Scorector

Рівень довіри користувачів: 15%

Scorector – спеціальний сервіс, що дозволяє покращити кредитну історію клієнта. Після реєстрації алгоритми сайту оцінюють кредитний рейтинг клієнта та дають рекомендації щодо покращення його кредитної історії. Це нове слово в кредитуванні, сайт не просто допомагає підібрати відповідний фінансовий продукт, а й сформувати позитивний рейтинг навіть неблагонадійним клієнтам. Майданчик успішно зарекомендував себе серед українських громадян. У […]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосовать)
Loading...

Умови кредитування в компанії Scorector

Термін видачі кредитувід до днів
Сумавід до грн
Ставка на повторний займ%
Віквід до років
Час розгляду хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Scorector – спеціальний сервіс, що дозволяє покращити кредитну історію клієнта. Після реєстрації алгоритми сайту оцінюють кредитний рейтинг клієнта та дають рекомендації щодо покращення його кредитної історії. Це нове слово в кредитуванні, сайт не просто допомагає підібрати відповідний фінансовий продукт, а й сформувати позитивний рейтинг навіть неблагонадійним клієнтам.

Майданчик успішно зарекомендував себе серед українських громадян. У багажі компанії понад 70 000 задоволених клієнтів, було видано кредитів на суму 9 787 400 гривень, всього користувачами було отримано 5743 бали рейтингу.

Чому клієнтам можуть відмовити в отриманні кредиту

Мікрофінансові компанії зазвичай тримають від клієнтів таємно причини своєї відмови. Насправді причинами можуть бути:

 1. Борги за кредитами (неважливо чинні чи погашені).
 2. Несвоєчасне погашення зобов’язань, включаючи кредити, штрафи та навіть оплату комунальних послуг.
 3. Запис у реєстрі боржників (УБКІ та інші реєстри).
 4. Негативні відгуки про клієнта з банків та МФО.
 5. Повна відсутність кредитної історії.
 6. Помилки та друкарські помилки при заповненні анкетних даних.

На 80% рішення щодо кредиту залежить від того, які дані фінансова компанія отримає від бюро кредитних історій, в які всі банки та МФО за законами України зобов’язані надавати дані про своїх клієнтів.

Які фактори впливають на кредитний рейтинг

 • своєчасна оплата боргу;
 • кількість кредитних заявок;
 • тривалість кредитної історії;
 • кількість схвалених та погашених позик;
 • відкрита заборгованість із кредитів;
 • прострочення боргових зобов’язань у минулому.

Особливості сервісу Scorector

Послуги платні платні. Їхня вартість становить 550 гривень. Після оплати послуг алгоритм сайту перевіряє кредитну історію позичальника та створює індивідуальну програму щодо її покращення. До програми входить навчальний курс із фінансової грамотності, а також відкриття кредитної лінії. Клієнти майданчика повинні розуміти, що кредитний рейтинг може покращити лише новий мікрокредит. Сервіс Scorector пропонує позику у вигляді відкритої кредитної лінії. Головна умова підвищення кредитного рейтингу – позику потрібно віддати вчасно.

Вимоги до позичальників

Для відкриття кредитної лінії клієнти повинні відповідати декільком вимогам МФО:

 • вік – від 18 до 65;
 • громадянство України;
 • мати паспорт та код ІПН;
 • мобільний телефон та електронну пошту для зв’язку.

Переваги та недоліки сервісу

Переваги

 1. Гарантоване отримання невеликої позики.
 2. Поступове формування хорошого кредитного рейтингу.
 3. Виправлення вашого рейтингу в реєстрі УБКІ.
 4. Навчання позичальника азам фінансової грамотності.
 5. Постійна підтримка та складання алгоритмами майданчика індивідуальної програми виправлення фінансового рейтингу.

Недоліки

 1. Послуги сервісу платні.

Як зареєструватися

Перше, що мають зробити клієнти – зайти на сайт. Для покращення своєї кредитної історії необхідно натиснути кнопку «покращити мою історію», яка знаходиться у лівому верхньому кутку екрана.

Для первинної реєстрації необхідно зазначити:

 • телефон;
 • пароль;
 • електронну пошту.

