Selfiecredit

Рівень довіри користувачів: 15%

Торгова марка SelfieCredit належить ТОВ «Селфі кредит». Це компанія зі 100% іноземного капіталу, яка веде бізнес в Україні та кредитує українських громадян. Підхід організації ґрунтується на європейській практиці, яка дозволяє використовувати інновації та створювати якісний кредитний продукт для споживачів. Особливості кредитування Фінансова компанія працює з інноваційними алгоритмами, які дозволяють отримувати анкетні дані клієнта, використовуючи інформацію […]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок нет)
Loading...

Умови кредитування в компанії Selfiecredit

Термін видачі кредитувід 5 до 30 днів
Перший кредит4000 грн
Сумавід 500 до 10000 грн
Ставка новым клиентам0.01%
Ставка на повторний займ1.98%
Віквід 18 до 65 років
Час розгляду10-15 хв
Спосіб отримання грошей
На карту

Торгова марка SelfieCredit належить ТОВ «Селфі кредит». Це компанія зі 100% іноземного капіталу, яка веде бізнес в Україні та кредитує українських громадян. Підхід організації ґрунтується на європейській практиці, яка дозволяє використовувати інновації та створювати якісний кредитний продукт для споживачів.

Особливості кредитування

Фінансова компанія працює з інноваційними алгоритмами, які дозволяють отримувати анкетні дані клієнта, використовуючи інформацію з його селфі. Тому багато часу на заповнення анкети витрачати не потрібно.

SelfieCredit пропонує клієнтам 2 основних кредитних продукти:

 1. Short Credit – кредитна сума до 15 тисяч гривень. Це стандартні мікрокредити на строк до 1 місяця, з можливістю пролонгації позики.
 2. Long Credit – кредити до 50 тисяч гривень. Термін кредитування становить від 8 до 26 тижнів. Погашення відбувається кожні 2 тижні рівними частинами. Чинний пільговий період – до 6 тижнів, з вигідною процентною ставкою, за умови, що споживачі своєчасно погашають усі зобов’язання. Допускається одноразова прострочка на термін не більше 3 днів

Для постійних клієнтів діє система лояльності. Величезна кількість акцій та бонусів, які постійно оновлюються.

Переваги SelfieCredit

 1. Автозаповнення анкети за допомогою Selfie клієнта.
 2. Набридливих дзвінків немає.
 3. Сайт працює 24/7.
 4. Оперативна робота служби підтримки.
 5. Декілька кредитних продуктів на вибір.
 6. Перша позика – під 0%.
 7. Бонуси та знижки для постійних клієнтів.

Хто може стати клієнтом компанії

Стати клієнтом фінансової організації SelfieCredit можуть:

 1. Громадяни України віком від 18 до 65 років.
 2. За умови відправки на сайт фото з паспортом та кодом ІПН.
 3. Телефон, електронна пошта та банківська картка – обов’язкові умови.

Соціальний статус клієнта та рівень доходу ролі не грає. Запорука та поручителі також не потрібні.

Алгоритм оформлення кредиту

Оформити позику SelfieCredit дуже просто. Відповідь фінансової компанії займає від 5 (постійних клієнтів) до 15 хвилин. Заповнювати анкету не потрібно, лише за необхідності скоригувати дані. Дані клієнта захищені міжнародними протоколами безпеки.

Крок 1. Перевірка умов позики

На допомогу клієнту приходить кредитний калькулятор, який знаходиться вгорі сайту кредитної компанії. Калькулятор досить простий, він дозволяє виставити суму та термін позики, а також побачити дату погашення та нараховані відсотки.

Крок 2. Реєстрація на сайті

Для реєстрації облікового запису клієнти вказують номер телефону та електронну пошту. За допомогою особистого кабінету можна:

залишати заявку на новий кредит;
погашати борг;
оформляти пролонгацію;
перевіряти дату погашення та переглядати умови кредитного договору.

Реєстрація відбувається після того, як клієнт введе свій номер телефону та отримає код підтвердження в смс, який необхідно ввести в спеціальне поле на сайті компанії.

Крок 3. Селфі з документами

Нова інноваційна технологія дозволяє клієнтам не витрачати час заповнення анкети. Все, що потрібно – завантажити на сайт якісне селфі з документами в руках. Система сайту проаналізує фото клієнта та відшукає у доступних базах даних інформацію про громадянина. За потреби отримані дані клієнт може скоригувати вручну.

Крок 4. Верифікація банківської картки

Всі онлайн позики видаються на пластикову картку, і SelfieCredit не стало винятком. Щоб додати банківську картку в особистий кабінет, необхідно пройти нескладну процедуру верифікації, яка дозволяє переконатися, що картка на даний момент знаходиться в руках її власника. Для проходження перевірки на рахунку клієнта має бути від 1 до 10 гривень. Щоб прикріпити картку до облікового запису, необхідно ввести її реквізити: номер, термін дії та cvv-код.

Крок 5. Підписання кредитного договору

Після того як анкета відправлена ​​позичальнику, залишається чекати рішення фінансової компанії. Звіт за заявкою надходить у смс, а також іноді дублюється на електронну пошту.

