CrediSend

Рівень довіри користувачів: 15%

CrediSend – український сервіс мікрокредитування, що надає короткострокові та довгострокові онлайн-кредити. Українські громадяни можуть легко оформити кредит за кілька хвилин у будь-який час. Для подання заявки вам не обов’язково мати ідеальну кредитну історію або надавати великий пакет документів – достатньо мати паспорт та ідентифікаційний номер (ІПН). Що стосується отримання грошей, то вам не доведеться витрачати […]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок нет)
Loading...

Умови кредитування в компанії CrediSend

Термін видачі кредитувід 5 до 25 днів
Перший кредитДо 15000 грн
Сумавід 1000 до 20000 грн
Ставка новым клиентам0.1%
Ставка на повторний займ2.5%
Віквід 18 до 65 років
Час розгляду10 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

CrediSend – український сервіс мікрокредитування, що надає короткострокові та довгострокові онлайн-кредити. Українські громадяни можуть легко оформити кредит за кілька хвилин у будь-який час. Для подання заявки вам не обов’язково мати ідеальну кредитну історію або надавати великий пакет документів – достатньо мати паспорт та ідентифікаційний номер (ІПН). Що стосується отримання грошей, то вам не доведеться витрачати час на відвідування офісу, оскільки гроші надходитимуть на вашу банківську картку безпосередньо після схвалення заявки.

Умови кредитування та вимоги до позичальників у CrediSend

МФО CrediSend є дочірньою компанією мікрофінансової організації “Аванс Кредит” серед менш відомих МФО, які надають онлайн-кредити на картку без відмов. Вона пропонує українським громадянам вигідні короткострокові та довгострокові кредити, вимагаючи лише відповідності базовим вимогам. Ці вимоги включають обмеження за віком (від 18 до 70 років), готовність надати паспортні дані та індивідуальний податковий номер (ІПН), наявність номера телефону та платіжної картки будь-якого банку України.

Користувачі, які відповідають цим простим вимогам, можуть оформити онлайн-кредит на картку без відмови в Україні за таких умов:

  • сума від 1000 до 15 000 гривень;
  • термін погашення від 5 до 25 днів;
  • процентна ставка – 1,25% на добу.

Як тільки позичальник погашає першу суму кредиту, він може отримати новий кредит на картку. Для постійних клієнтів ставка становить 2,5%, проте регулярно отримують знижки та бонуси. Крім того, постійним позичальникам стає доступним довгостроковий кредит на картку без довідки про доходи строком до 360 днів.

Як оформити кредит онлайн у CrediSend

Процес отримання кредиту в CrediSend дуже простий та зручний. Ось кроки, які вам потрібно виконати, щоб оформити кредит онлайн:

1. Розрахуйте позику: Завітайте на веб-сайт CrediSend і використовуйте кредитний калькулятор на головній сторінці. За допомогою калькулятора можна визначити потрібну суму та термін користування кредитом. Ця система автоматично здійснює розрахунки, і вам залишається тільки вибрати відповідні параметри.

2. Створіть свій кабінет: Після розрахунку перейдіть до створення власного кабінету. Введіть свій номер телефону і система автоматично створить вам кабінет користувача після введення SMS-коду.

3. Заповніть профіль позичальника: Після реєстрації заповніть коротку анкету з основними особистими даними. Додайте активну банківську картку, введіть необхідні платіжні дані до онлайн-форми.

4. Подайте заявку: Перевірте всі введені дані та переконайтеся, що вони вірні. Після цього надішліть заявку на розгляд. Протягом 5 хвилин ви отримаєте повідомлення про статус вашої заявки на мобільний телефон.

5. Отримайте гроші: Якщо ваша заявка схвалена, залишиться лише підписати кредитний договір. Після цього компанія перекаже гроші на вашу банківську картку.

Якщо ви вже є клієнтом CrediSend, отримання повторного кредиту займе лише кілька хвилин. Просто авторизуйтесь на веб-сайті, подайте нову заявку, підпишіть документи і гроші будуть перераховані на вашу карту. Ваш особистий кабінет, анкета та дані про картку вже збережені, що робить процедуру ще більш швидкою та зручною.

Як погасити онлайн кредит у CrediSend

CrediSend надає зручні способи погашення вашого онлайн-кредиту. Ви можете вибрати один із таких способів повернення позикових коштів:

1. Особистий кабінет: Увійдіть до вашого особистого кабінету на сайті CrediSend і виберіть активний кредитний договір. Потім ви зможете здійснити повне або часткове погашення кредиту за допомогою будь-якої банківської картки.

2. Банківська установа: Ви можете погасити кредит у будь-якому банку України. Необхідні реквізити для цього можна знайти у вашому кредитному договорі, особистому кабінеті на сайті компанії або на офіційному веб-сайті CrediSend.

3. Відділення пошти: Ви також можете повернути позикові кошти через відділення “Нової пошти” або “Укрпошти”. Вам знадобляться реквізити компанії для здійснення платежу.

Погашення кредиту через ваш особистий кабінет на сайті CrediSend є найбільш зручним, швидким та безпечним способом. Ви можете здійснити оплату безпосередньо з вашої банківської картки, що дозволяє уникнути зайвих затримок. При виборі інших засобів оплати, будь ласка, обов’язково враховуйте час обробки платежів, щоб уникнути можливих прострочень.

Можливості особистого кабінету CrediSend

Особистий кабінет CrediSend це індивідуальна сторінка, яку створює кожен новий позичальник на початкових етапах оформлення онлайн-кредиту. Для доступу до нього потрібно лише вказати номер свого мобільного телефону, на який ви отримаєте унікальні коди підтвердження.

В особистому кабінеті у вас є такі можливості:

1. Редагування анкети: Ви можете в будь-який час відредагувати особисту інформацію та оновити контактні дані.

2. Подання заявки: Оформити заявку на отримання кредиту можна безпосередньо зі свого особистого кабінету. Процес заявки дуже зручний та швидкий.

3. Статус заявки: Ви завжди можете перевірити статус вашої заявки та дізнатися, чи вона була схвалена.

4. Деталі позики: В особистому кабінеті ви зможете отримати повну інформацію про вашу позику, включаючи суму позики з урахуванням відсотків та кінцевий термін погашення боргу.

5. Гасіння платежів: Ви можете зручно та швидко гасити свої платежі через особистий кабінет, що є набагато зручнішим порівняно з відвідуванням банківського відділення або пошти.

Особистий кабінет CrediSend дозволяє керувати вашими фінансами та кредитами у зручний спосіб, надаючи вам повний контроль над вашими операціями.

Контактна інформація

Веб-сайт:
Телефон:
  • 0 800 20 10 80
E-mail:info@credisend.com.ua
Юр. адреса:01015, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15А
Час роботи підтримки:24/7
Ліцензія Нацкомфінпослуг:Рішення НБУ від 15.01.2021 № 21/71-пк

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.