В обов’язковому порядку клієнт повинен поставити галочки, погоджуючись з обробкою персональної інформації, передачею даних в УБКІ та розсилкою матеріалів рекламного характеру. Після цього необхідно натиснути кнопку «Реєстрація».

Постійні клієнти можуть увійти на сайт за допомогою логіну та паролю. Паролем є номер мобільного телефону.

Як відкрити кредитну лінію

Позичальнику буде надано вигідний мікрокредит із невеликою відсотковою ставкою. Головна умова схеми кредитування від Scorector – оформити та погасити кілька успішних позик. Кредити видаватимуться невеликими сумами. З кожним погашеним кредитом доступний клієнту фінансовий ліміт збільшуватиметься. Від клієнта потрібно лише погашати борг вчасно.

У чому полягає робота майданчика крім надання послуг інформаційного характеру – дані про кожну успішно погашену мікропозику сервіс передаватиме УБКІ, поступово формуючи позичальнику позитивну кредитну історію.

Сайт Scorector сам не видає позики, лише виступає поручителем перед фінансовою компанією. Клієнту в залежності від його доходів буде відкрито кредитну лінію, розмір якої буде підвищуватися раз на тиждень. Тобто потрібну суму кредиту буде видано позичальнику не відразу, а частинами (траншами), які він повинен вчасно погашати. Дані в УБКІ також передаються щотижня. Пільговий період, протягом якого клієнту не нараховуються штрафи, а дані не передаються до Реєстру боржників, становить 1 день. Перший транш для позичальників із зіпсованою кредитною історією зазвичай становить 200 гривень. Термін участі у програмі становить від 7 до 24 тижнів, сума зазвичай обмовляється під час оформлення.

Як прикріпити банківську картку

Щоб сплатити за послуги фінансової компанії, клієнт повинен верифікувати банківську картку та прикріпити її до свого особистого кабінету на сайті Scorector. Для верифікації на рахунку клієнта має бути від 1 до 10 гривень. Для оплати підходять будь-які картки VISA, Master Card або Maestro, що діють на території України. Для верифікації клієнт має вказати дані картки:

 • її номер;
 • термін дії;
 • cvv код на звороті карти.

Навіщо потрібний курс фінансової грамотності

Окрім стандартної програми кредитних сервісів, які просто надають клієнту список лояльних МФО, Scorector прагне зробити своїх користувачів фінансово освіченими та відповідальними за свої дії. З цією метою всім зареєстрованим користувачам, які сплатили послуги майданчика, надається курс фінансової грамотності. Він пропонується у форматі онлайн, а також може бути продубльований на електронну пошту.

Після завершення курсу фінансової грамотності клієнту видається сертифікат про закінчення. Курс допомагає користувачам зрозуміти основи фінансової грамотності, навчитися планувати свої витрати та відповідально підходити до мікрокредитування.

Як сплачувати кредит

Оплата кредитної лінії відбувається через особистий кабінет користувача. Вхід до облікового запису знаходиться у верхньому правому кутку сайту. Необхідно знайти активний кредит та натиснути кнопку «Сплатити». Кошти буде списано з прикріпленої банківської картки.

Інші способи оплати:

 • інтернет-банкінг – списання коштів за допомогою мобільного додатка клієнта;
 • відділення будь-якого українського банку – оплата відбувається за реквізитами, зазначеними у кредитному договорі.

Що буде, якщо прострочити кредит від Scorector

Не рекомендується затримувати оплату кредитної лінії, інакше звернення на сайт та оплата комісії виявиться безглуздими діями. Кредитна історія не буде покращена, а за прострочення платежів користувачеві буде нарахований штраф. Штрафні санкції становлять 2% на день щодня за день прострочення.

Контактна інформація

Юридична адреса: 69037, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, будинок 39-А, офіс 25.

Телефон служби підтримки: 0 800 21 75 76.

Графік роботи техпідтримки: з 8:00 до 20:00.

Електронна пошта: info@scorector.com.

Контактна інформація

Веб-сайт:
Телефон:
 • 0 (800) 21 75 76
E-mail:info@scorector.com
Юр. адреса:Україна, 69037, Запорізька обл., місто Запоріжжя, вулиця Сорок років рада. України, будинок 39-А, офіс 25
Час роботи підтримки:

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.