Договір мікропозики підписується в електронному форматі. Підпис клієнта – набір символів та цифр, які надходять йому у смс-повідомленні. Позичальник повинен скопіювати їх у спеціальне поле на сайті кредитної компанії та натиснути на кнопку «Підписати». Після підписання кошти перераховуються на банківську картку миттєво.

Пролонгація позики

Якщо клієнт не встигає вчасно погасити борг, за умовами кредитного договору йому можуть бути нараховані штрафні санкції. Після закінчення терміну SelfieCredit пропонує своїм клієнтам 3 пільгові дні, протягом яких вони можуть вирішити свої фінансові проблеми. Якщо оплати не відбувається, боржнику може бути нараховано штраф, а дані про прострочення – передані до УБКІ. Щоб уникнути цього, можна звернутися до послуги пролонгації кредиту.

SelfieCredit передбачив 2 способи пролонгації позики для своїх клієнтів:

На сайті компанії SelfieCredit

Оформлення пролонгації відбувається так:

 1. Клієнт входить до особистого кабінету, вказавши свій номер телефону.
 2. Переходить за розділами: Активний кредит/Продовження.
 3. Після автоматичного переходу сторінку платіжного сервісу вводить номер банківської картки.
 4. Перевіряє суму, яка буде списана та натискає на «Оплатити».
 5. Підтверджує зняття коштів із картки.

У будь-якому платіжному терміналі

Для продовження терміну дії кредитного договору однаково підходять платіжні термінали Приватбанку, iBOX та будь-які інші.

Для пролонгації мікрокредиту:

 1. Клієнт знаходить категорію «Банківські послуги» (а різних терміналах назва може трохи відрізнятися).
 2. Вводить ІПН або номер мобільного телефону.
 3. Вводить для пошуку назву компанії SelfieCredit.
 4. Вибирає опцію “Продовження позики”.
 5. Запроваджує номер кредитного договору.
 6. Вносить суму для пролонгації позики готівкою.
 7. Отримує чек та здачу терміналу (наприклад, перекладом на мобільний телефон).

Термін пролонгації зазвичай дорівнює терміну дії кредитного договору. Число пролонгацій необмежене. Єдина умова – оплата відсотків, що набігли на даний момент часу. При цьому продовження позики оформляється окремою кредитною угодою. Зазвичай, відсоткову ставку підвищується у своїй до базового значення. Усі бонуси та пільги на момент пролонгації згоряють.

Як погасити позику

Існує кілька способів оплати позики від SelfieCredit:

 1. На сайті компанії

Погашення з особистого кабінету – найшвидший і найпростіший спосіб. До того ж, не передбачає оплату комісії. Для погашення клієнт просто входить до облікового запису і підтверджує списання коштів із прикріпленої раніше банківської картки. Статус кредиту в особистому кабінеті змінюється на “Погашен”. Клієнту стає доступна нова позика.

 1. У терміналі Приватбанку або iBOX

Кредит погашається готівкою. Для оплати клієнт повинен знати свій ІПН та номер кредитного договору. Платіжний термінал може знімати комісію.

 1. У мобільному додатку Приват24

Для оплати позичальник повинен дотримуватися інструкцій програми. Пошук МФО SelfieCredit можна виконати за його номером – 43979069. Після підтвердження кошти будуть списані з картки Приватбанк клієнта.

 1. У касі будь-якого банку

Сплатити мікропозику клієнти можуть у будь-якому українському банку. Погашення відбувається за реквізитами, які можна знайти в екземплярі кредитного договору на сайті компанії. Банківський платіж може запізнюватися на 2-3 робочі дні, тому обов’язково зберігайте квитанцію про оплату.

Контакти SelfieCredit

Адреса: Україна, 04070, м. Київ, вул. Григорія Сковороди, 1.

Юридична адреса: 04070, м. Київ, вул. Григорія Сковороди, 1.

Телефон служби підтримки: 044 333 43 56.

Графік роботи техпідтримки: будні дні – з 8.00 до 22.00, вихідні – з 9.00 до 22.00.

Офіційний сайт компанії: https://selfiecredit.com.ua.

Електронна пошта: info@selficredit.com.ua.

Підтримка у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Youtube.

Є чат-бот у нижньому правому кутку сайту.

Відгуки клієнтів

Користувач під ніком Ігор витратив на оформлення кредиту 10 хвилин. Він залишився задоволеним умовами та розміром процентної ставки.

Користувач під ніком Тетяна дякує працівникам служби підтримки, які передзвонили та попередили про те, що погашення позики варто запланувати перед вихідними, щоб кошти могли бути зараховані на рахунок компанії.

Контактна інформація

Веб-сайт:
Телефон:
 • 044 333 43 56
E-mail:info@selfiecredit.com.ua
Юр. адреса:04070, м. Київ, вул. Сковороди Григорія, 1
Час роботи підтримки:24/7

Написати коментар

Ваш email не буде опублікований.