Smile Credit - 7000 грн під 0%

Є-Грошi

Рівень довіри користувачів: 95%

Для нас головне – надати клієнтам безпечні та зручні умови користування кредитним продуктом. Ми постійно вдосконалюємо систему захисту даних, покращуємо клієнтський сервіс, максимально виключаючи «людський фактор» в прийнятті рішень про видачу кредиту. Всі заявки у нас приймаються і обробляються автоматизованою системою. Працюємо 7 днів на тиждень 24 години на добу, без перерви, вихідних і свят.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Є-Грошi

Термін видачі кредитувід 1 до 31 днів
Перший кредит15000 грн
Сумавід 100 до 15000 грн
Безкоштовний кредит15000 грн на 30 дней
Ставка новым клиентам0.00%
Ставка на повторний займ2.0%
Віквід 18 до 65 років
Час розгляду10 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Споживчий кредит від онлайн-сервісу E-Groshi – це просто і доступно в будь-який момент часу. Оформити позику можна вночі, на вихідні або у святкові дні – мікрофінансова організація працює цілодобово і без вихідних. Для цього не потрібно збирати довідки і документи, витрачати час на похід до відділення банку і спілкування з менеджерами – всі дії в перший раз не займуть більше 10-15 хвилин, а при повторних зверненнях за кредитом отримати кошти можна за кілька хвилин.

Вимоги до позичальників

Мікрофінансова організація E-Groshi пред’являє мінімум вимог до потенційних клієнтів. Для отримання кредиту необхідно відповідати наступним вимогам:

  • Вам повинно бути 18 або більше років;
  • Ви повинні бути громадянином України;
  • Вам потрібен дійсний паспорт і ідентифікаційний код ІПН.

Для початку роботи з онлайн-сервісом необхідно заповнити просту анкету з мінімумом даних на сайті компанії і перейти в Особистий кабінет користувача. У кабінеті вибираємо необхідну суму, а також термін запозичення. Для нових користувачів, що оформляють кредит в перший раз, МФО пропонує три унікальні продукти – HOT credit, Пільговий кредит та Простий:

  • «Smile CREDIT». Нові позичальники можуть отримати швидкий кредит під 0%, терміном до 30 дня;
  • «Простий». До 20 000 грн. під 2.1% терміном до 30 днів;
  • «Пільговий» (для повторних клієнтів). До 20 000 грн. під 2% терміном до 30 днів;

Після цього в Особистому кабінеті необхідно заповнити кредитну заявку, завантажити скан-копії документів і підтвердити реквізити платіжної картки, на яку надійдуть гроші. Підтвердження картки відбувається за допомогою перевірочного коду, в якості якого виступає тимчасово заморожена сума. Розмір суми визначається випадково в діапазоні від 0 до 1 гривні. На завершення від клієнта вимагається познайомитися з умовами кредитного договору і погодитися з ним. Після перевірки і схвалення заявки гроші надходять на картку протягом декількох хвилин.

Пролонгація

Пролонгація кредитної угоди – це спеціальна послуга, яка дає можливість продовжити термін користування позиченими грошима на певний час за взаємною домовленістю кредитора і позичальника. Активувати послугу можна у будь-який момент, починаючи з дня закінчення терміну дії кредиту і протягом наступного тижня. Для цього необхідно сплатити нараховані процентні платежі, пеню та штрафи, а також одну п’яту початкової суми позики. Виняток становить кредит тарифного плану «Чіткий» – для нього необхідно сплатити тільки штрафи, нараховану пеню та процентні платежі.

Прострочення і штрафи

Якщо клієнт мікрофінансової компанії E Groshi своєчасно не здійснив погашення свого кредиту, а також не оформив пролонгацію, то до нього застосовуються штрафні санкції – додатково відбувається донарахування процентних платежів в розмірі 1,79%. Крім того, якщо термін простроченої заборгованості складається понад 61 днів, то користувач кредиту отримує штраф, розмір якого дорівнює половині загальної суми кредитної угоди. Ця сума формується з витрат на комунікацію з позичальником, його розшук і витрати на досудове врегулювання спорів. Проти злісних неплатників можуть бути спрямовані судові позови, а право на стягнення їх заборгованості передано третім особам.

Акції та спецпропозиції

Мікрофінансова компанія E-Groshi має програму лояльності, яка включає в себе регулярне поширення та розіграші промокодів. Промокоди використовуються для отримання додаткових знижок на процентні платежі при оформленні нових кредитів. Отримати промокод і познайомитися з актуальними акціями можна на офіційному сайті компанії або на її сторінках у соціальних мережах.

Переваги

Головними перевагами компанії для потенційних клієнтів є:

  • цілодобовий режим роботи;
  • три унікальні пропозиції для нових користувачів;
  • Регулярні розіграші промокодів, які дозволяють значно знизити вартість кредиту.

Контактна інформація

Веб-сайт:e-groshi.com
Телефон:
  • 0 800 300 330
E-mail:info@e-groshi.com
Юр. адреса:м Дніпро, проспект Богдана Хмельницького, дом.180, офіс 211
Час роботи підтримки:цілодобово
Свідоцтво про реєстрацію:ФК №974 от 16.01.2018
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№ 974 от 16.01.2018

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.