Dodam

Рівень довіри користувачів: 66.6%

Компанія Dodam пропонує громадянам України короткострокові онлайн-позички на вигідних умовах. Фінансова установа діє на підставі ліцензії Нацкомфінпослуг №1714, які було отримано у 2017 році. Організація-засновник, якій належить торгова марка Dodam – ФК “Віваком інвест”. Особливості кредитування Для нових клієнтів компанії передбачено нульову процентну ставку (0,01%). Сервіс працює виключно в режимі он-лайн, кредитні кошти видаються на […]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок нет)
Loading...

Умови кредитування в компанії Dodam

Термін видачі кредитувід 1 до 30 днів
Перший кредит6000 грн
Сумавід 100 до 25000 грн
Ставка новым клиентам0.01%
Ставка на повторний займ0.1%
Віквід 18 до 65 років
Час розгляду15 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Компанія Dodam пропонує громадянам України короткострокові онлайн-позички на вигідних умовах. Фінансова установа діє на підставі ліцензії Нацкомфінпослуг №1714, які було отримано у 2017 році. Організація-засновник, якій належить торгова марка Dodam – ФК “Віваком інвест”.

Особливості кредитування

Для нових клієнтів компанії передбачено нульову процентну ставку (0,01%). Сервіс працює виключно в режимі он-лайн, кредитні кошти видаються на банківську картку. Компанія має високий відсоток схвалення позик, тим самим завоювавши прихильність клієнтів. Прихованих платежів та комісій немає. Крім мікрокредитування організація надає послуги факторингу та фінансового лізингу.

Переваги МФО Dodam

 1. Безвідсотковий кредит для новачків
 2. Заявки обробляються сайтом не більше 15 хвилин.
 3. Довідки про доходи непотрібні.
 4. Нав’язливих дзвінків немає.
 5. Програма лояльності для постійних клієнтів (промокоди, бонуси та підвищення кредитного ліміту).
 6. Пролонгація позики.
 7. Сайт працює 24/7.
 8. Пільговий період після закінчення кредитного договору – 3 дні.
 9. Вигідні умови кредитування для юридичних осіб, бізнесу, відкриття кредитної лінії.

Недоліки

 1. На сайт потрібно завантажити фото із паспортом у руках.
 2. Потрібна 1 контактна особа із зазначенням ступеня спорідненості та контактних даних.

Хто може стати клієнтом компанії

Стати клієнтом мікрофінансової організації Dodam може будь-який громадянин України, якому виповнилося 18 років. Є варіанти кредитування студентів та пенсіонерів (до 65 років). Обов’язковою умовою є постійне джерело доходу (документальне підтвердження не потрібно).

Основні документи для оформлення позики – паспорт та податковий код. Для оформлення також знадобляться телефон, електронна пошта та одна контактна особа (не є поручителем кредиту).

Алгоритм оформлення кредиту

Анкета клієнта є досить докладною. При цьому питання прості і не заберуть багато часу. Онлайн оформлення – швидший та безпечніший спосіб, оскільки всі процеси від заповнення анкети до отримання грошей на картку (а також погашення позики) можна пройти віддалено.

Алгоритм простий.

Крок 1. Перевірка умов позики

Перевірити суму та термін позики можна на кредитному калькуляторі, який знаходиться у правому верхньому кутку сайту. Умови клієнт вибирає самостійно, рухаючи повзунок калькулятора праворуч або ліворуч. Крім суми та строку можна побачити дату повернення, загальну суму та нараховані відсотки (у гривнях).

За законодавством України, відсотки нараховуються лише за фактичні дні кредиту. Чим раніше позичальник повертає борг – тим меншою буде переплата. Додаткових комісій за дострокове погашення не передбачено. Часткове погашення боргу також можливе.

Крок 2. Реєстрація на сайті

В обліковому записі користувача можна переглядати статус поточної позики, оформляти новий кредит після закриття старого та погашати борг. Послуга пролонгації також оформляється з особистого кабінету.

Постійні клієнти можуть скористатися кнопкою Вхід у верхньому правому куті. Повторний позику оформляється менше ніж за 5 хвилин.

Новачки повинні спочатку зареєструвати свій акаунт. Для цього вказується номер телефону та ПІБ потенційного клієнта. Вхід на сайт відбуватиметься за допомогою пароля, який користувач вигадує самостійно. Натискаючи кнопку Далі, клієнт погоджується з обробкою персональних даних.

Крок 3. Заповнення кредитної заявки

Анкета користувача є його кредитною заявкою. Усі поля є обов’язковими для заповнення. Допущені помилки можуть призвести до відмови кредитної компанії. Також не рекомендується завищувати рівень свого доходу або приховувати реальну адресу.

Клієнт повинен заповнити такі вкладки:

 • особиста інформація (ПІБ, дата народження, контакти, ІПН);
 • паспортні дані (серія, номер та дата видачі документа);
 • місце проживання (обов’язково вказати адресу проживання, якщо адреси не співпадають);
 • зайнятість та освіта (тип зайнятості, місце роботи, розмір доходу та дата наступної зарплати).

МФО Dodam не видає кредити політичним особам, членам їхніх сімей та особам, які з ними пов’язані. Наприкінці заповнення анкети клієнта просять поставити галочку, підтверджуючи, що він не входить до перерахованих категорій.

