CoolCredit

Рівень довіри користувачів: 15%

Торгова марка CoolCredit належить ТОВ «КУЛ КРЕДИТ», яке було зареєстроване у 2020 році. Серед засновників – резиденти Чехії, тому робота ведеться за європейськими стандартами. Основний вид діяльності компанії – надання фінансових кредитів (онлайн позик). Особливості кредитування Для постійних клієнтів діє система знижок та промокодів, які можуть знижувати базову процентну ставку. Максимальна сума кредиту може сягати […]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок нет)
Loading...

Умови кредитування в компанії CoolCredit

Термін видачі кредитувід 7 до 30 днів
Перший кредит20000 грн
Сумавід 500 до 20000 грн
Ставка новым клиентам1.95%%
Ставка на повторний займ1.95%%
Віквід 18 до 65 років
Час розгляду24/7 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Торгова марка CoolCredit належить ТОВ «КУЛ КРЕДИТ», яке було зареєстроване у 2020 році. Серед засновників – резиденти Чехії, тому робота ведеться за європейськими стандартами. Основний вид діяльності компанії – надання фінансових кредитів (онлайн позик).

Особливості кредитування

Для постійних клієнтів діє система знижок та промокодів, які можуть знижувати базову процентну ставку. Максимальна сума кредиту може сягати 20 000 гривень. Є послуга пролонгації позики. Компанія лояльна до клієнтів із негативним кредитним рейтингом. Є варіанти кредитування для студентів, пенсіонерів та безробітних.

Переваги CoolCredit

 1. Високий відсоток схвалення позик.
 2. Набридливих дзвінків немає.
 3. Відповідь за кредитною заявкою надходить не пізніше 15 хвилин.
 4. Вигідні умови для постійних клієнтів.
 5. Професійна команда підтримки.
 6. Є пролонгація позики.
 7. Підводного каміння у вигляді прихованих платежів немає.

Недоліки

 1. Високі штрафні санкції у разі невиплати кредиту.

Хто може стати клієнтом компанії

Стати клієнтом мікрофінансової організації CoolCredit може будь-який повнолітній громадянин України. На відміну від МФО конкурентів віковий поріг для пенсіонерів становить не 65, а 75 років. Стабільне джерело доходу – бажана, але не обов’язкова умова. Є варіант мікрокредитування для безробітних та неофіційно працевлаштованих громадян.

Основні документи для оформлення кредиту – паспорт та податковий код. Знадобляться також електронна пошта, контактний телефон та банківська картка з позитивним балансом, на яку буде зараховано позику.

Алгоритм оформлення кредиту

Анкета клієнта є досить докладною, але при цьому проста. Відповіді на запитання не заберуть багато часу. Дані клієнта надійно захищені протоколами SSL.

Алгоритм оформлення не викликає у позичальників складності

Крок 1. Перевірка умов позики

На допомогу клієнту – кредитний калькулятор, який можна знайти прямо в центрі сайту кредитної компанії. У лівій частині можна встановити умови позики, у правій помітні нараховані відсотки, дату повернення та загальну суму до повернення.

Відсоткова ставка нараховується щодня, і тому на користь клієнта повернути борг якомога раніше.

Крок 2. Реєстрація на сайті

В обліковому записі відображаються всі активні та закриті кредити клієнта. За допомогою особистого кабінету можна:

 • погашати борг;
 • оформляти нову позику;
 • перевіряти дату погашення;
 • переглядати умови кредитного договору;
 • оформляти пролонгацію.

Постійні клієнти можуть оформити позику, просто увійшовши до свого облікового запису за допомогою логіну та паролю. Оформлення займе кілька хвилин, які знадобляться для підтвердження умов позики.

Для реєстрації облікового запису клієнти вказують своє прізвище, дату народження, код ІПН, телефон та адресу електронної пошти. Перехід до анкети відбудеться лише після того, як користувач надасть згоду на обробку персональних даних. Робиться це одним кліком напроти відповідної фрази.

Крок 3. Заповнення кредитної заявки

Усі поля кредитної заявки є обов’язковими для заповнення. Помилки та друкарські помилки можуть призвести до відмови фінансової організації, оскільки анкета не зможе бути коректно оброблена. Не рекомендується приховувати заробітну плату або приховувати домашню адресу.

Анкета МФО CoolCredit містить такі вкладки:

 • Основна інформація;
 • адреса реєстрації;
 • зайнятість;
 • соціальна інформація;
 • паспортні данні;
 • банківська картка.

Цільове призначення кредиту не потрібно вказувати. МФО може запитувати дані про сімейне становище, освіту та кількість дітей. Оскільки йдеться про мікрокредити додаткові документи та поручителі не потрібні.

Крок 4. Перевірка банківської картки

Мікрокредити видаються на пластикову картку будь-якого українського банку. Але для початку позичальник повинен прикріпити її до особистого кабінету та пройти просту перевірку, підтвердивши, що він знає заблоковану на рахунку суму. Для цього клієнт вказує в особистому кабінеті номер картки, термін дії та cvv-код.

