Акція-Перша позика під 0.01%

CreditKasa

Рівень довіри користувачів: 92.4%

CreditKasa- це мікрофінансова компанія, яка спеціалізується на мікрокредитуванні громадян України. CreditKasa пропонує кредити готівкою на будь-які потреби, оформлення кредиту без застави та поручителів, тільки при наявності паспорта та ідентифікаційного номера, не виходячи з дому. Відсутність додаткових прихованих комісій, платежів, страховок і перших внесків.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії CreditKasa

Термін видачі кредитувід 2 до 30 днів
Перший кредит10000 грн
Сумавід 600 до 20000 грн
Безкоштовний кредит20000 грн на 27 дней
Ставка новым клиентам0.01%
Ставка на повторний займ2%
Віквід 18 до 60 років
Час розгляду8 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Осіння акція «Все, як ви любите!».

Призи

 • Категорія №1: Розіграш 10 грошових сум в розмірі 3000 гривень (1 раз на тиждень);
 • Категорія №2: Поповнення мобільних телефонів на суму 50 грн*;
 • Категорія №3: Промокоди на знижку 40% знижки на наступний кредит в період дії акції. *Гарантоване поповнення телефону при умові отримання кредиту від 2000 гривень.

Як стати учасником акції?

 1. У період з 09.10.23 по 03.12.23 оформіть кредит* на суму від 2000 гривень на будь-який строк в CreditKasa.
 2. Перейдіть за посиланням, яке буде надіслано у Email та СМС**
 3. На сторінці реєстрації виберіть один з 3-х призів, який Ви хотіли отримати чи виграти; підтвердить своє бажання, вказавши свій номер мобільного телефону, зазначений в кредитному договорі.
 4. Очікуйте розіграш грошового призу найближчого понеділка та шукайте свій номер договору серед переможців на офіційній сторінці Facebook.

Мікрофінансова організація Credit Kasa – простий і зручний онлайн-сервіс, за допомогою якого можна оформити терміновий споживчу позику. Всього за 10-15 хвилин користувач з мінімальним набором вимог зможе отримати гроші на поїздку у відпустку, покупку нового телефону або просто для того, щоб протриматися до зарплати. При оформленні вказувати призначення коштів не потрібно. МФО Кредит Каса – це споживче мікрокредитування фізичних осіб без оформлення довідки про доходи або надання заставного майна.

Вимоги до позичальників

Отримати терміновий позику в МФО Credit Kasa можуть всі бажаючі, відповідні такому набору вимог:

 • громадянство і постійне проживання на території України;
 • вік від 18 до 60 років;
 • наявність джерела постійного трудового доходу;
 • наявність паспорта та ідентифікаційного коду ІПН;
 • доступ в мережу Інтернет, адреса електронної пошти та номер мобільного телефону українського оператора зв’язку.

Для оформлення мікрокредиту користувач повинен зайти на офіційний сайт МФО Кредит Каса і на головній сторінці вибрати суму і термін запозичення, натиснувши на кнопку «Оформити кредит». Для всіх нових клієнтів компанії максимальна сума позики становить 10000 гривень на термін до 27 календарних днів під пільговий відсоток в 0,01% на добу. При наступних зверненнях максимальний ліміт збільшується, а ставка зростає до 2,00% на добу.

Після натискання кнопки «Оформити кредит» користувач переходить до заповнення Анкети на сайті. В Анкеті необхідно вказати мінімальний набір персональної та контактної інформації, необхідної для отримання кредиту. Після заповнення менеджер мікрофінансової організації зв’яжеться з клієнтом за номером мобільного телефону, вказаним на сайті, для уточнення інформації. Якщо перевірка пройшла успішно – на сайті необхідно завантажити скан-копії паспорта, ідентифікаційного коду ІПН та реквізити платіжної картки українського банку, на яку повинні надійти кошти. Протягом 3-5 хвилин автоматична система приймає рішення і гроші зараховуються на карту. При наступних оформленнях вся процедура займе не більше декількох хвилин.

Пролонгація

Погашення оформленої в МФО Credit Kasa позики можливо як в точно обумовлений термін, так і достроково без виплати штрафу або прихованої комісії. У разі, якщо у користувача виникли фінансові труднощі і він не може з тієї чи іншої причини своєчасно погасити взятий кредит – можливо використовувати послугу пролонгації. Пролонгація – це продовження терміну дії договору позики без нарахування штрафу і погіршення якості кредитної історії клієнта. Активувати функцію можна в Особистому кабінеті користувача на сайті компанії після поной оплати всіх нарахованих процентних платежів. Після пролонгації використовується стандартна ставка відсотка на всю суму заборгованості.

Прострочення і штрафи

Прострочена заборгованість обкладається штрафною ставкою в розмірі 1,65% на добу, що збільшує загальний розмір процентних платежів до 3,65% на добу. Якщо позика оформлялася за пільговою ставкою в 0,01% і перейшла в розряд прострочених, то ставка перераховується до стандартного розміру 2,00% за весь термін дії кредитного договору. Інформація про прострочення позики передається в Українське бюро кредитних історій. Компанія Кредит Каса залишає за собою право примусового стягнення боргу через суд або передачі права власності на нього в користь компаній-колекторів. Постійні клієнти МФО при формуванні прострочення можуть звернутися в службу підтримки з проханням про реструктуризацію боргу – заборгованість розбивається на кілька частин з графіком поетапної оплати.

Акції та спецпропозиції

Клієнти компанії Credit Kasa можуть використовувати сезонні і святкові промокодом для оформлення позик зі знижкою на виплату процентних платежів. Промокоди поширюються через персональний кабінет користувача або в поштовій розсилці по електронній пошті. Кожен промокод має свій розмір знижки, зазначений в умовах акції.

Переваги

Сильними сторонами МФО є:

 • просте і швидке оформлення кредитної заявки;
 • пільгові умови для нових клієнтів;
 • можливість отримання знижок за промокодом при наступних зверненнях.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://creditkasa.com.ua/
Телефон:
 • +38 044 333 52 22;
 • +38 067 373 37 57;
 • +38 099 373 37 57;
 • +38 063 373 37 57;
E-mail:info@creditkasa.com.ua
Юр. адреса:01133, м.Київ, бул. Лесі Українки, будинок. 26, оф. 407
Час роботи підтримки:з 8:00 до 21:00 (пн - пт), з 10:00 до 20:00 (сб, нд)
Свідоцтво про реєстрацію:ІК №116 от 08.06.2017
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№ 2401 от 08.06.2017

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.