Lovilave

Рівень довіри користувачів: 15%

Торгова марка LoviLave належить ТОВ «КІФ». Це віртуальний чат-бот, який схвалює заявки клієнтів за 1 хвилину. За допомогою робота Voli клієнт відповідає на декілька питань анкети, а потім його заявка відправляється на розгляд. Схвалення позик становить 90%. Особливості кредитування LoviLave – це нове слово в онлайн-кредитуванні. Програму Лові Лаве можна скачати на мобільний телефон (для […]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок нет)
Loading...

Умови кредитування в компанії Lovilave

Термін видачі кредитувід 1 до 30 днів
Перший кредит4000 грн
Сумавід 500 до 10000 грн
Ставка новым клиентам1.98%
Ставка на повторний займ1.98%
Віквід 18 до 65 років
Час розгляду5-10 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Торгова марка LoviLave належить ТОВ «КІФ». Це віртуальний чат-бот, який схвалює заявки клієнтів за 1 хвилину. За допомогою робота Voli клієнт відповідає на декілька питань анкети, а потім його заявка відправляється на розгляд. Схвалення позик становить 90%.

Особливості кредитування

LoviLave – це нове слово в онлайн-кредитуванні. Програму Лові Лаве можна скачати на мобільний телефон (для операційних систем iOS та Android), також доступна веб-версія з віртуальним чат-ботом Voli. Соціальний статус, посада та розмір заробітної плати не відіграють суттєвої ролі.

Кредитна історія клієнта перевіряється алгоритмами сайту автоматично. Постійні клієнти можуть зайти в особистий кабінет та оформити мікропозику буквально в пару кліків. Першим встановлять розмір позики, а другим підпишуть кредитний договір.

Переваги LoviLave

 1. Рішення за заявкою клієнта приймається менше ніж за хвилину.
 2. Анкета клієнта складається лише з 7 питань.
 3. Ніякого селфі з документами та контактними номерами.
 4. Надіслати заявку можна у нічний час, а також у святкові та вихідні дні.
 5. Перший кредит можна оформити із відсотковою ставкою 0,01.
 6. Високий відсоток схвалення позик.

Умови кредитування

Умови кредитування компанії LoviLave:

 1. Громадянство України.
 2. Вікові рамки – від 18 до 65 років.
 3. Паспорт та код ІПН.
 4. Постійне джерело доходу
 5. Телефон, електронна пошта та банківська картка.

Алгоритм оформлення кредиту

Оформити позику від компанії LoviLave дуже просто. Відповідь фінансової компанії приходить блискавично, та й на спілкування з чат-ботом клієнти витрачають трохи більше 5-10 хвилин.

Щоб оформити мікропозику, дотримуйтесь інструкцій.

Крок 1. Перевірка умов позики

Як і будь-який кредитний сервіс, LoviLave має кредитний калькулятор у верхній частині сайту. Він просто і має лише 3 поля:

 • сума у ​​гривнях;
 • термін у днях;
 • сума до повернення.

У вікні калькулятора також можна вказати промокод, який дає право на знижку.

Крок 2. Реєстрація на сайті

Для реєстрації облікового запису клієнти вказують номер телефону. Не рекомендується змінювати його надалі, тому що відновити доступ до особистого кабінету може бути складно.

Особистий кабінет допомагає:

 • формувати кредитні заявки;
 • погашати мікропозику;
 • платити відсотки та оформляти пролонгацію;
 • перевіряти дату погашення.

Для реєстрації клієнт спілкується з роботом Voli, який ставить стандартні питання про ім’я та прізвище позичальника.
Крок 3. Відповіді на запитання анкети

Для заповнення кредитної заявки клієнт покроково відповідає питанням автоматичного алгоритму. У процесі реєстрації можна будь-якої миті повернутися назад і виправити якісь дані. Надалі внести корективи в анкету користувача можна з особистого кабінету.

У кредитній заявці необхідно вказати такі дані:

 • прізвище, ім’я та по батькові;
 • номер паспорта;
 • адреса прописки;
 • інформація про працевлаштування.

Далі потрібно дочекатися рішення кредитної компанії. У LoviLave відповідь надходить за 1 хвилину.

Крок 4. Верифікація банківської картки

Оскільки онлайн кредит видається на пластикову картку, клієнт має прикріпити її до свого облікового запису. Але спочатку потрібно пройти верифікацію, вказавши суму, яку буде довільно заблоковано системою на рахунку клієнта. Верифікація – лише додатковий захід безпеки. Заблокована сума зазвичай коливається в межах від 1 до 10 гривень, що повертаються на банківський рахунок незалежно від рішення кредитної компанії. Для верифікації необхідно вказати: номер банківської картки, термін її дії та cvv-код на звороті картки.

Крок 5. Підписання кредитного договору

Рішення кредитної компанії надходить на мобільний телефон клієнта. Якщо кредит схвалений можна переходити до підписання кредитного договору. Електронний екземпляр кредитного договору за юридичною силою нічим не відрізняється від паперового аналога. Тому до його підписання слід ставитись відповідально. Цифровим підписом клієнта є набір символів і цифр, які кредитні компанії називають одноразовим ідентифікатором.