Крок 5. Підписання кредитного договору

Після заповнення анкети вона вирушає схвалення кредитної компанії. Рішення щодо кредиту приймається за 15 хвилин. Відповідь по заявці клієнт отримує у смс (іноді рішення може бути продубльоване на електронну пошту). Після отримання позитивної відповіді можна переходити до підписання договору.

Кредитний договір онлайн-позики підписується в електронному форматі. Підпис клієнта – набір символів та цифр, які надходять на контактний номер телефону. Після введення ідентифікатора угода підписується одним кліком, гроші приходять на банківську картку.

Чому у кредиті можуть відмовити?

Фінансові компанії не розголошують причини відмови. За досвідом найпопулярніші причини:

 • занадто велике фінансове навантаження;
 • помилки під час заповнення анкети;
 • недостовірна інформація;
 • незнята заборгованість у реєстрах УБКІ.

МФО CoolCredit є лояльною до клієнтів. Навіть якщо позичальникові відмовили більшість фінансових компаній, алгоритми оцінки CoolCredit можуть бути зовсім іншими, тому шанс на отримання позики досить великий.

Пролонгація позики

Якщо клієнт не встигає погасити заборгованість у повному обсязі, то йому можуть бути нараховані штрафні санкції. На 4 день прострочення фінансова компанія за умовами кредитного договору нараховує боржнику штраф у розмірі 50% суми взятого кредиту. Дані про неплатника будуть передані до УБКІ. Щоб уникнути проблем із простроченнями і не псувати кредитну історію, клієнт може звернутися до пролонгації. Вона продовжує позику ще на 5, 10 або 30 днів. Головна умова – оплатити відсотки за кредитом, що набігли.

Оформити пролонгацію можна в особистому кабінеті. Для цього у вікні активного кредиту необхідно вибрати опцію «Продовжити позику».

Як погасити позику

Сплатити мікрокредит можна безпосередньо на веб-сайті компанії. Для оплати позики:

на сайті CoolCredit натисніть кнопку «Оплатити», яка знаходиться у верхньому правому кутку екрана;
для оплати кредиту введіть номер телефону та адресу електронної пошти;
вкажіть повні реквізити банківської картки;
підтвердіть списання коштів.

Це варіант оформлення пролонгації без авторизації клієнта в обліковому записі. Також сплатити позику можна увійшовши в особистий кабінет за допомогою логіну та паролю. Оплата відбуватиметься із прикріпленої до особистого кабінету банківської картки. Підтвердження зазвичай відбувається через смс.

Іншими способами оплати може бути:

 1. Інтернет банкінг.
 2. Платіжний термінал.
 3. Каса будь-якого українського банку.

Кожен спосіб має свої плюси та мінуси. Наприклад, оплата через мобільний додаток банку – спосіб оплатити позику не виходячи з дому. Оплата через касу банку дозволяє отримати паперовий документ про оплату, а термінал можна внести готівку. Клієнт може самостійно вибирати зручний йому спосіб погашення.

Документи для ознайомлення

Документи компанії перебувають у вільному доступі. Знайти їх можна внизу основної сторінки сайту розділ «Документи». Доступні:

 • структура компанії;
 • фінансова звітність;
 • правила опрацювання персональної інформації;
 • правила видачі кредитів;
 • типовий зразок договору;
 • свідоцтва та ліцензії.

Контакти CoolCredit

Адреса: 01054, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, б. 52.

Телефон служби підтримки: 0 800 600 515.

Графік роботи: будні дні – з 8.00 до 19.00, вихідні – з 9.00 до 18.00.

Офіційний сайт компанії: https://coolcredit.ua/.

Електронна пошта: info@coolcredit.ua

Чат-бот: у нижньому правому кутку сайту.

Відгуки клієнтів

Користувач під ніком Нюрич часто бере гроші на пару днів, до зарплати. Проблем із погашенням у нього не виникало, він задоволений умовами та відсутністю набридливих дзвінків з боку МФО.

Користувач Кудлай Алла радить усім звертатися до послуг компанії CoolCredit. Жінці сподобалася можливість отримання мікрокредиту, не виходячи з дому. Кошти прийшли на картку досить швидко.

Користувач під ніком Артур вважає CoolCredit найкращою кредитною компанією. Він залишився задоволеним обслуговуванням.

Користувач під ніком Юрій у своєму відгуку каже, що це єдине МФО, яке дало позитивну відповідь після відмови 4 аналогічних компаній. При цьому чоловік залишився задоволеним розміром процентної ставки.

Контактна інформація

Веб-сайт:
Телефон:
 • 0 800 600 515
E-mail:info@coolcredit.ua
Юр. адреса:01054, м. Київ, вул. Хмельницького Богдана, хата. 52
Час роботи підтримки:24/7
Свідоцтво про реєстрацію:№21/2279 від 30.12.2020
Ліцензія Нацкомфінпослуг:ФК №В0000121 від 30.12.2020 року

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.