Залиште ваш e-mail- отримаєте знижку -30%

MoneyBoom

Рівень довіри користувачів: 95.4%

Цілодобове кредитування на невеликі суми грошей. Отримайте знижку 30% на ваш наступний кредит! Залиште ваш e-mail і отримаєте промо-код на знижку.

Акція “Онлайн друзі” -Приведи друга та отримай 50 грн!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії MoneyBoom

Термін видачі кредитувід 5 до 65 днів
Перший кредит4000 грн
Сумавід 250 до 15000 грн
Ставка на повторний займ1.75%
Віквід 18 до 65 років
Час розгляду5 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

MoneyBOOM – це сучасний онлайн-сервіс мікрокредитування населення України, який дає можливість отримати кошти на банківську картку або в готівковій формі за всього за сім хвилин. Компанія обслуговує своїх клієнтів цілодобово, без вихідних і святкових днів. Максимальна кредитна стеля становить 15000 гривень, а термін оформлення позики – 30 календарних дня. Для нових користувачів, які вперше реєструються на сайті, ліміт більш скромний – 4000 гривень, але з кожним наступним оформленням він буде поступово зростати.

Вимоги до позичальників

Оформити позику в компанії МаніБум має право будь-який бажаючий, якщо він відповідає таким критеріям:

  • є громадянином України;
  • досяг віку в 18 років;
  • має діючий паспорт старого або нового зразка та індивідуальний податковий номер ІПН;
  • має платіжну картку українського банку.

Для оформлення заявки необхідно зайти на офіційний сайт онлайн-сервісу MoneyBOOM і на кредитному калькуляторі вибрати параметри угоди – суму і термін кредитування. Після цього натискаємо на кнопку «Згоден» і переходимо до заповнення короткої анкети користувача. Після вказівки всіх контактних даних на позначений номер мобільного телефону буде вислано СМС-повідомлення з паролем для входу в Особистий кабінет. У ньому доповнюємо наші дані і вказуємо реквізити платіжної картки, на яку має надійти сума позики.

Якщо заявка схвалена – кошти надходять протягом декількох хвилин після підписання кредитного договору. У ньому вказані всі параметри угоди, а також умови співпраці з МФО МаніБум. Найпоширенішими причинами для відмови є недостовірні або неповні дані, які не пройдена процедура підтвердження номера телефону або наявність невиплачених кредитів в інших мікрофінансових організаціях України. Погасити позику можна онлайн за допомогою платіжної картки, скориставшись функціональними можливостями Особистого кабінету, через касу будь-якого банку України або платіжний термінал.

Пролонгація

Пролонгація існуючого кредиту – продовження терміну його використання. Ця зручна опція дозволяє при тимчасових фінансових труднощах не потрапити в скрутну ситуацію з простроченням, що не погіршувати свою кредитну історію і не потрапити на штрафи і пеню. Продовжити термін використання кредиту можна в Особистому кабінеті, сплативши попередньо нараховані процентні платежі. Клієнти мікрофінансової організації MoneyBOOM не оплачують додаткових комісійних зборів за пролонгацію позики.

Прострочення і штрафи

Якщо користувач кредитних ресурсів не сплатив своєчасно свій борг повністю або частково, а також не активував послугу пролонгації, то до нього застосовуються штрафні санкції. На суму заборгованості нараховується пеня в розмірі 1,75% в першу ж добу формування прострочення. МФО MoneyBOOM залишає за собою право подачі судового позову для примусового стягнення, а також може передати право власності на кредит третім особам і компаніям-колекторам.

Акції та спецпропозиції

Програма лояльності від компанії МаніБум – це комплекс акцій і спецпропозицій для нових і діючих клієнтів. Учасником програми автоматично стає будь-який користувач, який оформив і виплатив свою першу позику. З кожним новим зверненням кредитна стеля збільшується до позначки в 15000 гривень. Регулярно проводяться розіграші промокодів, що надають знижку на оформлення наступного кредиту. Дізнатися про діючі акції, розіграші призів та інші спеціальні пропозиції можна на сторінці офіційного сайту сервісу або в соціальних мережах. Крім того, діє багаторівнева партнерська програма, в рамках якої за кожного залученого користувача клієнт отримує грошову винагороду.

Переваги

Конкурентними сторонами компанії є:

  • необмежена кількість пролонгацій;
  • відсутність прихованих комісій;
  • фіксована ставка відсотка.

Контактна інформація

Веб-сайт:moneyboom.ua
Телефон:
  • (044) 470-88-00
E-mail:info@moneyboom.ua
Юр. адреса:01033, Київ, вул. Жилянська, д. 41
Час роботи підтримки:Цілодобово
Свідоцтво про реєстрацію:ИК №126 от 15.05.2014
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№163 от 26.01.2017

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.