Перша позика під 0%. Постійним клієнтам знижка до -50%.

MILOAN

Рівень довіри користувачів: 87%

Вдалі позики – швидко, зручно і вчасно

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії MILOAN

Термін видачі кредитувід 1 до 30 днів
Перший кредит15000 грн
Сумавід 500 до 20000 грн
Безкоштовний кредит20000 грн на 30 дн.
Ставка новым клиентам0.01%
Ставка на повторний займ1.50%
Віквід 18 до 70 років
Час розгляду10 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Мікрофінансова організація Miloan з’явилася на ринку України більше трьох років тому і з тих пір змогла зайняти верхні сходини споживчих переваг. Цю компанію відрізняють простота оформлення позик для клієнтів, високий рівень безпеки транзакцій і швидке реагування на звернення і скарги. Мілоан – це вигідні умови і фінансові ресурси на будь-які цілі. Використовувати отримані гроші можна на оплату рахунків ЖКГ, похід в супермаркет або покупку смартфона з акційною ціною.

Вимоги до позичальників

Оформити швидку позику може будь-який бажаючий громадянин України, який відповідає таким вимогам:

  • вік заявника від 18 до 70 років;
  • наявність діючого паспорта та індивідуального податкового номера ІПН;
  • номер мобільного телефону і доступ в мережу Інтернет.

Максимальна сума позики для першого кредиту складає 20000 гривень на 30 календарних днів, на таку ж суму можна розраховувати і при повторних зверненнях. Нові користувачі онлайн-сервісу отримують кошти за пільговим відсотком 0,01%, а в подальшому ставка зростає до 1,20-1,90% на добу без урахування знижок і використання промокодів. Для початку оформлення необхідно на стартовій сторінці сайту вибрати на калькуляторі суму, термін і натиснути на кнопку «Отримати гроші».

Другий крок – заповнюємо анкету користувача. На цьому етапі контактна і особиста інформація заноситься до відповідних полів українською мовою. Після заповнення первинних даних, необхідно підтвердити номер свого мобільного телефону, ввівши код на сайті. Потім завантажуємо скан-копії документів – особисте фото, ІПН, зображення перших двох сторінок паспорта та сторінки з реєстрацією. Вказуємо місце фактичного проживання, доходи і контакти двох рекомендувачів. Після цього кредитна заявка відправляється на розгляд. Якщо рішення буде винесено позитивне – проходимо верифікацію платіжної картки і отримуємо кошти.

Пролонгація

Мікрофінансова організація Miloan пропонує своїм клієнтам послугу пролонгації – збільшення терміну дії кредитної угоди. До цієї послуги вдаються ті користувачі, які з тієї чи іншої причини не можуть виплатити свою позику вчасно. Пролонгація від Мілоан не обкладається додатковими штрафами і комісійними зборами. Єдине що потрібно для активації послуги – повністю погасити нараховані процентні платежі. Пролонгувати прострочену заборгованість можна на три, сім і п’ятнадцять діб.

Прострочення і штрафи

Заборгованість зі строком погашення, яка не була пролонгована, потрапляє в розряд прострочення. Компанія нараховує на суму боргу штраф і пеню, а з плином часу передає справу до суду для примусового стягнення або передає право власності на кредит компаніям-колекторам. Для мінімізації збитку і для того, що б уникнути значного погіршення кредитної історії, рекомендується негайно зв’язатися з кредитними фахівцями Miloan за телефонами, вказаними на сайті, для знаходження виходу з ситуації. У деяких випадках компанія реструктуризує борг з можливістю поетапного погашення.

Акції та спецпропозиції

В рамках розробленої програми лояльності мікрокредітна компанія Мілоан здійснює поширення промокодів. Промокод – спеціальний код, який можна трансформувати в кредит за пільговою ставкою відсотка, на велику суму або з більш тривалим періодом погашення. Поширюються промокоди через розсилки СМС-повідомлень і листів на електронну пошту клієнтів або на сторінках в соціальних мережах. За типом своєї дії промокоди бувають індивідуальними і багаторазовими. Перший тип розсилається в особистих повідомленнях, має унікальний буквено-цифровий код і призначений тільки для конкретного клієнта. Другий тип універсальний і може бути використаний будь-яким користувачем. Багаторазові коди поширюються через соціальні мережі або засоби масової інформації.

Переваги

У порівнянні з аналогічними сервісами Мілоан має ряд переваг:

  • обслуговування клієнтів з поганою кредитною історією;
  • відсутність комісії за дострокове погашення позики;
  • можливість реструктуризації прострочення;
  • висока швидкість обробки заявок.

Контактна інформація

Веб-сайт:miloan.ua
Телефон:
  • 044 337 36 67
E-mail:info@miloan.ua
Юр. адреса:вул. В.Чорновола, 12, 01135, Київ
Час роботи підтримки:8:00 - 20:00 (без вихідних)
Свідоцтво про реєстрацію:ІК №176 от 14.06.2016
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№2843 от 10.11.2016

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.