Перша позика -50%

Loany

Рівень довіри користувачів: 89%

Loany – сервіс онлайн-кредитування, ваш помічник в будь-яких кредитних питаннях. На перший кредит знижка -50%. | “Строковий займ” – до 8 000 грн під 1.80% в день. | “Розумний займ” – до 25 000 до 6 місяців під 0.96% в день.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Loany

Термін видачі кредитувід 1 до 15 днів
Перший кредит10000 грн
Сумавід 1000 до 15000 грн
Ставка новым клиентам0.1%
Ставка на повторний займ1.80%
Віквід 18 до 65 років
Час розгляду3 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Мікрофінансових організація Loany була заснована в 2016 році в Києві. Основний вид діяльності – надання короткострокових і довгострокових мікропозик населенню країни. Для отримання кредиту необхідно заповнити анкету і створити особистий кабінет на веб-ресурсі. В огляді ми докладно розповімо про переваги і недоліки кредитування в Loany, а також опишемо процедуру подачі заявки.

Онлайн-сервіс мікрокредитування Loany – простий і надійний помічник для будь-яких фінансових проблем. Компанія пропонує своїм клієнтам якісний і прозорий сервіс за найбільш конкурентними цінами на ринку. На сайті МФО користувачі можуть знайти фінансові поради, розбір типових ситуацій на конкретних прикладах, рекомендації та інструкції щодо правильного придбання продуктів і послуг компанії. Постійно вивчаючи потреби користувачів, мікрофінансова організація пропонує їм широкий набір кредитних продуктів – від короткострокових позик 1-30 діб, до кредитів на термін від 1 до 6 місяців.

Вимоги до позичальників

Для оформлення позики в МФО Лоані потенційному заявнику необхідно відповідати наступним критеріям:

  • мати громадянство та реєстрацію на території України, за винятком АР Крим та зони проведення АТО;
  • вік від 18 до 65 років;
  • чинний внутрішній паспорт і ідентифікаційний код ІПН;
  • мобільний телефон українського оператора зв’язку і платіжна картка із залишком не менше 1 грн.

Компанія пропонує своїм клієнтам два типи позик – Термінову і Розумну позику. Термінова позика – це мікрокредит на суму від 1000 до 10000 гривень на 1-30 діб. Розумний тип позики має ліміт від 6000 до 25000 гривень на термін від 1 до 6 місяців. Для нових клієнтів діє обмеження на суму запозичення – до 3000 і до 10000 гривень відповідно.

Для отримання першої позики в онлайн-сервісі Loany необхідно пройти просту процедуру реєстрації та заповнити анкету в електронному вигляді. На сайті натискаємо на кнопку Реєстрація, вказуємо прізвище, ім’я, по батькові, адреса електронної пошти та унікальний пароль для входу. Заповнюємо анкету користувача – завантажуємо особисту фотографію і скан-копії паспорта, вказуємо дані паспорта, індивідуальний ідентифікаційний код, адреса реєстрації та фактичного проживання, телефон контактної особи.

Наступний крок – вказуємо реквізити платіжної картки, на яку потрібно переказати кошти. Карта повинна бути підтверджена – пройти процедуру верифікації. Для цього з балансу буде списана і відразу повернуто невелика сума коштів розміром до 1 гривні – розмір суми необхідно вказати в Особистому кабінеті на сайті в якості перевірочного коду. Після успішної верифікації користувач вказує параметри своєї заявки – суму і термін оформлення кредиту. Розгляд заявки займає приблизно 10-15 хвилин для першого оформлення і 5 хвилин для наступних.

Пролонгація

У разі виникнення непередбачених фінансових труднощів позичальник має право пролонгувати або відстрочити виплату своєї позики без нарахування штрафу та пені. Для цього необхідно повністю оплатити всі нараховані процентні платежі і подати заявку до закінчення терміну дії кредитного договору або оплати щомісячного внеску для позики типу «Розумна позика». Пролонгація можлива на 30 діб для Термінової і 12 місяців для Розумної позики. Активувати послугу можна в Особистому кабінеті на сайті компанії.

Прострочення і штрафи

Якщо клієнт в силу різних причин не зміг або не встиг вчасно оплатити оформлену позику, то онлайн-сервіс Loany надає йому пільговий період в 5 діб для виплати. По закінченню пільгового періоду організація нараховує штраф у розмірі 50% від простроченої заборгованості. Надалі право власності на кредит передається на користь колекторських компаній, а інформація про прострочення направляється в українське бюро кредитних історій, що не дозволить клієнтові в майбутньому користуватися продуктами і послугами інших МФО України.

Акції та спецпропозиції

МФО Loany автоматично робить всіх своїх клієнтів учасниками програми лояльності – кожен оформлений і успішно погашений позику дозволяє розширити кредитний ліміт і отримувати кошти на більш вигідних умовах. Крім того, за кожне своєчасне погашення нараховуються бонуси, які можна використовувати для погашення нарахованих процентних платежів.

Переваги

Перевагами МФО є:

  • високий рівень захисту даних;
  • проста і зручна програма лояльності;
  • високий кредитний ліміт і тривалий термін погашення для пакета послуг «Розумний позику».

Контактна інформація

Веб-сайт:https://loany.com.ua/
Телефон:
  • 0 800 300 359
E-mail:support@loansinfo.com.ua
Юр. адреса:03035, м.Київ, вул. Сурикова, д. 3, корпус 8-Б
Час роботи підтримки:Понеділок - п'ятниця: 9:00 - 18:00 Субота: 9.00-17.00, неділя: вихідний
Свідоцтво про реєстрацію:ІК №168 от 02.06.2016
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№ 1188 от 02.06.2016

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.