Твоя позика

Рівень довіри користувачів: 15%

Мікрофінансових організація Твоя позика працює на території України та надає моментальні кредити через Інтернет. Головна відмінна риса компанії – на відміну від багатьох МФО клієнтам пропонуються на руки великі грошові суми.     особливості сервісу Моментальне прийняття рішень – для відповіді по заявці клієнта йде в середньому 10 хвилин. Мінімум документів для оформлення – паспорт […]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок нет)
Loading...

Умови кредитування в компанії Твоя позика

Термін видачі кредитувід 60 до 168 днів
Перший кредит100000 грн
Сумавід 5000 грн. до 100000 грн. грн
Ставка новым клиентам0.8%
Ставка на повторний займ1.63%
Віквід 18 до 69 років
Час розгляду15 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Мікрофінансових організація Твоя позика працює на території України та надає моментальні кредити через Інтернет. Головна відмінна риса компанії на відміну від багатьох МФО клієнтам пропонуються на руки великі грошові суми.

 

 

особливості сервісу

 1. Моментальне прийняття рішень – для відповіді по заявці клієнта йде в середньому 10 хвилин.
 2. Мінімум документів для оформлення – паспорт та код.
 3. Засоби перераховують на банківську карту, для оформлення вам досить мати доступ в інтернет.
 4. Сайт працює цілодобово і без вихідних.

На яких умовах кредитують

 • Суми – від 5 до 100 тисяч гривень.
 • Термін – до 24 тижнів.
 • Два варіанти погашення – щотижня і раз на два тижні.
 • Процентна ставка – 0,8-1,6%.
 • Вимоги до клієнтів компанії

Твоя позика – лояльна компанія з високим відсотком схвалення позик. Позики видаються повнолітнім громадянам України при наявності паспорта та коду, а також робочого мобільного телефону, за допомогою якого проводитиметься реєстрація і підписання кредитного договору. Позичальник повинен бути громадянином України, а також клієнтом будь-якого українського банку, оскільки гроші приходять на банківський рахунок. Видача кредитів на чужу банківську карту неприпустима, навіть якщо це картка чоловіка.

Для оформлення позики необхідно мати джерело доходу. При цьому є варіанти кредитування тимчасово безробітних осіб, які працюють без офіційного оформлення відносин, матерів у декретній відпустці, пенсіонерів і студентів ВНЗ (яким виповнилося 18 років).

Плюси і мінуси компанії

 

Плюсы

 1. ШВИДКІСТЬ Прийняття РІШЕНЬ – заявки обробляються за 10 хвилин.
 2. Доступні Великі Грошові суми.
 3. Трівалій период погашення.
 4. Сервіс працює цілодобово.
 5. Дані клієнта захіщені Сучасний протоколами безпеки.
 6. Високий Відсоток одобрения.

мінуси

 1. Немає безпроцентної позики і бонусів для постійних клієнтів.

Як отримати кредит

Скористайтеся нехитрим алгоритмом:

 1. Визначтеся з сумою і термінами вашого позики

Зробити це можна за допомогою кредитного калькулятора. Там же можна вибрати один з графіків погашення і побачити розмір свого щомісячного платежу. Кредитний калькулятор знаходиться на головній сторінці основного сайту https://tpozyka.com/ в правій частині екрана.

 1. Заповніть первинну інформацію і зареєструйте особистий кабінет

Для переходу до заповнення анкети натисніть на слова «Оформити кредит», які розташовані прямо під кредитним калькулятором. Вкажіть ім’я, прізвище і номер телефону. Галочка, що підтверджує згоду на обробку інформації, обов’язкова умова.

 1. Заповнення заявки на кредит

Тут клієнту необхідно відповісти на питання про його працевлаштування, розмір зарплати, поточних витратах, сімейний стан і місце проживання. Не залишайте при заповненні анкети порожніх полів, це впливає на розгляд вашої заявки.

 1. Прикріплення сканерів документів

Твоя позика просить позичальників прикріпити до особистого кабінету сканери або фотографії двох основних документів паспорта та коду. Процедура нескладна і не забере багато часу.

 1. Прикріплення банківської карти

Необхідно вказати номер і код на зворотному боці. На карті повинно знаходитися хоча б 5 гривень. Ці кошти будуть тимчасово заблоковані для проходження верифікації. Клієнту залишиться тільки чекати рішення по його кредитної заявці.

 1. Підписання договору

Кредитний договір підписується в електронній формі за допомогою одноразового ідентифікатора комбінації цифр і букв, які прийдуть клієнту на вказану в анкеті номер. Після підписання договору кошти зараховуються на карту миттєво.

Способи погашення кредиту

Оптимальний спосіб погашення позики – в особистому кабінеті. Для погашення натисніть на кнопку «Увійти», яка знаходиться у верхньому правому куті екрану. Введіть логін і пароль, а далі знайдіть активний кредит. Введіть суму погашення і натисніть «Оплатити». Кошти будуть зняті з прикріпленою банківської карти. Щоб оплатити позику з іншого картки, зверніться в службу підтримки.

Чому в позику можуть відмовити

Мікрофінансові організації зазвичай не розголошують причини своєї відмови. Найпоширеніші – помилки в анкеті, перебільшення розміру свого доходу, велике фінансове навантаження. Якщо в позику відмовлено, ви можете попросити про позику повторно. Краще робити це не відразу, а через кілька тижнів.

Документи для ознайомлення

На сайті Твоя позика представлені наступні документи:

 • Правила надання споживчих кредитів.
 • Правила кредитування ФОП.
 • Типовий договір споживчого кредиту.
 • Типовий договір ФОП.
 • Публічна інформація.
 • Заява про конфіденційність.
 • Згода клієнта на обробку персональних даних.

Відгуки про роботу компанії

Ми знайшли кілька відгуків про роботу компанії. Клієнти відзначають зручність сервісу, роботу техпідтримки і можливість взяти в борг великі суми. З мінусів користувачі помітили досить великий відсоток, але навіть ті, хто згадав цей момент, визнають, що у компаній конкурентів відсоток аналогічний, і міняти свої переваги вони не збираються.

Користувачеві під ніком Андрій кілька разів відмовляли в банку. Цей варіант йому підказав один, і Андрій залишився задоволений результатом.

 

Користувач під ніком Ігор радий можливості оформити позику онлайн. Гроші були потрібні йому до зарплати. Також він відзначив роботу техпідтримки.

Користувач під ніком Павло не дуже задоволений відсотком по кредиту. При цьому він визнає, що в інших компаніях відсоток точно такий же. Йому вдалося закрити займ без прострочень і при необхідності він буде повторно звертатися саме в Твою позику.

Користувачеві під ніком Олексій була потрібна досить велика грошова сума 30 000 гривень. Він радий тому, що зміг оформити кредит терміном на 16 тижнів. Оплата через особистий кабінет заощадила йому час.

Контактна інформація

Веб-сайт:tpozyka.com
Телефон:
 • +380 800 211 503
E-mail:office@tpozyka.com
Юр. адреса:г. Киев, ул. Генерала Алмазова 13, офис 524
Час роботи підтримки:Круглосуточно
Свідоцтво про реєстрацію:ФК №880 от 06.04.2017

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.