Zaimoo

Рівень довіри користувачів: 15%

Сайт Позики є одним з найкращих майданчиків з підбору кредитних пропозицій для громадян України. Торгова марка належить ТОВ «Інсула». Серед партнерів компанії: Credit plus, Alex credit, SOS Credit, Є гроші та багато інших. Сервіс не є банком чи фінансовою організацією, пропонуючи клієнтам виключно інформаційні послуги, допомагаючи підібрати найкращу кредитну пропозицію на вигідних умовах. Послуги компанії […]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок нет)
Loading...

Умови кредитування в компанії Zaimoo

Термін видачі кредитувід 91 до 1825 днів
Перший кредит22000 грн
Сумавід 1000 до 50000 грн
Безкоштовний кредитДля нових клієнтів
Ставка новым клиентам0.01%
Ставка на повторний займ0.1%
Віквід 18 до 65 років
Час розгляду5-10 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Сайт Позики є одним з найкращих майданчиків з підбору кредитних пропозицій для громадян України. Торгова марка належить ТОВ «Інсула». Серед партнерів компанії: Credit plus, Alex credit, SOS Credit, Є гроші та багато інших. Сервіс не є банком чи фінансовою організацією, пропонуючи клієнтам виключно інформаційні послуги, допомагаючи підібрати найкращу кредитну пропозицію на вигідних умовах. Послуги компанії користуються популярністю в українців – щодня за допомогою сервісу набувають кредити 700-800 осіб.

Особливості сервісу Займу

Послуги сайту для клієнтів є безкоштовними. Одночасно можна оформити кілька кредитів (за умови схвалення фінансовими компаніями). Відповідальність за прийняті кредитні зобов’язання повністю лягає на плечі позичальника, який підписав кредитний договір.

Позику пропонує 3 основні кредитні продукти (на підставі пропозицій компаній-партнерів):

моментальний кредит під 0,01%
вигідний позику для новачків до 22 000 гривень (нова акція з процентною ставкою 0,1%);
кредит на тривалий термін до 56 000 гривень.

Кредитний сервіс Позику зберігає та обробляє персональні дані клієнтів. Інформація надійно захищена протоколами безпеки.

Послугами майданчика можуть користуватися повнолітні громадяни.

Переваги майданчика

 1. Платити за послуги компанії не потрібно.
 2. Сайт працює виключно із перевіреними партнерами, гарантуючи безпеку клієнтам.
 3. Можливість вибору кількох кредитних продуктів.
 4. Шанси на оформлення кредиту за допомогою майданчика позики підвищуються в кілька разів.
 5. Гнучкі умови кредитування.
 6. Доступні великі кредитні суми, максимальна – до 150 000 гривень.

Недоліки

 1. 100% гарантії схвалення кредиту все одно не існує.

Як отримати кредит

Для отримання кредиту клієнт наповнює просту анкету. Далі алгоритм позики обробляє її і пропонує кілька фінансових компаній на вибір. Після того, як позичальник обрав кілька відповідних варіантів, із запропонованих кредитним сервісом, заявка розсилається у вибрані МФО.

 1. Зареєструватися на сайті

Для підбору кредитної пропозиції та отримання грошової позички клієнти мають зареєструватися. Перед реєстрацією клієнти перевіряють умови своєї позички на кредитному калькуляторі, що знаходиться у верхньому правому кутку сайту. Встановлюючи суму та термін позики, пам’ятайте – що нижча запрошена сума, тим вища ймовірність схвалення кредиту.

Натискаючи кнопку «Отримати гроші» клієнти переходять у вікно реєстрації. Для первинної реєстрації необхідно заповнити поля:

 • ім’я;
 • дата народження;
 • телефон;
 • електронна пошта.

Необхідно поставити галочку, погоджуючись із обробкою персональної інформації. Це обов’язкова умова. Далі натиснути кнопку «Продовжити».

 1. Заповнити анкету

Крім особистих даних, клієнти вказують в анкеті інформацію стандартної кредитної заявки. Це інформація про:

 • працевлаштування – місце роботи, посада і розмір зарплати;
 • паспортних даних (серія та номер паспорта);
 • місці проживання (обов’язково вказати адресу проживання та прописки, якщо вони не співпадають);
 • освіті та сімейному становищі.

Кредитний сервіс рекомендує клієнтам не допускати помилок в анкеті – будь-яка помилка може призвести до відмови фінансової компанії.

 1. Вибрати компанію та надіслати заявку

Наскільки швидко прийде рішення щодо кредиту залежить від обраної клієнтом кредитної компанії. Після реєстрації особистого кабінету та заповнення анкети сервіс Займу пропонує клієнту список фінансових компаній. Навпроти кожної проставлено можливість схвалення позики клієнта у відсотках. Вгорі списку стоять компанії, що мають високий відсоток схвалення за тими умовами, які вибрав клієнт. До уваги також береться лояльність кредитних компаній до громадян із простроченнями.

