CashRush

Рівень довіри користувачів: 15%

Компанія CashRush є сервісом з підбору кредитної пропозиції. Основна відмінність від конкурентів – послуги сайту абсолютно безкоштовні для клієнтів. CashRush є частиною міжнародного фінансового сервісу Credy, який успішно працює у багатьох європейських і світових країнах. Бренд працює в 15 державах, що знаходяться на 3 континентах. Має 7 років досвіду на ринку і більше 1 000 […]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок нет)
Loading...

Умови кредитування в компанії CashRush

Термін видачі кредитувід 61 до 90 днів
Перший кредит1000 грн
Сумавід 1000 до 15000 грн
Ставка на повторний займ0.1%
Віквід 18+ до 60 років
Час розгляду10 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Компанія CashRush є сервісом з підбору кредитної пропозиції. Основна відмінність від конкурентів – послуги сайту абсолютно безкоштовні для клієнтів. CashRush є частиною міжнародного фінансового сервісу Credy, який успішно працює у багатьох європейських і світових країнах. Бренд працює в 15 державах, що знаходяться на 3 континентах. Має 7 років досвіду на ринку і більше 1 000 000 клієнтів.

Партнерами організації стали більшість великих МФО України, що дає можливість підібрати для клієнтів оптимальну кредитну пропозиції по їх запитам.

З якими МФО співпрацює сервіс

Список партнерів серед МФО налічує понад 30 компаній. Найпопулярніші з них: ШвидкоГроші, Мілоан, Бистрозайм, Кашинський, Форза, КФ.юа, АлексКредіт, Еврогроші і багато інших.

Особливості роботи сервісу

Клієнтам більше не потрібно заповнювати кілька анкет на різних кредитних сайтах. Досить заповнити анкету 1 раз, а далі сервіс сам розішле її найбільш підходящим МФО.

За кілька хвилин знаходяться до десяти кредиторів, готових запропонувати позику, причому клієнтам з будь-кредитною історією.

Робота сервісу здійснюється 7 днів на тиждень, 24 години на добу.

Алгоритм роботи

 1. Вибрати суму кредиту і термін погашення

Для цього клієнти повинні зайти на офіційний сайт компанії https://www.cashrush.com.ua і знайти в правій частині екрану кредитний калькулятор. Переміщаючи повзунок, виберіть суму і термін вашої позики. Далі вам треба натиснути на кнопку “Отримати гроші”. Вас перекине у вікно реєстрації.

 1. Заповнення онлайн-заявки

Сервіс працює з клієнтами, яким вже виповнилося 18 років. З обов’язкових умов – клієнт повинен мати паспорт і банківську карту, на яку і перешлють схвалений кредит.

У вікні реєстрації окрім інформації про кредит ви повинні заповнити особисті дані. Обов’язковими будуть графи:

 • ім’я;
 • прізвище;
 • батькові;
 • номер телефону;
 • електронна пошта.

Вам залишилося тільки поставити 3 галочки – погоджуючись з договором оферти, умовами обробки персональних даних і підтверджуючи капчу. Ознайомитися з вказаними документами можна в тому ж вікні. Для закінчення натисніть на велику червону кнопку “Відправити”.

 1. Порівняння кредитних пропозицій

На цьому етапі сервіс розглядає відповідні варіанти і вибирає оптимальні, враховуючи не лише вибрані вами умови, але і лояльність компаній виходячи з вашого кредитного рейтингу.

 1. Отримання коштів

Після схвалення умов гроші приходять на вашу банківську карту. Повідомлення від кредитної компанії зазвичай приходить по смс або на електронну пошту.

Переваги

 1. Послуги сервісу абсолютно безкоштовні – ви не платите ні копійки. Ніяких прихованих платежів, комісії та
 2. відстроченої оплати немає.
 3. Можливість отримання вигідного кредиту і позики під 0%.
 4. Робота здійснюється навіть вночі і в вихідні. Залишити заявку ви можете в будь-який зручний для вас час.
 5. Можливість отримання кредиту навіть із зіпсованим рейтингом.
 6. Прискорена реєстрація – на заповнення анкети ви витрачаєте не більше 2 хвилин.
 7. Ви можете отримати не один, а кілька кредитів, якщо кілька МФО схвалять вашу заявку.
 8. Високий рівень безпеки захисту персональних даних.
 9. Широкі можливості для партнерів сайту.

Недоліки

 1. Немає 100% гарантії в отриманні позики.
 2. Сайт не є кредитором, деякий час доведеться витратити на узгодження умов з представниками МФО.

Як погашати кредит

Умови погашення позики залежать від того МФО, з яким ви підпишіть кредитний договір. Зазвичай компанії передбачають кілька способів погашення.

Особистий кабінет – погашення відбувається в кілька кліків за допомогою списання з прикріпленою банківської карти. Додаткова комісія не знімається.

Платіжний термінал – вам потрібно знайти в списку свою кредитну компанію і ввести реквізити.

Банківська каса – платіж може йти із запізненням. Перевагою такого способу є отримання паперового чека про оплату.

Щоб не нараховувалася пеня та штрафи, рекомендуємо погашати позику в строк, зазначений в кредитному договорі. Деякі компанії передбачають для клієнтів грейс-період – 2-3 дні після закінчення терміну дії договору, на протязі яких вам не буде нараховано штраф. Якщо ви не укладаєтеся в потрібний термін, більшість фінансових компаній пропонують послугу пролонгації позики. Оформити її можна прямо в особистому кабінеті, сплативши нараховані за весь період часу відсотки.

Документи компанії

На сайті CashRush ви можете ознайомитися з наступними документами:

 • політика cookie;
 • згода клієнта на обробку персональних даних;
 • договір публічної оферти.

Ці документи представлені на основній сторінці сайту в самому низу. Для перегляду вам досить прокрутити в «підвал» сторінки і клікнути по назві потрібного вам документа.

Контактна інформація

Форма зворотнього зв’язку: є, знаходиться в підвалі сайті в розділі «Про нашому сервісі».

Відгуки клієнтів

Ми не знайшли жодного відгуку від незадоволених клієнтів, що говорить багато про що. Якщо звернути увагу на найближчих конкурентів компанії, в мережі представлені десятки гнівних відгуків громадян України, проти волі яких з карти списуються кошти. На відміну від них CashRush не містить приховані платежі, всі умови прозорі для клієнтів, які із задоволенням звертаються до послуг організації.

CashRush – молодий сервіс для підбору кредитів населенню України. При цьому входить до складу міжнародного бренду. Серед основних конкурентних переваг – максимальна кількість партнерів серед мікрофінансових компаній, що гарантує високий відсоток схвалення для клієнтів. Крім того послуги сервіс пропонує абсолютно безкоштовно, що робить його на голову вище основних конкурентів.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://cashrush.com.ua
Телефон:
E-mail:info@cashrush.com.ua
Юр. адреса:01033, город Киев, улица Владимирская, д 101
Час роботи підтримки:24/7

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.