Також у анкеті необхідно вказати цільове призначення кредиту. Це можуть бути: витрати на сім’ю та дітей, оплата лікування, відпочинку, розваг, ремонт житла та автомобіля, а також погашення кредиту в іншому МФО.

Крок 4. Перевірка банківської картки

Отримати мікрокредит можуть власники пластикових карток VISA, Master Card або Maestro будь-якого українського банку. Спочатку банківську картку необхідно прикріпити до особистого кабінету. Для цього необхідно вказати її номер, дату закінчення та cvv-код. Баланс картки має бути позитивним, на рахунку знаходиться щонайменше 10 гривень. Кошти повертаються після закінчення верифікації.

Крок 5. Фото з документами у руках

Обов’язковою умовою отримання позики є селфі з документами. Фотографія має бути зроблена у режимі реального часу. У руках позичальник повинен тримати паспорт та дату звернення до компанії, написану на папері від руки.

Крок 6. Підписання кредитного договору

Кредитний договір підписується у електронному форматі. Але спочатку клієнт має отримати позитивну відповідь за кредитною заявкою. Рішення фінансової компанії зазвичай надходить у смс або на зазначену раніше електронну пошту. У вікні клієнти можуть ознайомитися зі змістом кредитної угоди, а також завантажити її у форматі PDF. Для підписання клієнту надходить унікальний код смс, який потрібно ввести в спеціальне поле. Після введення коду, підписання договору відбувається одним кліком. Кошти приходять на картку миттєво.

Чому у кредиті можуть відмовити?

Причини відмови фінансових компаній можуть бути різними – від помилок та друкарських помилок в анкеті з вини клієнта до непогашених кредитних зобов’язань в інших МФО. Відмова може бути отримана через дані УБКД, коли кредит давно погашено, але інформація не оновилася в базі даних. Велике кредитне навантаження (на думку фінансової організації) також може призвести до негативного рішення.

Іноді виправити ситуацію можна запросивши в заявці меншу суму, ніж клієнту. У невеликих кредитів, зазвичай, більший відсоток схвалення. Також МФО Dodam лояльна до клієнтів зі зіпсованою кредитною історією, якщо вони чесно вказали причину свого звернення до компанії. При цьому подавати повторну заявку після відмови можна не раніше ніж 30 днів.

Пролонгація позики

Бувають ситуації, коли клієнт не може або не встигає погасити мікрокредит у повному обсязі. Вийти із ситуації без штрафних санкцій можна звернувшись до послуги пролонгації позики. Вона оформляється у власному кабінеті. Процес оформлення наступний:

увійдіть до облікового запису за допомогою логіну та пароля;
знайдіть активний кредит та натисніть на кнопку «продовжити»;
виберіть картку для списання коштів або додайте нову;
введіть суму та підтвердіть списання за допомогою смс або інтернет-банкінгу.

Оплата буде зарахована кредитною компанією, коли на екрані з’явиться напис “платіж зарахований”. Термін пролонгації зазвичай дорівнює терміну оформленого кредиту. Як правило, це 15 чи 30 днів. Послуга активується після погашення кредиту в частині відсотків, що набігли. Кількість пролонгацій необмежена.

Як погасити позику
Особистий кабінет

Простий та зручний спосіб. Все що потрібно користувачам – зайти в обліковий запис і вибравши кнопку «погашення», списати кошти з банківської картки. Гроші зараховуються на рахунок кредитора миттєво, статус кредиту в особистому кабінеті змінюється.

Банківська каса

Погасити мікропозику можна в будь-якому українському банку. Для оплати знадобляться реквізити компанії Dodam, які можна знайти у примірнику кредитного договору. Незручністю цього є не тільки черги і комісії банку, а й запізнення платежу (іноді на кілька банківських днів). Тому погашення у такий спосіб потрібно планувати заздалегідь та зберігати чек.

Платіжний термінал

Сплатити кредит можна в платіжному терміналі. У пошуковому рядку потрібно здійснити пошук за назвою компанії, кодом ЄДРПОУ або знайти логотип на вкладці «Фінансові організації» (назва може відрізнятися залежно від терміналу).

Документи для ознайомлення

Документи компанії перебувають у вільному доступі. Знайти їх можна знизу основної сторінки сайту. Щоб перейти на вкладку Юридична інформація, необхідно натиснути на фразу «документи за посиланням». Доступні для перегляду:

ліцензії та дозволи фінансової організації з кредитування, надання послуг факторингу, а також фінансового лізингу;
внутрішні правила надання послуг;
типові зразки договорів мікрокредиту, лізингу та факторингу;
договір для юридичних осіб (також про відкриття кредитної лінії);
положення про конфіденційність;
інформація щодо захисту прав споживачів;
Структура власності.

Контакти Dodam

Компанія реєстратор: ФК “Віваком інвест”.

ЄДРПОУ: 40860735.

Юридична адреса: 20603, Черкаська область, м. Шпола, вул. Таранця, 20.

Телефон: 0 800 30 53 53 (viber, telegram).

Графік роботи техпідтримки: з 9:00 до 20:00.

E-mail: support@dodam.com.ua

Контактна інформація

Веб-сайт:
Телефон:
 • 0 (800) 30 53 53
E-mail:support@dodam.com.ua
Юр. адреса:
Час роботи підтримки:24/7
Свідоцтво про реєстрацію:ФК № 822 от 22.11.2016
Ліцензія Нацкомфінпослуг:от 16.05.2017 года №1714

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.