Перший кредит під 0.01% до 10 днів

money4you

Рівень довіри користувачів: 99.6%

Money4you – сервіс онлайн-кредитування, з високою часткою автоматичної обробки заявок клієнтів. Цілодобовий онлайн кредит за 5 хвилин.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії money4you

Термін видачі кредитувід 3 до 30 днів
Перший кредит10000 грн
Сумавід 500 до 15000 грн
Безкоштовний кредит10000 грн на 10 днів
Ставка новым клиентам0.01%
Ставка на повторний займ1.99%
Віквід 18 до 65 років
Час розгляду5 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Money4YOU – відносно новий, але динамічно розвиваючийся проект на ринку мікрокредитування населення України. Компанія веде активну діяльність, надаючи споживчі позики широкому колу клієнтів без необхідності збору численних довідок та документів. З цієї онлайн-платформою Ви зможете оперативно вирішити виниклі фінансові питання, не відмовляючи собі у відпочинку, поїздцы у відпустку, покупці нового смартфона або поході в магазин.

Вимоги до позичальників

Вимоги до потенційних претендентів кредитів максимально прості і демократичні. Для отримання позики необхідно:

  • бути громадянином України;
  • мати діючий паспорт старого або нового зразка та індивідуальний податковий номер ІПН;
  • бути у віці 18+ років.

Онлайн-сервіс Money4YOU надає позики розміром від 300 до 15000 гривень на термін від 2 до 30 календарних днів. Перша позика – до 10000 гривень до 10 днів під 0.01%.

Отримати кредит дуже просто. Для цього необхідно зайти на офіційний сайт компанії, ввести на калькуляторі необхідну суму і визначити термін, на який береться кредит. Калькулятор одразу ж покаже, яку саме суму, включаючи процентні платежі, необхідно буде виплатити в кінці терміну. Стандартна ставка відсотка Money4YOU становить 1,75%. Потім система запропонує Вам заповнити контактні дані та завантажити скан-копії документів. Звертаємо Вашу увагу, що від якості та достовірності даних багато в чому залежить успішність кредитної заявки. Онлайн-сервіс дозволяє своїм клієнтам дострокове погашення позики без необхідності оплати додаткових комісійних зборів або штрафів.

Пролонгація

Пролонгація кредиту – це продовження терміну його дії. Пролонгація використовується в тих випадках, коли позичальник з тієї чи іншої причини не може виплатити частково або повністю свою заборгованість своєчасно. Активувати цю можливість можна в персональному кабінеті користувача на офіційному сайті компанії в розділі «Кредити». Єдиною умовою пролонгації є повна оплата нарахованої заборгованості по процентних платежах. При цьому на додатковий термін налічується стандартна ставка відсотка. Якщо основний кредит оформлявся зі знижкою з використанням промо-кодів, то на додатковий період буде використовуватися стандартна ставка. Пролонгувати заборгованість можна на термін до 30 календарних днів необмежену кількість разів.

Прострочення і штрафи

Прострочена заборгованість – самий негативний варіант невиплати кредитних коштів. Вона формується в тому випадку, якщо користувач не виплатив позику вчасно і не оформив пролонгацію. При формуванні прострочення на суму боргу нараховуються штрафні відсотки в розмірі 3% на добу. Звертаємо Вашу увагу на те, що штраф нараховується з першого дня прострочення без пільгового періоду. Проти злісних неплатників компанія використовує судові позови і передачу права власності на кредит третім особам.

Акції та спецпропозиції

З метою підвищення лояльності клієнтів компанія Money4YOU проводить спеціальні розіграші промокодів і акції. На постійній основі діє спеціальна пропозиція для нових клієнтів – перший кредит за пільговою ставкою в 0,01%. В рамках сезонних і святкових пропозицій діючі клієнти отримують можливість виграти промокод, який використовується для зниження процентної ставки при наступному оформленні кредиту – код вводиться в спеціальне поле на сайті компанії. Наприклад, в ЧОРНУ П’ЯТНИЦЮ всі клієнти мікрофінансової організації Money4YOU могли використовувати свій промокод для отримання знижки в 50% на другу позику.

Переваги

Конкурентними перевагами МФО Money4YOU є:

  • пільгова ставка для всіх нових клієнтів;
  • для проходження верифікації на сайті компанії не потрібно робити фото з документами в руках;
  • цілодобова робота в режимі 24/7;
  • швидке прийняття рішення по кожному кредиту за допомогою автоматичної системи;
  • обслуговування клієнтів з «поганою» кредитною історією;
  • не вимагається наявності постійного місця роботи або джерела доходів.

Контактна інформація

Веб-сайт:money4you.com.ua
Телефон:
  • 0 800 330 024
E-mail:info@money4you.com.ua
Юр. адреса:03150, м Київ, вулиця Казимира Малевича, д. 87
Час роботи підтримки:з 9:00 до 18:00 щодня
Свідоцтво про реєстрацію:ФК №1198 от 07.05.2019
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№947 від 28.05.2019

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.