Акція - Перша позика під 0.01%

КoshelOK

Рівень довіри користувачів: 78%

Працюємо по всій Україні і не вимагаємо присутності клієнтів в момент розгляду заявки. Від вас знадобиться 2 дії: заповнити заявку і прикласти до електронного листа скановані копії паспорта, ідентифікаційного коду. Якщо після перевірки буде видано позитивне рішення (так відбувається в більшості випадків), то вам навіть не доведеться залишати стін будинку, щоб отримати гроші на карту.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії КoshelOK

Термін видачі кредитувід 7 до 65 днів
Перший кредит2500 грн
Сумавід 500 до 15000 грн
Безкоштовний кредит2500 грн на 30 дней
Ставка новым клиентам0.01%
Ставка на повторний займ1.62%
Віквід 18 до 75 років
Час розгляду7 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

МФО Кoshelok – це сучасний мікрофінансовий сервіс, який дозволяє оформити і отримати позику за кілька хвилин, не виходячи зі свого будинку або квартири. Зробити це можна в комфортній домашній обстановці або по дорозі на роботу або навчання, зі свого смартфона або планшета. Завдяки простому, але потужному функціоналу корпоративного сайту, інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу персонального кабінету користувача весь процес реєстрації кредитної заявки і проходження перевірки займає 10-15 хвилин, а для повторних позик Вам знадобитися зробити лише кілька кліків мишкою або натискань на сенсорний екран смартфона.

Вимоги до позичальників

Ринок мікрофінансових запозичень не висуває особливих вимог до потенційних позичальників. Для успішної співпраці з онлайн-сервісом Кошельок, слід дотримуватись таких критеріїв:

 • бути громадянином України;
 • мати вік 18 років і старше;
 • наявність паспорта та ідентифікаційного номера;
 • мобільний телефон з сим-карткою українського оператора зв’язку;
 • розрахункова картка українського банку.

Для початку роботи необхідно пройти просту процедуру реєстрації на сайті, в ході якої потрібно заповнити мінімальний набір персональних і контактних даних. Потім слід визначитися з сумою і терміном оформлення кредиту. Для нових користувачів сервісу доступний позику в розмірі до 2500 грн на термін від 7 до 65 днів, а постійні клієнти можуть розраховувати на суму до 15000 грн. При цьому використовується ставка відсотка в 0,01% в день для нових і 1,62% для постійних клієнтів. Перед прийняттям рішення ми рекомендуємо скористатися кредитним калькулятором на сайті, який покаже Вам, яку саме суму потрібно повернути при всіх параметрах угоди.

Приводом для відмови у видачі позики може бути помилка при заповненні інформації, спроби фальсифікації даних або прострочені документи. Крім того, автоматична система перевірки вивчає кредитну історію позичальника – якщо у нього є кілька прострочених кредитів в інших МФО, то це також може бути приводом для негативного рішення.

Пролонгація

Оформлені в мікрофінансовій організації Кошельок кредити можуть бути погашені достроково – штрафи і комісія за це не передбачена, а процентні платежі сплачуються лише за фактичний час використання коштів. Опція пролонгування виданого кредиту недоступна, так як МФО надає послуги з кредитування на довгий термін – до 65 днів.

Прострочення і штрафи

Якщо останній день виплати взятої позики закінчився, а заборгованість так і не була погашена – в хід вступають штрафні санкції, передбачені кредитним договором. Вони включають в себе збільшення використовуваної ставки відсотка до 3%, а при закінченні тридцяти діб з моменту виникнення прострочення нараховується одноразова пеня в розмірі 50% від суми мікрокредиту. Для того, щоб не потрапити в скрутну ситуацію при неможливості своєчасної оплати заборгованості, рекомендується негайно зв’язатися з представниками компанії за реквізитами, вказаними на офіційному сайті – це дасть можливість реструктуризації суми боргу на індивідуальних умовах. До злісних неплатників застосовуються штрафні санкції – компанія має право звернутися до судових органів або передати право власності на борг третім особам.

Акції та спецпропозиції

Мікрофінансова організація Кошельок проводить регулярні розіграші промокодів, які надають право на отримання знижки при оформленні кредитів. Промокоди необхідно вказувати у відповідному інформаційному полі при оформленні кредитної заявки. Взяти участь в розіграшах можна, підписавшись на офіційну сторінку Кошельок в соціальній мережі Facebook. Розмір знижки можна дізнатися з умов розіграшу.

Переваги

Перевагами онлайн сервісу є:

 • максимально м’які умови для нових клієнтів;
 • тривалий термін кредитування – до 65 діб;
 • якісна клієнтська підтримка, готова швидко і кваліфіковано вирішити будь-яку Вашу проблему по телефону або електронній пошті.

Контактна інформація

Веб-сайт:koshelok.net
Телефон:
 • 093 238-20-20
 • 095 238-20-20
 • 096 238-20-20
E-mail:info@koshelok.net
Юр. адреса:08135, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Чайки, вул. Антонова, 8А
Час роботи підтримки:Цілодобово
Свідоцтво про реєстрацію:ФК № 814 от 01.11.2016
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№432 от 28.02.2017

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.