Перший кредит під 0.01% на 3 дні

Нові Кредити

Рівень довіри користувачів: 95%

Процес займає кілька хвилин, а при повторному зверненні – кілька кліків. Система приймає рішення і відправляє його вам в SMS і на email. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу карту.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Нові Кредити

Термін видачі кредитувід 2 до 30 днів
Перший кредит7000 грн
Сумавід 500 до 7000 грн
Безкоштовний кредит5000 грн на 3 дн.
Ставка новым клиентам0.01%
Ставка на повторний займ1.99%
Віквід 18 до 90 років
Час розгляду5 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Нові кредити – мікрофінансова компанія, що пропонує цікаві умови отримання без заставних кредитів. МФО не відноситься до числа топ-учасників ринку, але, незважаючи на це, заслуговує пильної уваги з боку приватних клієнтів. За допомогою Novi Kredyty Ви зможете швидко взяти невелику суму для походу в магазин, закінчення тривалого ремонту або поїздки у відпустку. Оформити позику можна всього за кілька хвилин онлайн, на ходу, не відриваючись від улюблених справ.

Вимоги до позичальників

Для оформлення кредиту в мікрофінансовій компанії Novi Kredyty користувач повинен відповідати наступним критеріям:

  • вік від 18 до 65 років;
  • наявність паспорта та ідентифікаційного коду ІПН;
  • наявність платіжної картки українського банку;
  • мобільний телефон з сім-картою українського оператора зв’язку.

Так як всі операції відбуваються онлайн, для проходження реєстрації також потрібен доступ до Інтернету. На першому етапі оформлення кредитної заявки необхідно пройти реєстрацію – на кредитному калькуляторі на головній сторінці сайту вказуємо необхідну суму в розмірі від 500 до 3000 гривень і натискаємо на кнопку «Відправити заявку». У анкеті, що відкрилась заповнюємо мінімальний набір контактних і платежів і заявка відправляється на перевірку. Перевірка здійснюється в автоматичному режимі і займає, як правило, 15-20 хвилин. У разі необхідності на мобільний телефон заявника може зателефонувати фахівець компанії Нові кредити для уточнення деталей.

Якщо заявка була схвалена – залишається останній крок до отримання коштів. В Особистому кабінеті користувач повинен уважно ознайомитися з кредитним договором і погодитися з ним. Після цього кошти надходять на зазначену платіжну картку. Для повторних оформлень кредитний ліміт розширюється і становить максимум 10 000 гривень. Оформити позику можна на термін від 2 до 60 діб. Базова ставка відсотка становить 1,99% на добу.

Пролонгація

Якщо клієнт компанії Нові кредити не погасив свій борг і останній день оформлення кредиту закінчився, МФО надає йому пільговий період в 3 дня – за цей час він може погасити позику або оформити послугу пролонгації без нарахування штрафних санкцій. Пролонгація можлива на термін до 30 діб. Активувати послугу можна через Особистий кабінет користувача на офіційному сайті компанії, сплативши попередньо нараховані процентні платежі. На весь термін продовження налічується базова ставка відсотка.

Прострочення і штрафи

Якщо термін дії кредитної угоди, а також три дня пільгового періоду минули, а заборгованість так і не була виплачена, за всі четверо діб налічується штраф в розмірі 12% від суми заборгованості. Крім того, використовувана процентна ставка збільшується до 3% на добу за весь термін прострочення, але не довше, ніж 50% загальної заборгованості по кредиту і процентних платежах. Компанія Novi Kredyty звертається в судові органи для примусового списання коштів і може переуступити прострочений позику на користь третіх осіб і компаній-колекторів. Якщо клієнт має докази наявності обставин непереборної сили, які перешкодили йому погасити свою позику вчасно, то МФО може піти йому назустріч і реструктуризувати кредит для виплати його по частинах. Для цього користувач повинен звернутися до фахівців Нові кредити за реквізитами, вказаними на сайті.

Акції та спецпропозиції

На відміну від аналогічних проектів мікрофінансова організація не поширює промокоди зі знижками. Замість цього проводяться сезонні акції з пропозиціями оформлення кредитів за пільговою ставкою в 0,01%. Для того, що б отримати таку пропозицію, користувачам необхідно стежити за анонсами на офіційному сайті Novi Kredyty.

Переваги

Сильними сторонами проекту онлайн-кредитування є:

  • відсутність комісії за дострокове погашення позик;
  • пільговий період в 3 дня після закінчення терміну дії договору, протягом якого не нараховуються процентні платежі;
  • послуга реструктуризації простроченої позики.

Контактна інформація

Веб-сайт:novikredyty.com.ua
Телефон:
  • 0 800 301 008
E-mail:info@novikredyty.com.ua
Юр. адреса:02068, м. Київ, проспект Петра Григоренка, 5-А
Час роботи підтримки:цілодобово
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№1328 від 19.07.2018

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.