Microcredit

Рівень довіри користувачів: 24.6%

“Мікрокредит” – це українська фінансова компанія, яка надає фінансові послуги для населення країни. Під фінансовими послугами мається на увазі видача малих споживчих кредитів з швидкою процедурою оформлення і з мінімальним пакетом документів.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Microcredit

Термін видачі кредитувід 1 до 365 днів
Перший кредит8000 грн
Сумавід 500 до 25000 грн
Ставка на повторний займ1.80%
Віквід 21 до 75 років
Час розгляду1 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Microcredit – це мікрофінансова організація, що надає споживчі кредити населенню України. Головною особливістю таких продуктів є швидке оформлення і мінімальний набір документів. З моменту свого відкриття компанія Мікрокредит має мережу з більш ніж 30 відділень і клієнтську базу з усіх областей нашої країни. Фінансові послуги надаються максимально широкому колу споживачів – позику можуть оформити студенти і пенсіонери, жінки в декретній відпустці і користувачі з низькою якістю кредитної історії. У разі необхідності фахівці компанії можуть приїхати до клієнта додому або в офіс для швидкого оформлення заявки, видачі або погашення заборгованості. Для пенсіонерів діють особливі умови і пропозиції.

Вимоги до позичальників

Для того, щоб отримати швидку позику в компанії Microcredit, необхідно відповідати наступним вимогам:

  • громадянство України;
  • наявність паспорта та ідентифікаційного коду ІПН;
  • вік від 21 до 75 років;
  • номер мобільного телефону українського оператора зв’язку та адресу електронної пошти;
  • платіжна картка, емітована будь-яким банком України.

Для початку онлайн-оформлення необхідно зайти на сайт компанії і на Кредитному калькуляторі вибрати потрібну суму і термін погашення. МФО Мікрокредит пропонує своїм клієнтам позики в розмірі від 500 до 25000 гривень на термін від 1 до 365 календарних днів. При повторних заявках умови надання позик поліпшуються. Натиснувши на кнопку «Отримати кредит», користувач переходить до Анкети, в якій має бути вказано прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, номер мобільного телефону та адреса електронної пошти, профіль у соціальній мережі Facebook і Вконтакте.

Натискаємо на кнопку «Продовжити» і переходимо до платіжних реквізитів – вказуємо номер картки і термін, до якого вона діє. Потім карту необхідно верифікувати – на балансі буде заморожена невелика сума до 1 гривні, розмір якої буде служити перевірочним кодом. Дізнатися його можна з СМС-повідомлення з банку, в системі онлайн-банкінгу або зателефонувавши на «гарячу» лінію Вашого фінансової установи. Успішна верифікація дозволить відправити заявку на розгляд. Зазвичай час розгляду для нових клієнтів становить 15-20 хвилин, а повторні заявки обробляються за 2-3 хвилини. У разі позитивного рішення залишається один крок – познайомиться в Особистому кабінеті з умовами кредитного договору і прийняти його.

Пролонгація

Якщо клієнт МФО не в змозі своєчасно оплатити оформлену позику – він може активувати послугу продовження або пролонгації. Зробити це можна в Особистому кабінеті, вибравши термін продовження, повністю сплативши нараховані процентні платежі і натиснувши на кнопку «Пролонгація». Продовження кредиту не призводить до погіршення кредитної історії і нарахування штрафних відсотків.

Прострочення і штрафи

У разі, якщо клієнт не сплатив оформлену позику вчасно і, при цьому, не активував послугу пролонгації, компанія використовує штрафні санкції, нараховується пеня, яка збільшує процентну ставку, а дані про позичальника передаються в Українське бюро кредитних історій, що може спричинити за собою відмову в оформленні позик в інших МФО України. Щоб уникнути цих неприємних наслідків, можна продовжити термін дії позики.

Акції та спецпропозиції

Постійні клієнти компанії, оформляючи і успішно погашаючи позики, підвищують свій рейтинг в МФО Мікрокредит і отримують можливість оформлення суд на більш вигідних умовах, використовуючи промокоди. Кожен промокод надає знижку певного розміру на виплату процентних платежів. Проведення інших акцій і спеціальних пропозицій компанією поки не передбачено. За оновленнями в політиці лояльності можна стежити на офіційному сайті або сторінках Microcredit в соціальних мережах.

Переваги

Конкурентними сторонами МФО є:

  • наявність мережі відділень у всіх областях України;
  • можливість для сумлінних позичальників оформити позику на 25000 гривень строком до 1 року;
  • пролонгація кредиту без додаткових платежів.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://online.microcredit.ua
Телефон:
  • 0 800 30 60 50
E-mail:info@microcredit.ua
Юр. адреса:04074, м, Київ, вул. Автозаводська, 24, корпус 2, офіс 412
Час роботи підтримки:Пн. - Пт. 9.00-18.00
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№76 от 17.03.2011

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.