TrebaCredit

Рівень довіри користувачів: 15%

TrebaCredit – це новий сервіс онлайн-позик, що надає можливість швидко отримати кошти до 20 000 гривень на будь-які потреби. Для отримання онлайн-кредиту не потрібні поручителі, довідки про доходи, заставне майно та інші формальності, властиві банкам. Декілька хвилин вашого часу – і гроші вже можуть бути переведені на вашу картку. Переваги та недоліки кредиту від МФО […]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок нет)
Loading...

Умови кредитування в компанії TrebaCredit

Термін видачі кредитувід 15 до 15 днів
Перший кредит10000 грн
Сумавід 1000 до 10000 грн
Ставка новым клиентам0.1%
Ставка на повторний займ2%
Віквід 18 до 70 років
Час розгляду10 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

TrebaCredit – це новий сервіс онлайн-позик, що надає можливість швидко отримати кошти до 20 000 гривень на будь-які потреби. Для отримання онлайн-кредиту не потрібні поручителі, довідки про доходи, заставне майно та інші формальності, властиві банкам. Декілька хвилин вашого часу – і гроші вже можуть бути переведені на вашу картку.

Переваги та недоліки кредиту від МФО “TrebaCredit”

Плюси:

 • Надається знижка на перший кредит;
 • Відсутня потреба у підтвердженні доходу;
 • Ухвалення рішення відбувається швидко;
 • Не потрібні поручителі;
 • Доступний цілодобовий сервіс.

Мінуси:

 • Наявність разової комісії;
 • Мінімальний термін кредиту становить 15 днів.

Як отримати гроші у TrebaCredit?

Сервіс TrebaCredit доступний цілодобово, а кошти перераховуються на платіжну картку одразу після затвердження заявки та підписання документів. Новим клієнтам потрібно від 7 до 15 хвилин на оформлення позики, тоді як постійним клієнтам достатньо лише 2 хвилини. Щоб скористатися онлайн-кредитом на карту, просто завітайте на офіційний сайт Treba.Credit і виконайте такі кроки:

 1. Виберіть потрібну вам суму та період за допомогою кредитного калькулятора. Потім натисніть кнопку “Оформити кредит”. Максимальна сума позики становить 20 тисяч гривень.
 2. Заповніть анкету. Якщо це ваша перша позика, заповніть всі обов’язкові поля анкети. Якщо ви вже користувалися нашим сервісом, просто увійдіть до свого особистого кабінету, виберіть суму та термін кредиту та натисніть кнопку “Оформити кредит” – система автоматично ухвалить рішення.
 3. Здійсніть верифікацію картки. Це необхідна процедура для перевірки вашої карти та підтвердження вашого володіння нею. Це гарантує, що картка використовується саме вами, а не сторонньою особою, яка намагається використовувати її незаконно. Якщо ви подаєте заявку на повторну позику, ви можете використовувати раніше верифіковану картку, вибравши її зі списку в особистому кабінеті.
 4. Отримайте рішення щодо вашої заявки та гроші на карту. Після отримання позитивного рішення ознайомтеся з Паспортом споживчого кредиту та умовами Кредитного договору у своєму особистому кабінеті. Підтвердьте свою згоду на підписання цих документів, вказавши отриманий код із SMS. Гроші будуть переведені на вашу картку протягом кількох хвилин.

При повторному зверненні не доведеться знову заповнювати анкету, оскільки система зберігає ваші персональні дані. Для оформлення нового кредиту онлайн просто увійдіть до свого особистого кабінету, подайте запит, підпишіть необхідні документи та отримайте гроші на картку.

Чому варто оформити кредит у компанії TrebaCredit:

 • Швидке ухвалення рішення по заявці – всього 5 хвилин, і клієнт може отримати потрібну суму зручним для себе способом.
 • Прозорі умови співробітництва: позичальник сплачує лише за фактичний час користування грошима. Комісій за видачу та погашення немає!
 • Можливість погасити заборгованість у зручний для себе час. За дострокового погашення комісія перераховується.
 • ля подання заявки потрібен лише паспорт та ІВП.
 • Кредит видається клієнтам віком від 18 до 70 років.

Як сплатити кредит Treba Credit

Ви можете повернути кредит, взятий у TrebaCredit, одним із чотирьох доступних способів:

 • Банківська картка в особистому кабінеті. Цей спосіб є найпростішим та зручнішим. Ви можете сплатити кредит карткою, на яку було перераховано гроші, або іншою карткою.
 • У терміналі ПриватБанку. Для цього виберіть розділ “комунальні платежі”, знайдіть компанію TrebaCredit і введіть свій ІПН у призначенні платежу.
 • Через термінали: IBox, EasyPay, City24, Sistema (SIS). Виберіть TrebaCredit у категорії “Банківські послуги” (у EasyPay – категорія “Банки та фінансові послуги”), вкажіть номер мобільного телефону, вказаний при реєстрації, або ІПН, та сплатіть кредит.
 • Через відділення банку, використовуючи реквізити Treba Credit.

Варто зазначити, що оплата через відділення банку може бути менш зручною для вас, оскільки банк може стягувати додаткову комісію. Платіж може тривати до трьох днів, і цей час можуть нараховуватися відсотки.

Контактна інформація

Телефон:
 • 0(800) 310 422
E-mail:info@treba.credit
Юр. адреса:03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, будинок. 86, буква Е
Час роботи підтримки:24/7
Свідоцтво про реєстрацію:ФК №В0000289 від 08.07.2021
Ліцензія Нацкомфінпослуг:Нацкомфінпослуг від 04.06.2019 р.

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.