Первый кредит под 0,01%

Просто Грошi

Рівень довіри користувачів: 93%

Просто Грошi – онлайн кредит до 20 000 грн. Бистро.Просто. Надійно.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Просто Грошi

Термін видачі кредитувід 3 до 28 днів
Перший кредит2000 грн
Сумавід 600 до 20000 грн
Ставка на повторний займ2.00%
Віквід 18 до 60 років
Час розгляду20 хв
Спосіб отримання грошейГотівкою
На карту

Мікрофінансова організація Просто Гроші – це онлайн-сервіс, який дає можливість своїм клієнтам отримати позику в розмірі до 8000 гривень на термін до 30 діб. В цій компанії діє спеціальна пропозиція для тих, хто оформляє кредит вперше – позика під 0%. Зручність сервісу полягає в тому, що клієнту не потрібно витрачати час і сили на походи в відділення банку і збирання довідок. Весь процес для новачків займає максимум 15-20 хвилин, а для повторних звернень – 2-3 хвилини. Оформити заявку на кредит можна онлайн, сидячи на дивані перед телевізором або на ходу, по дорозі на роботу або навчання, з комп’ютера, планшета або смартфона.

Вимоги до позичальників

Як і в інших мікрокредітних організаціях клієнтам необхідно відповідати мінімальним кріетрям:

  • наявність паспорт старого або нового зразка, а також ідентифікаційного коду ІПН;
  • вік від 18 років до 60 років;
  • наявність активної платіжної картки, емітованої українським банком;
  • номер мобільного телефону та адресу електронної пошти для реєстрації на сайті.

Процес оформлення кредиту для нових клієнтів займає приблизно 15-20 хвилин. Для цього їм необхідно звернутися до найближчого відділення МФО з оригіналом паспорта та коду. Безпосередньо у відділенні заповнюється проста заявка із зазначенням контактних даних та мінімального набору персональної інформації. Рішення про видачу або відмову у видачі позики приймається приблизно за 10 хвилин і гроші можна отримати тут же готівкою через касу відділення. При повторних зверненнях кредит видається за 3-5 хвилин онлайн на банківську картку через Особистий кабінет користувача на офіційному сайті компанії.

Пролонгація

Пролонгація існуючого кредиту – послуга, при якій термін дії виданої позики продовжується. Цією послугою можуть скористатися всі позичальники, які з тієї чи іншої причини не можуть своєчасно виплатити свій кредит. Активувати пролонгацію можна через Особистий кабінет користувача на офіційному сайті компанії або в будь-якому відділенні ПРОСТО ГРОШІ. Умовою пролонгації є повна і своєчасна оплата всіх нарахованих процентних платежів. Додаткові збори і комісія не нараховується.

Прострочення і штрафи

У тому випадку, якщо клієнт компанії Просто Гроші повністю або частково не виплатив оформлений кредит і не активував послугу пролонгації, МФО вводить штрафні санкції – пеня в розмірі 2% від суми боргу. Пеня нараховується на додаток до стандартної ставки відсотка. Проти злісних неплатників можуть бути спрямовані судові позови про примусове стягнення боргу, а інформація про прострочення направляється в Кредитне бюро для зниження існуючого рейтингу користувача. Компанія має право переуступки боргу на користь третіх осіб.

Акції та спецпропозиції

Мікрофінансових компанія ПРОСТО ГРОШІ проводить регулярні акції, в рамках яких здійснюється поширення промокодом. Кожен промокод надає знижку на оформлення наступного кредиту. Розмір знижки залежить від умов кожної акції. Дізнатися про актуальні спеціальні пропозиції компанії Просто Гроші можна на офіційному сайті, через розсилки по електронній пошті і на спеціалізованих онлайн-ресурсах.

Переваги

Онлайн-сервіс надання мікрокредитів Просто Гроші пропонує своїм клієнтам кілька ключових переваг:

  • можливість отримання позики в готівковій формі через відділення компанії;
  • швидкий розгляд заявок і винесення рішення;
  • високий рівень захисту персональної інформації;
  • Конкурентоспроможну процентну ставку і пільгові умови для нових користувачів.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://prostogroshi.com.ua
Телефон:
  • (044) 498 10 20
  • +38 093 170 10 48
E-mail:info@sgroshi.com
Юр. адреса:м. Київ, вул. Саксаганського 133-А
Час роботи підтримки:Пн-Пт: 9:00 - 20:00 Сб-Нд: 10:00 - 18:00
Свідоцтво про реєстрацію:ИК №78 от 28.04.2011
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№438 от 28.02.2017

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.