SlonCredit

Рівень довіри користувачів: 91.6%

Як взяти онлайн 100 000 грн. до 12 місяців на банківську карту за 30 хвилин в SlonCredit?
Сервіс СлонКредіт дозволяє швидко, якісно і конфіденційно оформити кредит онлайн на карту до 100 000 грн. протягом 30 хвилин.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії SlonCredit

Термін видачі кредитувід 90 до 365 днів
Перший кредит20000 грн
Сумавід 1000 до 100000 грн
Ставка на повторний займ0.55%
Віквід 18 до 65 років
Час розгляду30 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Обирай свій подарунок!

Продовжуємо тішити крутими акціями та дарувати цікаві подарунки!
Цього разу, ми підготували для вас 60 неймовірних грошових карток від giftmall різних послуг та товарів на 40 000 грн.

Ви маєте повну свободу у виборі подарунка, адже гаджети, прикраси, продукти, емоції та послуги — це тільки п’ять пунктів з мільйона сюрпризів, що ховаються у сертифікатах Giftmall.

Отож, умови участі, як завжди, дуже прості.
Аби взяти участь в акції, вам потрібно оформити кредит або внести мінімальний платіж по кредиту у період проведення акції.
Важливо бути в активному кредиті на час проведення розіграшу та не мати прострочення по платежах.

Період проведення акції:
19.10.2023 09:00 – 18.11.2023 – розіграш першого періоду 19.11
19.11.2023 – 18.12.2023 23:59 – розіграш другого періоду 19.12

Мікрофінансова організація SlonCredit не входить в число найбільших гравців українського ринку, але, тим не менш, стабільно розширює власну клієнтську базу. Вона володіє унікальними умовами кредитування, високим відсотком схвалених заявок і широкими функціональними можливостями Персонального кабінету користувача на офіційному сайті. Оформити позику можна без необхідності отримання довідки про доходи і надання заставного майна – 15-20 хвилин і гроші зараховані на Вашу картку

Вимоги до позичальників

Для того, що б отримати мікрозайм у фінансовій компанії Слон Кредит необхідно відповідати наступним критеріям:

 • бути громадянином України;
 • мати вік від 18 до 65 років;
 • мати паспорт чинного зразка і індивідуальний податковий номер ІПН;
 • мати платіжну картку українського банку;
 • мати адресу електронної пошти та доступ в Інтернет через комп’ютер або смартфон.

Для оформлення кредиту необхідно на головній сторінці офіційного сайту компанії Слон Кредит вказати на Калькуляторі суму і термін виплати заборгованості. Максимальна сума позики становить рекордні для цього ринку 100000 гривень на строк до 12 місяців. Потім проходимо просту процедуру реєстрації, вказуємо свої контактні і персональні дані, реквізити платіжної картки. Процедура обробки даних зазвичай займає 15-20 хвилин, після чого клієнт дізнається про рішення. Якщо кредит був схвалений – необхідно познайомиться з договором і паспортом угоди і підписати їх, скориставшись унікальним кодом, який прийде в СМС-повідомленні.

Засоби кредитної заявки надходять на картку протягом декількох хвилин після підписання договору. При виникненні непередбачених проблем або затримок клієнт може зв’язатися з фахівцем компанії в онлайн-чаті, по телефону або електронною поштою, які вказані на сайті.

Пролонгація

Звертаємо увагу потенційних клієнтів компанії на те, що мікрофінансових організація SlonCredit не пропонує послуги продовження терміну користування виданими позикою. Ми рекомендуємо суворо дотримуватися умов кредитного договору та не допускати запізнення з виплатою відсотків і основного боргу для того, щоб не допустити формування простроченої заборгованості.

Прострочення і штрафи

Формування простроченої заборгованості за виданими кредитами – самий негативний сценарій для будь-якого позичальника. У цьому випадку компанія накладає на користувача штраф, розмір якого вказується в підписаному кредитному договорі. Якщо клієнт з якоїсь причини не встигає виплатити свій борг повністю або частково, то ми рекомендуємо йому терміново зв’язатися з представниками компанії, скориставшись контактними реквізитами, вказаними на офіційному сайті МФО SlonCredit – стандартних рішень при цьому немає, але найчастіше співробітники йдуть назустріч і пропонують альтернативні схеми погашення боргу. До злісних неплатників застосовуються судові позови і переуступка права власності на невиплачений кредит на користь третіх осіб.

Акції та спецпропозиції

Для залучення нових клієнтів компанія Слон Кредит пропонує унікальні умови – перший кредит від 1000 до 20000 на термін до одного року. Крім того через офіційну сторінку сервісу в соціальних мережах і розсилки по електронній пошті клієнтам пропонуються промокодом, за допомогою яких можна значно знизити вартість процентних платежів за новими кредитами.

Переваги

Сильними сторонами компанії є:

 • висока швидкість обробки заявок;
 • великий стелю і терміни кредитування – до 100000 до 12 місяців;
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • графік платежів погашення можна розрахувати ще до моменту подачі кредитної заявки;
 • відсутність прихованих комісій і зборів.

Контактна інформація

Веб-сайт:sloncredit.com.ua
Телефон:
 • 080 033 03 83
E-mail:info@sloncredit.com.ua
Юр. адреса:04107, м .. Київ, вул. Багговутівська 23
Час роботи підтримки:Понеділок-п'ятниця з 9:00 до 18:00 Субота-неділя з 10:00 до 18:00
Свідоцтво про реєстрацію:ФК № В0000088 від 27.11.2020
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№1891 от 25.10.2018

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.