договору на 3, 7 або 15 діб – послуга, доступна кожному клієнту сервісу Благо. Скористатися нею можна, сплативши попередньо нараховані платежі за відсотком і невелику комісію. Стандартні умови пролонгації при кредитуванні зберігаються на весь продовжений період. Якщо кредит був оформлений на акційних умовах – додатковий період буде нараховуватися стандартна ставка відсотка.

Прострочення і штрафи

Якщо клієнт компанії, який оформив беззаставну позику, не виплатив вчасно свій борг повністю або частково і, при цьому, не оформив пролонгацію – МФО нараховує штраф і пеню на весь розмір заборгованості. Прострочення злісних неплатників передається згідно умов підписаного користувачем кредитного договору на користь третіх осіб – колекторських компаній.

Акції та спецпропозиції

Кожен своєчасно погашений кредит в МФО Благо автоматично робить позичальника учасником бонусної програми лояльності. За кожну транзакцію на віртуальну карту користувача нараховуються бонусні бали. Їх можна використовувати для погашення нарахованих процентних платежів за курсом 1 гривня дорівнює 1 бонусу. При цьому бонуси можуть списуватися з рахунку клієнта в разі відсутності активності за кредитними рахунками протягом півроку – 50% нарахованих бонусів або несвоєчасної виплати оформленого кредиту – 30% нарахованих бонусів.

Переваги

Сервіс мікрофінансового без заставного кредитування торгової марки Благо це:

  • широка мережа відділень на всій території України;
  • інноваційні продукти і послуги;
  • зручний сервіс і можливість отримання кредиту готівкою.

Контактна інформація

Веб-сайт:blago.ua
Телефон:
  • 0 800 500 106
E-mail:office@blago.ua
Юр. адреса:01135, м.Київ, вул.Жилянська, 101
Час роботи підтримки:цілодобово
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№ 163 от 26.01.2017

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.