Pango

Рівень довіри користувачів: 15%

Pango (Панго) – це сервіс кредитування, що надає швидку фінансову підтримку різноманітні потреби. Операційний режим сервісу цілодобовий, що дозволяє отримати позикові кошти протягом кількох хвилин та ефективно вирішити фінансові питання. Нові клієнти можуть легко оформити онлайн-кредит на картку на суму до 10 000 гривень під 0,01% за день, мінімізуючи виплату відсотків. Чудово, що для цього […]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок нет)
Loading...

Умови кредитування в компанії Pango

Термін видачі кредитувід 1 до 120 днів
Перший кредит10000 грн
Сумавід 1000 до 12000 грн
Ставка новым клиентам0.1%
Ставка на повторний займ1.8%
Віквід 18 до 65 років
Час розгляду5 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Pango (Панго) – це сервіс кредитування, що надає швидку фінансову підтримку різноманітні потреби. Операційний режим сервісу цілодобовий, що дозволяє отримати позикові кошти протягом кількох хвилин та ефективно вирішити фінансові питання. Нові клієнти можуть легко оформити онлайн-кредит на картку на суму до 10 000 гривень під 0,01% за день, мінімізуючи виплату відсотків. Чудово, що для цього не потрібно витрачати час на збирання довідок, відвідування офісу чи взаємодію з менеджером!

Дотримання таких простих кроків дозволяє отримати онлайн кредит на вигідних умовах:

 • Сума позики – від 1000 до 10000 гривень;
 • Строк погашення – від 1 до 30 днів;
 • Процентна ставка – 0,01% на добу.

Для нових клієнтів є можливість взяти перший кредит під 0,01%, при цьому максимальна сума значно перевершує пропозиції інших МФО. Постійні позичальники можуть оформлювати онлайн-мікропозики в Україні до 12 000 гривень на період до 120 днів. Крім того, вони регулярно одержують повідомлення про поточні акції, що дозволяє заощаджувати на оплаті відсотків.

Процес оформлення кредиту онлайн у Pango здійснюється через захищений сучасними технологіями сервіс кредитування. На платформі можна ознайомитись із правилами, договором, ліцензіями, свідоцтвами та іншими документами, що підтверджують законну діяльність компанії.

Покрокове оформлення кредиту онлайн в Pango

Для отримання першого кредиту під 0,01% виконайте такі кроки:

 1. На калькуляторі виберіть необхідну суму та розмір мікрокредиту, потім натисніть “Отримати гроші”.
 2. Вкажіть свій номер телефону та натисніть “Зареєструватися”, після чого введіть отриманий SMS-код.
 3. Додайте дані платіжної картки (компанія забезпечує надійний захист інформації відповідно до умов конфіденційності).
 4. Пройдіть верифікацію за допомогою BankID (швидший та ефективніший спосіб, що збільшує шанси на отримання кредиту без відмови).
 5. Після повідомлення про схвалення заявки підпишіть договір із використанням СМС-коду та отримайте гроші на картку.

Переваги використання послуг «Pango»

Порівняно з іншими мікрофінансовими організаціями, в Україні дуже значні:

 1. Перший кредит під 0,01% без зайвих довідок, застави та поручителів. На відміну від інших МФО, Pango надає можливість отримати першу позику за мінімальною процентною ставкою без необхідності надання додаткових документів.
 2. Пролонгація доступна без підвищення процентної ставки. У разі взяття кредиту під 0,01% застосовується базова ставка 1,8% на добу, що забезпечує клієнтам можливість продовжити термін повернення без збільшення процентних виплат.
 3. Для оформлення кредиту необхідний тільки паспорт та ІПН. «Pango» надає зручність клієнтам, вимагаючи лише базові документи для успішного оформлення позики.
 4. Мінімальна кількість відмов. Організація прагне задовольнити потреби максимальної кількості клієнтів, що знижує можливість відмови.
 5. Доступна дострокова оплата як повна, так і часткова. Клієнтам надається гнучкість у питаннях повернення коштів, що дозволяє заощаджувати на процентних виплатах.

Слід зазначити, що обслуговування мікрокредитування «Панго» є офіційно зареєстрованим підрозділом ТОВ «Незалежні фінанси» перед Нацкомфінпослуг. Це забезпечує прозорість та відсутність прихованих умов у кредитних угодах.

Різноманітні способи погасити кредит у МФО Pango

МФО Pango надає клієнтам різноманітні варіанти для зручного погашення кредиту. Процес повернення коштів стає більш простим та доступним завдяки наступним методам:

 1. Через особистий кабінет. Авторизуйтеся на платформі, виберіть тип оплати (повна або часткова), вкажіть платіжну картку та завершіть операцію, натиснувши кнопку “Сплатити”.
 2. Без авторизації. На головній сторінці сервісу виберіть опцію “Сплатити або продовжити кредит”, введіть номер договору, виберіть потрібну послугу, вкажіть платіжні дані або скористайтеся Apple Pay або Google Pay.
 3. Через Приват24. У програмі Privat24 перейдіть до розділу “Платежі”, знайдіть Pango, введіть номер договору, перевірте дані та здійсніть оплату.
 4. Термінал ПриватБанку. Оплата здійснюється за номером телефону.

Для економії часу та уникнення додаткових комісій рекомендується вибирати варіанти оплати через особистий кабінет чи сайт без попередньої реєстрації. Також слід зазначити, що платежі, здійснені через ці методи, обробляються моментально, що є перевагою порівняно з банками та платіжними терміналами, де може знадобитися до 3 днів для проведення операції.

Контактна інформація

Телефон:
 • +38 044 337 36 67
E-mail:info@pango.com.ua
Юр. адреса:01135, місто Київ, вулиця Жилянська, будинок 101, офіс 3
Час роботи підтримки:09:00 до 20:00
Ліцензія Нацкомфінпослуг:№21/198-pK від 28.01.2022 р.

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.