Клієнт може самостійно надіслати заявку до кредитної компанії, натиснувши її логотип. Рекомендується надсилати анкету одразу до кількох кредитних компаній.

Після того, як заявка схвалена, майданчик Позику пов’язує клієнта із кредитором. Потрібно бути готовим до того, що доведеться продублювати деякі дані або надати трохи більше контактної інформації. Наприклад, багато МФО просять клієнтів вказати контактні номери друзів чи родичів. Чим більша сума, тим вище можуть бути вимоги кредитної компанії.

 1. Дочекатися рішення та підписати кредитний договір

Підписання договору відбувається безпосередньо між МФО та клієнтом, майданчик Займа не бере у цьому участі. Кредитний договір необхідно уважно читати перед підписанням та введенням коду з смс. Електронний договір, підписаний за допомогою одноразового ідентифікатора, має повну юридичну чинність, як і його паперовий аналог. Після підписання угоди кошти зараховуються на рахунок клієнта миттєво.

Вимоги до клієнтів кредитних компаній

Заповнити анкету на сайті Позики може будь-який громадянин України, незалежно від рівня доходу та соціального статусу. МФО зазвичай висувають до своїх клієнтів низку стандартних умов:

 1. Працездатний вік – від 18 до 65 років.
 2. Паспорт та ІПН. Іноді їхні сканери або селфи з документами в руках потрібно завантажити на сайт кредитної компанії.
 3. Мобільний телефон та електронна пошта для зв’язку.
 4. Постійне джерело доходу (для невеликих кредитів підтвердження не потрібне, як і офіційне оформлення громадянина).

Важливу роль грає обсяг доходу. Наприклад, кредит у 100 тисяч навряд чи дадуть клієнту із мінімальною заробітною платою. Має значення та кредитне навантаження громадянина. Якщо фінансова компанія визнає її надто великою – в отриманні позики можуть відмовити. Незважаючи на це, приховувати свої непогашені зобов’язання не рекомендується.

Кому варто звернутися до послуг Займу

Оскільки послуги сервісу безкоштовні, користуватися ним можуть усі охочі. Особливо актуальними послуги позики будуть для таких категорій:

 • громадяни зі зіпсованою кредитною репутацією – МФО більше схильні довіряти клієнтам, яких порекомендували їм партнери;
 • особи, які беруть позику для погашення старих прострочень – обов’язково вкажіть цей момент у
 • кредитній заявці;
 • громадяни, які не мають кредитної історії, але хочуть оформити велику позику.

Як віддати онлайн кредит

Після того як кредит схвалено та отримано, клієнту дається певний термін на його погашення. Для мікрокредитів він зазвичай не перевищує 30 днів, довгострокові позики можуть досягати декількох тижнів і навіть років.

Способи повернення боргу МФО зазвичай стандартні:

 1. Особистий кабінет на сайті кредитної організації – кошти буде списано з прикріпленої банківської картки. Сайт Позики не зберігає і не збирає відомостей про банківські картки. Погашення та прикріплення карток відбувається виключно на сайті кредитора. Зарахування коштів через особистий кабінет відбувається швидко та без комісії.
 2. В офісі кредитної компанії – якщо клієнт хоче погасити позику готівкою, і в місті є фізичне відділення МФО кредитора.
 3. У будь-якому платіжному терміналі – для погашення, виконайте пошук по логотипу фінансової компанії. Обов’язково вкажіть номер кредитного договору та ІПН платника. Термінал може знімати комісію.
 4. У банківській касі – основним недоліком платники вважають не комісію банку, а затримку із зарахуванням коштів, яка іноді становить 3 дні.

Як уникнути прострочень за кредитом

Оформляючи позику, клієнти повинні розуміти, що брати слід лише ту суму, яку вони зможуть погасити вчасно. Щоб не пропустити день погашення його можна перевірити в особистому кабінеті. Якщо термін погашення наближається, а клієнт не має повної суми, більшість партнерів сервісу пропонують послугу пролонгації кредиту. Пролонгація продовжує термін користування позикою ще на 14 або 30 днів (залежить від терміну кредитного договору) за умови оплати відсотків. Пролонгація доступна лише для мікропозичок.

Контактна інформація

Юридична адреса: 117452, м. Київ, бульвар Чорноморський, б.17, корпус 1.

e-mail: info@zaimoom.com.ua.

Контактна інформація

Веб-сайт:
Телефон:
E-mail:info@zaimoo.com.ua
Юр. адреса:м. Київ, бульвар Чорноморський, будинок 17, корпус 1, пов./п/оф 5/I/55
Час роботи підтримки:

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.