Amigo

Рівень довіри користувачів: 15%

Amigo (Аміго) – українська фінансова компанія, яка представляє зручну альтернативу банкам. Спеціалізується на наданні довгострокових онлайн-кредитів з терміном від 6 до 12 місяців та денною процентною ставкою від 0.01%. Відмінною рисою є швидкий процес отримання коштів, який при першому обігу займає трохи більше 20 хвилин. Компанія також готова розглянути заявки від позичальників із поганою кредитною […]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок нет)
Loading...

Умови кредитування в компанії Amigo

Термін видачі кредитувід 180 до 365 днів
Перший кредит15000 грн
Сумавід 1000 до 23000 грн
Ставка новым клиентам0.1%
Ставка на повторний займ2.5%
Віквід 18 до 65 років
Час розгляду20 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Amigo (Аміго) – українська фінансова компанія, яка представляє зручну альтернативу банкам. Спеціалізується на наданні довгострокових онлайн-кредитів з терміном від 6 до 12 місяців та денною процентною ставкою від 0.01%. Відмінною рисою є швидкий процес отримання коштів, який при першому обігу займає трохи більше 20 хвилин. Компанія також готова розглянути заявки від позичальників із поганою кредитною історією.

Amigo надає довгострокові онлайн-кредити протягом усього року
та готова надати фінансову підтримку громадянам України, які досягли 18 років. Для створення особистого кабінету, що надає доступ до всіх послуг компанії, буде потрібно мобільний телефон. Документи, необхідні для оформлення кредиту, включають паспорт та ідентифікаційний код (ІПН). Отримання коштів можливе на активну платіжну картку будь-якого українського банку.

Покрокове оформлення довгострокового кредиту онлайн в Amigo

За таких клієнтоорієнтованих умов Amigo пропонує вигідні можливості для оформлення довгострокового кредиту онлайн:

  • Максимальна сума позики: від 1000 до 15 000 гривень;
  • Строки погашення платежів: від 6 до 12 місяців;
  • Річна процентна ставка: від 0,01%;

Компанія виявляє лояльність не тільки до нових клієнтів, а й до постійних. При повторному обігу можна отримати онлайн-кредит у розмірі від 1000 до 23 000 гривень. Для зменшення річної процентної ставки передбачені персональні знижки до 50%, відкриваючи можливість ефективного перекредитування кількох мікропозик.

Покрокове оформлення довгострокового кредиту онлайн в Amigo здійснюється за кілька простих кроків. Компанія дотримується умов конфіденційності та забезпечує надійну систему захисту, використовуючи платіжні системи VISA, MasterCard та LiqPay ПриватБанку відповідно до міжнародних стандартів PCI DSS. На офіційному сайті надано окрему сторінку з документами, включаючи ліцензії, свідоцтва та дозволи, що підтверджують законність діяльності компанії.

Процес отримання довгострокового кредиту на платформі Amigo вимагає виконання кількох простих дій:

  1. Визначити вартість позики: на головній сторінці вкажіть необхідну суму та термін кредиту.
  2. Пройти реєстрацію: для створення особистого кабінету вкажіть свій номер телефону та введіть отриманий SMS-код.
  3. Заповнити анкету: дайте відповідь чесно на всі питання в анкеті позичальника і пройдіть верифікацію за допомогою системи BankID.
  4. Додати спосіб отримання грошей: вкажіть дані своєї платіжної картки з балансом від 2 грн. (необхідно для верифікації).
  5. Отримати гроші: після схвалення заявки поставте електронний підпис у договорі та отримайте кошти на картку.

На весь процес, включаючи реєстрацію, заповнення анкети та верифікацію, зазвичай потрібно близько 10 хвилин, що також відповідає часу розгляду заявки. Ви можете почати основні етапи прямо зараз, що дозволить вам швидко оформити онлайн кредит на карту в екстрених ситуаціях.

Безпечне та швидке погашення кредиту у МФО Amigo

Безпечний та швидкий процес погашення кредиту в МФО Amigo надає два зручні варіанти – без входу в особистий кабінет та з використанням персональної сторінки. У першому випадку необхідно на сайті натиснути кнопку “Сплатити кредит” та ввести номер кредитного договору. Після перевірки інформації слід натиснути “Оплатити”, в результаті чого відкриється сторінка Liqpay, де потрібно буде вказати реквізити платіжної картки. Для підтвердження оплати потрібно ввести надісланий СМС код.

Погасити кредит через власний кабінет Amigo ще простіше. Достатньо авторизуватися на сервісі, ознайомитися з інформацією за активним договором, вибрати відповідну платіжну картку та сплатити щомісячний внесок. Цей метод є неймовірно швидким та зручним, не вимагає додаткового підтвердження.

Контактна інформація

Телефон:
  • +380 44 337 00 33
E-mail:info@amigo.com.ua
Юр. адреса:04107, м. Київ, вул. Багговутівська, 17-21
Час роботи підтримки:з 08:00 до 20:00
Свідоцтво про реєстрацію:Свідоцтво ІЧ №176 від 14.07.2016

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.