OnCredit

Рівень довіри користувачів: 95.4%

OnCredit – зручний сервіс, який видає мікропозики до 15 000 грн громадянам України.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії OnCredit

Термін видачі кредитувід 1 до 29 днів
Перший кредит3600 грн
Сумавід 50 до 15000 грн
Ставка на повторний займ1.90%
Віквід 18 до 70 років
Час розгляду15 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

ONCREDIT – сучасна мікрофінансових організація, яка надає своїм клієнтам споживчі позики онлайн в будь-якому населеному пункті України. Головними перевагами компанії є висока швидкість обробки заявок, мінімальний пакет документів, а також низька кількість відмов. Користувачі можуть використовувати отримані кошти на будь-які потреби – протриматися до зарплати чи стипендії, закінчити тривалий ремонт в квартирі, купити продукти або ліки, відремонтувати смартфон або поїхати у відпустку.

Вимоги до позичальників

Отримати мікрофінансову позику в МФО ОнКредіт може будь-хто бажаючий, який відповідає таким вимогам:

  • бути громадянином України;
  • мати вік від 18 років;
  • мати внутрішній паспорт старого або нового зразка, а також ідентифікаційний код ІПН;
  • постійно проживати на території України;
  • мати діючу платіжну картку будь-якого банку України і доступ в Інтернет.

Якщо вам терміново знадобився споживчий кредит, то для початку роботи слід пройти просту процедуру реєстрації на сайті мікрофінансової організації. Для цього слід на головній сторінці вибрати в Калькуляторі необхідну суму, ввести свій номер мобільного телефону і натиснути на кнопку Отримати гроші. Після цього система перенаправляє вас на сторінку, де необхідно вказати свою персональну інформацію – унікальний пароль для входу, ідентифікаційний код ІПН, прізвище, ім’я та по батькові, паспортні дані. Підтверджуємо отримання і обробку персональної інформації, натискаємо на кнопку Реєстрація.

Наступний крок – підтвердження процедури реєстрації за допомогою унікальних перевірочних кодів, відправлених на номер мобільного телефону і електронну пошту. Крім того, на цьому етапі клієнтові слід вказати більш детальну інформацію про себе, включаючи місце фактичного проживання, а також прикріпити приватне фото, скан ідентифікаційного коду і трьох сторінок паспорта.

Останній етап – прив’язка і перевірка платіжної картки, на яку слід зарахувати кредит. Для успішного проходження верифікації на балансі карти повинна бути позитивна сума не менше, ніж одна гривня. Процедура перевірки необхідна для підтвердження, що картка належить клієнту – використовувати чужу карту категорично заборонено. Після успішної верифікації кредитна заявка відправляється на розгляд автоматизованої системи. Процедура перевірки та розгляду зазвичай займає не більше 10-15 хвилин. При повторних зверненнях проходити всю процедуру не потрібно – клієнт заходить в свій Особистий кабінет і просто вказує суму і термін надання позики.

Пролонгація

Пролонгація – це можливість продовження терміну дії кредитного договору в разі виникнення у позичальника непередбачених фінансових проблем. МФО ONCREDIT надає можливість оформлення пролонгації на 10 днів через Особистий кабінет. Активувати послугу можна, сплативши попередньо всі нараховані процентні платежі. У разі виникнення проблем або питань, вирішити їх можна, зв’язавшись з фахівцями компанії по телефону «гарячої» лінії, зазначеної на сайті.

Прострочення і штрафи

У разі, якщо користувач не виплатив оформлену позику повністю або частково і не активував послугу пролонгації, мікрофінансова організація ОнКредіт нараховує пеню в розмірі 2.90% від суми боргу за кожен день прострочення. Інформація про заборгованість передається в Українське бюро кредитних історій, що автоматично спричинить за собою відмову в отриманні нових позик не тільки в банках, але і в інших МФО України. Компанія залишає за собою право звернутися в судові інстанції для примусового списання заборгованості або передати її на користь третіх осіб – колекторських компаній.

Акції та спецпропозиції

ONCREDIT здійснює постійний розіграш цінних призів і подарунків серед своїх підписників в соціальних мережах. Крім того, всі користувачі можуть скористатися промокодом для оформлення позики за зниженою процентною ставкою. Отримати промокод можна в розсилці МФО по електронній пошті, на сторінці сервісу в соціальних мережах або на спеціалізованих сайтах в Інтернеті.

Переваги

Перевагами мікрокредітной організації є:

  • швидка процедура реєстрації та розгляду кредитної заявки;
  • низький відсоток відмов;
  • можливість оформлення позики на пільгових умовах за промокодом.

Контактна інформація

Веб-сайт:https://oncredit.ua/
Телефон:
  • 0 800 21 21 33
E-mail:info@oncredit.ua
Юр. адреса:Україна, 04073, м.Київ, пр. Степана Бандери, 8, корпус 6
Час роботи підтримки:ПН-НД: с 9:00 до 20:00
Свідоцтво про реєстрацію:ФК №964 від 05.12.2017
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№4561 від 19.12.2017

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.