Procent

Рівень довіри користувачів: 15%

Procent – це зручний український сервіс для моментального отримання кредиту. Як і всі МФО України, він працює цілодобово. На цій платформі ви можете безпечно та оперативно взяти позику на різні потреби, такі як ремонт у квартирі чи будинку, придбання техніки чи оплата послуг. І найпривабливіше – для отримання фінансової підтримки вам не потрібно готувати документи, […]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок нет)
Loading...

Умови кредитування в компанії Procent

Термін видачі кредитувід 5 до 20 днів
Перший кредит5000 грн
Сумавід 1500 до 5000 грн
Ставка новым клиентам0.1%
Ставка на повторний займ3.5%
Віквід 18 до 65 років
Час розгляду10 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Procent – це зручний український сервіс для моментального отримання кредиту. Як і всі МФО України, він працює цілодобово. На цій платформі ви можете безпечно та оперативно взяти позику на різні потреби, такі як ремонт у квартирі чи будинку, придбання техніки чи оплата послуг. І найпривабливіше – для отримання фінансової підтримки вам не потрібно готувати документи, шукати поручителів чи надавати майно у заставу. Досить детально заповнити анкету, і вже за 10 хвилин ви отримаєте необхідні кошти на свою картку.

Нові клієнти мають можливість взяти позику цілодобово на платформі Procent за такими умовами:

 • Сума позики від 1500 до 5000 гривень;
 • Термін повернення: від 3 до 30 днів;
 • Процентна ставка: 3.5% на день.

Після успішного погашення першої позики компанія надає два додаткові кредитні продукти. Класичний “Мікрокредит” дозволяє взяти позику від 300 до 6700 гривень, а “Кредит без застави” – від 6701 до 25 000 грн. Відсотки послуги МФО (3.5%) і терміни погашення (3-30 днів) залишаються незмінними. Однак постійні клієнти мають можливість отримати позику за зменшеною ставкою – від 0.1% до 3% на день, залежно від тривалості та характеру співпраці з МФО. Якщо ви шукаєте ще вигідніші умови, зверніть увагу на МФО, що надають кредити під 0 відсотків.

Як отримати кредит онлайн за паспортом у Procent

Сервіс кредитування забезпечений сучасними технологіями захисту даних, включаючи симетричне та асиметричне шифрування. Компанія діє прозоро, надаючи кожному користувачеві можливість ознайомитись з юридичною інформацією, контактними даними та прикладами розрахунку переплат прямо на головній сторінці сайту.

Для отримання онлайн-кредиту на сервісі Procent вам потрібно буде виконати кілька простих кроків:

 1. Розрахувати переплату. Використовуйте кредитний калькулятор, вибравши суму та термін повернення.
 2. Створити власний кабінет. Введіть номер телефону, електронну пошту та створіть пароль.
 3. Заповнити анкету користувача. Дайте відповідь на всі питання, перевірте дані на відсутність помилок.
 4. Дочекатися рішення. Система опрацює інформацію за 5-10 хвилин і надішле рішення щодо СМС та на пошту.
 5. Отримати гроші. Ознайомтеся з договором, підпишіть його за допомогою SMS-коду, і компанія миттєво переказує кошти на вашу картку.

Процес взяття онлайн-кредиту на Procent вимагає лише інтернет-з’єднання, наявність паспорта, банківської картки та всього 10-15 хвилин вашого часу. Після повернення боргу ви зможете легко брати автоматичні позики на рефінансування мікропозик із простроченнями, без необхідності повторної реєстрації та заповнення анкети.

Зручні способи повернення боргу в Procent:

 1. Онлайн. Авторизуйтесь на сайті, виберіть активний договір та здійсніть платіж з використанням зазначеної в анкеті банківської картки.
 2. Відділення банку. Зверніться до будь-якої банківської установи, надавши реквізити компанії, зазначені на сайті, в особистому кабінеті та кредитному договорі.
 3. Термінали самообслуговування. Погашення платежів можливе через термінали ПриватБанк (з поточними роботами щодо розширення списку партнерів).

Таким чином, Procent надає зручні та різноманітні способи взаємодії з послугами та повернення боргу.

Контактна інформація

Телефон:
 • +380 67 872 11 44
E-mail:support@procent.com.ua
Юр. адреса:04112, м. Київ, вул. Дегтярівська, 48
Час роботи підтримки:з 09:00 до 21:00
Свідоцтво про реєстрацію:Свідоцтво ФК955 від 14.11.2017

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.