ЕвроГроші

Рівень довіри користувачів: 94.2%

Євро Гроші почали видавати кредити в 2016 році. Компанія розвивається на прямі європейські інвестиції. Заявка для отримання позики розроблена для максимального спрощення процесу отримання кредиту в Eurogroshi. Після заповнення анкети гроші прийдуть на Вашу карту вже через 15 хвилин.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії ЕвроГроші

Термін видачі кредитувід 1 до 30 днів
Перший кредит4000 грн
Сумавід 1000 до 10000 грн
Ставка на повторний займ2.50%
Віквід 18 до 65 років
Час розгляду15 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Євро Гроші – європейський бренд на ринку мікрофінансового кредитування України. Головними декларованими цінностями компанії є чесність і прозорість ведення бізнесу. Тут Ви зможете отримати термінову фінансову підтримку на будь-які цілі, просто сидячи в кріслі в своїй квартирі, по дорозі на роботу або навчання. Команда проекту представлена ​​професійними учасниками ринку, які змогли створити унікальні продукти, вигідно відрізняються від традиційних банківських позик. Клієнтам онлайн-сервісу не потрібно збирати документи, витрачати свій час на візити в офіс і чекати тижнями і місяцями позитивного рішення – 10-15 хвилин онлайн і кошти надійшли на Вашу картку.

Вимоги до позичальників

Для того, що б отримати мікрокредит в онлайн-сервісі Євро Гроші, необхідно:

  • бути громадянином України;
  • мати вік від 18 до 60 років для чоловіків і від 18 до 65 років для жінок;
  • мати паспорт та ідентифікаційний код ІПН;
  • мати номер телефону українського оператора зв’язку;
  • мати картку українського банку системи VISA або MasterCard.

Для першого оформлення кредиту необхідно вибрати суму і термін дії позики на головній сторінці офіційного сайту мікрофінансової компанії Євро Гроші. Потім заповнюємо відкрилася анкету – заносимо контактні і персональні дані у відповідні поля. В кінці завантажуємо скан-копії документів і відправляємо заявку на розгляд. Вся процедура зазвичай займає 10-15 хвилин. Система розглядає і перевіряє внесені дані на достовірність і виносить рішення, яке можна дізнатися в Особистому кабінеті користувача. Приводом для відмови у видачі кредиту можуть служити помилки в даних, виявлені випадки шахрайства або наявність прострочених заборгованостей в інших МФО України.

Якщо було прийнято позитивне рішення про видачу кредиту – клієнтові необхідно пройти процедуру верифікації своєї банківської картки для підтвердження її приналежності. Для того на карті повинен бути позитивний баланс не менш ніж 1 гривня. Частина залишку, обрана випадковим чином, заморожується і служить перевірочним кодом, який необхідно внести в інформаційне поле в Особистому кабінеті. Дізнатися розмір замороженого залишку можна в особистому кабінеті на сайті Вашого банку, отримавши його в СМС повідомленні або зателефонувавши на номер «гарячої» телефонної лінії.

Пролонгація

Наявність непередбачених фінансових проблем у позичальника може привести до неможливості виплати взятого кредиту в заздалегідь обумовлені терміни. Для вирішення цієї проблеми він може пролонгувати термін дії договору, активувавши відповідну опцію в Особистому кабінеті. Умовою пролонгації є повна оплата нарахованих процентних платежів. Продовжить свій договір можна будь-яку кількість разів, але при цьому максимальний термін погашення можна збільшити тільки до тридцяти календарних днів.

Прострочення і штрафи

Якщо термін дії кредитного договору закінчився, а клієнт не виплатив свій борг повністю або частково, формується прострочена заборгованість. Автоматично з 12 години ранку наступного календарного дня його ставка відсотка за виданим кредитом збільшується до 5%. Клієнт має можливість оформити розстрочку, при цьому складається графік виплат боргу, що залишився по частинах. Компанія Євро Гроші залишає за собою право звернення в судові інстанції для примусового стягнення боргу або передає право власності на нього третім особам.

Акції та спецпропозиції

Для підвищення рівні лояльності своїх клієнтів і розширення бази потенційних позичальників мікрофінансових компанія Євро Гроші регулярно проводить різні розіграші та акції. Завдяки їм клієнти можуть розширити свій кредитний ліміт або отримати позику за пільговими відсотками. Дізнатися про актуальні акції та спеціальні пропозиції можна на офіційному сайті компанії.

Переваги

Перевагами компанії Євро Гроші є:

  • європейська якість сервісу;
  • високий рівень захисту персональної інформації;
  • відсутність прихованих комісійних платежів.

Контактна інформація

Веб-сайт:www.eurogroshi.com.ua
Телефон:
  • 044 228 42 82
E-mail:info@eurogroshi.com.ua
Юр. адреса:Україна, місто Київ, вул. Нижній Вал 51
Час роботи підтримки:Цілодобово
Свідоцтво про реєстрацію:ІК №177 от 21.07.2016
Ліцензія Нацкомфінпослуг:АВ 614820 от 04.02.2013

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.