Після прочитання договору позичальник запроваджує ідентифікатор у спеціальне поле на сайті фінансової компанії. Після натискання на кнопку «Підписати» кошти автоматично зараховуються на банківську картку.

Наслідки невиплати боргу та пролонгація

При підписанні кредитного договору клієнт перебирає певні зобов’язання. У тому числі – погашати борг у строк та у повному обсязі. Пільгового періоду LoviLave немає. Тому з першого дня прострочення клієнтам буде нарахована пеня у розмірі 2% від суми кредиту. Дані про недбайливого клієнта будуть передані до УБКІ.

Щоб уникнути неприємних наслідків, позичальники можуть оформити таку послугу, як пролонгація. Вона продовжує дію кредитного договору від 7 до 30 днів. Термін пролонгації не може перевищувати терміну підписаного раніше кредитного договору. При цьому кількість пролонгацій може бути необмежена.

Головна умова – оплата відсотків, що набігли, на даний момент часу. Компанія LoviLave пропонує клієнтам послугу автопролонгації за умови, що вони раніше сплатили відсотки за кредитом.

Щоб оформити пролонгацію самостійно:

 • клієнти заходять у особистий кабінет;
 • у розділі “Активний кредит” вибирають опцію “продовження позики”;
 • вибирають суму для списання;
 • оплачують відсотки з верифікованої банківської картки або прикріплюють нову.

Як погасити позику

LoviLave передбачив для своїх клієнтів кілька способів оплати:

 1. В особистому кабінеті на сайті компанії

Для погашення позики з особистого кабінету підходить будь-яка активна картка українського банку. Вхід до особистого кабінету знаходиться у верхньому правому кутку сайту фінансової компанії. Логіном є номер мобільного телефону. Для оплати вказується повна сума кредиту і далі відбувається списання із прикріпленої банківської картки.

Доступне повне або часткове списання. Дострокове погашення мікрокредиту є без додаткових комісій. Кошти зараховуються на рахунок кредитора миттєво, після того, як клієнт підтвердить платіж і натисне кнопку «оплатити».

 1. В особистому кабінеті – за номером телефону та без авторизації

Сплатити мікропозику таким способом може будь-хто. Навіть родич позичальника, який не є клієнтом компанії. Для оплати необхідно:

 • вказати номер телефону;
 • перейти на сайт платіжної системи та вказати реквізити банківської картки;
 • вказати суму та підтвердити списання.

Погашення позики в такий спосіб відбувається без комісії. Необхідно знати номер кредитного договору та правильну суму для погашення кредиту.

 1. У банківській касі

З цією метою підійде будь-який український банк. Спростити завдання можна заздалегідь роздрукувавши квитанцію для оплати в особистому кабінеті. Для цього в обліковому записі необхідно вибрати спосіб оплати «Банк». Для оплати позики через касу без готової квитанції потрібно знати правильні реквізити МФО. Вони вказані у кредитному договорі клієнта.

Єдиним мінусом, крім зняття комісії банку, буде затримка із зарахуванням коштів. За законодавством України допустима затримка з перерахуванням коштів на два банківські дні (на три, якщо йдеться про переказ між різними банками). Тому цим способом оплати варто користуватися обережно або планувати погашення заздалегідь.

 1. За допомогою терміналу банку

Для оплати позики клієнт виконує у рядку терміналу пошук за назвою, логотипом фінансової компанії або кодом ЄДРПОУ. Необхідно знати номер кредитного договору, а також ІПН позичальника. Оплата в терміналі відбувається готівкою або банківською карткою. Безперечною перевагою цього способу оплати буде отримання на руки клієнтом паперової квитанції. При цьому термінал найчастіше знімає із клієнта комісію за проведену послугу.

Контакти компанії LoviLave

Адреса: Україна, 61072, м. Харків, вул. Отакара Яроша, 24Б.

Телефони техпідтримки: +38 (067) 561 38 04, +38 (050) 428 17 07 (дзвінок оплачується за тарифами мобільного оператора).

Графік роботи: з понеділка по пт – з 10.00 до 19.00.

Електронна пошта: hello@lovelave.com.ua

Соціальні мережі: Instagram, Facebook, Telegram.

Чат-бот (робот Voli): знаходиться в правому нижньому кутку на будь-якій сторінці сайту LoviLave, при оформленні кредитної заявки – по центру головної сторінки.

Відгуки клієнтів

Користувач під ніком Ігор залишився задоволений роботою компанії і саме роботом Волі, який допоміг йому оформити онлайн-позику.

 


Користувачеві під ніком Олександр кошти були потрібні на ремонт автомобіля. За допомогою кредитного сервісу LoviLave він отримав суму, що бракує, і легко віддав борг із зарплати.

Контактна інформація

Веб-сайт:
Телефон:
 • +380 67 561-38-04
E-mail:hello@lovilave.com.ua
Юр. адреса:м. Харків, вул. Отакара Яроша, будинок. 24Б
Час роботи підтримки:24/7
Свідоцтво про реєстрацію:ФК "КИФ", Код ЕГРПОУ: 42359240.
Ліцензія Нацкомфінпослуг:ФК №1255

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.